Öne Çıkan Uygulamalar
Anasayfa > Alışveriş > Hopi Mobil Uygulama Tanıtımı
hopi-boyner-logo

Hopi Mobil Uygulama Tanıtımı

Alışverişin Yeni İcadı Hopi

 tarafından e-Ticaret ve perakende sektöründe alışveriş dünyasında yeni bir dönemi başlatacak icadı Hopi. Akıllı telefonlar üzerinde çalışan bir alışveriş uygulamasının ötesinde, Türkiye’ nin önde gelen markalarını bir araya getirmeyi amaçlıyor.

Herkese kazandıracak ve piyasayı canlandıracak bir platform olarak sunuldu.

Akıllı Telefonlara Ücretsiz

Olarak yüklenebilen uygulama hem IOS hem de Android işletim sistemli cihazlarda kullanılabiliyor. Sadece mobil cihazlarda kullanımı olan uygulamanın üye olduktan sonra bilgilerinize ulaşabilir ve güncelleyebilirsiniz.

Uygulama kendi içerisinde kullanıcılara tercih, alışkanlık ve beklentilerine uygun ürün ve kampanya önerilerinde bulunabiliyor. Kişisel ihtiyaçları, yaşam tarzları ve tercihlerine göre özel alışveriş seçeneklerini ekliyor.

Yapmanız gereken uygulamayı telefonunuza indirdikten sonra size ait bilgilerle yine uygulama üzerinden üye olmak. Bu aşamadan sonra anlaşmalı mağazalarda alışveriş yapmaya başlayabilirsiniz.

Hopi Kartınız yani telefonunuz,  kasada ki görevliye gösterdikten sonra yaptığınız alışveriş karşılığında Paracık kazanmaya başlarsınız.

Hopi Kimliği

Kampanyaların geçerli olduğu mağazada alışveriş yaparken kullanacağınız bir koddur. Bu kodu aynı zamanda internet sitelerinde de kullanabilirsiniz.

Hopi kimliğini ödeme yapacağınız sırada kasaya göstermeniz gerekiyor. Bunun için uygulama ekranının alt kısmında bulunan kare kod simgesine dokunun ve açılan sayfadaki kodu kasiyere göstermeniz yeterli olacaktır.

Ayrıca yine aynı sayfadaki kodu internet sitelerindeki kampanya kodu bölümüne de yazabilirsiniz. Uygulama aracılığı ile yaptığın alışveriş karşılığında paracık kazanırsın.

Bu kazandığınız paracıkları bütün Hopi üye mağazalarda kullanabilirsiniz. Ve anlaşmalı mağazalarda mağazasına göre paracıkların katlanır, kat kat değerlenir.

Paracık

Hopi içindeki ödül-puan sistemidir. Bu sayede alışverişe herkesin kazanacağı yeni bir dinamizm getirmesiyle perakende sektörünü dönüştürmesi bekleniyor.

Müşteriler uygulama sayesinden kampanyalarından  “Paracık”  kazanıyor. Ödüllerini, üye markalarda yapacakları alışverişlerde 2, 3, 5 hatta 10 kata varan değerlerle çarparak kullanabilecek.

Hopi ilk aşamada Türkiye’ nin farklı sektörlerden 30′ u aşkın lider markayı bir araya getiriyor. Giyimden teknolojiye, seyahatten eğlenceye birbirinden güzel markalar.

Bu markalar platformu her geçen gün büyütmeyi hedefliyor. Hopi, alışveriş dünyasına getireceği yeniliklerle tüketiciye ve markalara çeşitli avantajlar sağlarken ekonominin büyümesine de katkıda bulunmak için iddialı.

 • Hopi, elektronik, teknoloji, kadın ve erkek giyim,
 • Aksesuar, tatil, bebek, anne, parfüm, kozmetik, saat, gözlük, güneş gözlüğü,
 • Moda, ayakkabı, kıyafet, elbise ve hediyelik eşya ürünlerinde süper fırsatları size özel kampanyalarla sunar

Hopi Hangi Mağazalarda Geçerli

Uygulamayı kullanan müşteriler, farklı sektörlerde Türkiye’ nin lider markalarının sunacağı özel fırsatlardan yararlanabiliyor. Üye markaların sayısının sürekli artacağı uygulamada müşteriler ilk aşamada

 • Altınbaş, Altınyıldız , Classics, Avis, Banana, Republic, Beymen, Beymen Club, Beymen Business, Bimeks, Boyner-YKM,
 • BP, Budget, Divarese, Digiturk, Dry Center, Fabrika, Finspor, GAP, İDO, Joker,
 • Kahve Dünyası, Marks&Spencer, Morhipo, MNG Kargo, Network, Opmar Optik, Migros, Port Vale, Que, Silk&Cashmere,
 • Turkcell, Yargıcı gibi önemli markaların özel kampanya ve avantajları ile buluşacak.

Paracık Kazançları

 • Morhipo’da paracıkların 2 kat değerli. Yapacağın alışverişlerde 25 paracığın 2 kat değerlenecek.
 • Beymen’den yapacağın alışverişlerde paracıklar 4 kat değerli.
 • Beymen Club’tan yapacağın alışverişlerde paracıkların 4 kat değerli.
 • Boyner ve YKM mağazalarında paracıkların 6 kata kadar değerlenebiliyor.
 • Network mağazalarında 5 kata kadar değerlenir paracıkların.
 • Etstur’dan tatil gibi kampanya Hopi’den. Rezervasyonlarını uygulama üzerinden yap hem %10 paracık kazan hemde paracıkların 3 kat değerlensin.

Kolay Kullanım ve Güvenli Alışveriş

 • Hopi’ yle alışveriş yapmak sadece avantajlı değil ayrıca çok kolay
 • Uygulamayı aç, alışverişe çıkmadan Hopi ne bak, Hopi’ nin sana özel hangi ürün ve markada, ne kampanyası var keşfet.
 •  Aradığın marka için fırsatları Hopi’ nle bul, indirim değil Paracık kazan.
 • Alışveriş yaparken telefonundaki Hopi Kimliği’ ni göster.
 • Kazandığın Paracık’ lar 24 saat içerisinde Hopi’ ne yüklensin.
 • Alışveriş kampanyalarını telefonundan sürekli takip et, kazandığın Paracık ları 3, 5 hatta 10 kat değerinde katlayarak kullan.
 • Konum servisini açarsan dışarıdayken sana en yakın kampanyalardan haberin olur.
 • Bluetooth’ unu açarsan girdiğin mağazadaki fırsat Hopi’ nden bildirim olarak gelir.

Uygulamayı Android Akıllı Cihazlarınıza İndirmek İçin

 

Alışverişin Yeni İcadı Hopi  tarafından e-Ticaret ve perakende sektöründe alışveriş dünyasında yeni bir dönemi başlatacak icadı Hopi. Akıllı telefonlar üzerinde çalışan bir alışveriş uygulamasının ötesinde, Türkiye' nin önde gelen markalarını bir araya getirmeyi amaçlıyor. Herkese kazandıracak ve piyasayı canlandıracak bir platform olarak sunuldu. Akıllı Telefonlara Ücretsiz Olarak yüklenebilen uygulama hem IOS hem de Android işletim sistemli cihazlarda kullanılabiliyor. Sadece mobil cihazlarda kullanımı olan uygulamanın üye olduktan sonra bilgilerinize ulaşabilir ve güncelleyebilirsiniz. Uygulama kendi içerisinde kullanıcılara tercih, alışkanlık ve beklentilerine uygun ürün ve kampanya önerilerinde bulunabiliyor. Kişisel ihtiyaçları, yaşam tarzları ve tercihlerine göre özel alışveriş seçeneklerini ekliyor. Yapmanız gereken uygulamayı telefonunuza indirdikten…

Genel Bakış

Kullanım Kolaylığı
Tasarım
Çalışma

90

Özet : Türkiye’nin önde gelen markalarını bir araya getiren e-Ticaret ve perakende sektöründe dünyasında yeni bir dönemi başlatacak alışveriş icadı Hopi

Kullanıcı Oylaması: Siz ilk olun !

Hakkında Hasan T

Yıllarını bilişim sektöründe harcamış, son 15 yıldır mobil teknolojinin gelişimini yakından ve keyifle takip etmektedir. Mobil uygulamaların gelişimini incelemeler yaparak sürdürmektedir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

Maximum-logo

Maximum Mobil Uygulama Tanıtımı

Türkiye İş Bankası Uygulaması olan Maximum Mobil ile  bir kredi kartı olan Maximum kartın, Android ...