Öne Çıkan Uygulamalar
Anasayfa > Fotoğrafçılık > Cymera Mobil Uygulama Tanıtımı
cymera-logo

Cymera Mobil Uygulama Tanıtımı

Fotoğraf Düzenleyicisi

Cymera,  basit kullanımı, sade ara yüzü, güçlendirilmiş kamera, sunduğu bolca filtre ve araç seçenekleriyle isteklerinizi fazlasıyla karşılıyor. Uygulama, sunduğu birden çok lens seçeneği ve çekim alternatiflerinin yanında fotoğraflarınızdaki kişileri yüz tanıma teknolojisi ile etiketleyebiliyor.

Uygulamanın içinde barındırdığı

Yetenekler sayesinde Öz çekimlerinizi direkt olarak paylaşmak yerine daha ilgi çekici bir hale getirebilirsiniz. Filtre seçeneklerinin çok olması aynı zamanda kamerasının profesyonel kameralar gibi işlev görmesi sayesinde mükemmel sonuçlar alabilirsiniz.

Mail hesabı, Google Plus veya Facebook hesabınızla ücretsiz olarak kayıt olup sisteme giriş yapabilir, fotoğraflarınızdan oluşturduğunuz galerileri arkadaşlarınız ile paylaşabilirsiniz.

Cymera ile Güzellik Herkesin Hakkı

Kötü durumdaki bir fotoğrafı bambaşka hale getirebileceğiniz program, Fotoğraf çekmeyi eğlence halene getiriyor. Çekim sonrası kullanabileceğiniz bolca dekoratif obje ve fırçayı sürekli güncellenebilir ücretsiz ögeleri ve başka özellikleri kendi mağazasından yükleyebilirsiniz.

Season2 özelliği ile ( Retouch ) cilt gözeneklerini yok etmeden ve detayları daha da arttırarak, kişinin doğallığını bozmadan fotoğrafa müdahale edebilirsiniz. Hangi aracın neye yaradığını gösteren ipuçları kullanımı daha kolay ve anlaşılır hale getiriyor.

Uygulamanın özellikle başarılı olduğu konu ( Fiseye ) balıkgözü lensler ile çekilen fotoğraflar,

Cymera çekim özelliklerinden kameranızın çekim şeklini bu şekilde ayarlayarak 180° lik geniş açılarda çekim yapabilirsiniz.

Sarsıntı azaltma seçeneği ile kamera sabit tutulduğunda bile oluşan çekim titremeleri hatalarını önlemesi için oldukça yararlı. Yine ekrana dokunulduğu anda hızlı çekimler yapmak ve seçeceğiniz kamera çekim özelikleri sayesinde farklı fotoğraflar çekebilirsiniz.

Fotoğraf Galerinizi Izgara Görünümünün

Dışında; akıllı galeri özelliği sayesinde, takvime, tarihe, yüz tanımaya ve konum bilgisini kullanarak fotoğraflara daha hızlı ve kolay ulaşmak mümkün. Favori fotoğraflar ve öz çekim fotoğraflar gibi sıralama yapabilirsiniz. Fotoğraflarınız cihaz belleğinde DCIM klasörüne uygulama tarafından oluşturulan Cymera2 isimli klasöre otomatik olarak kopyalanır.

Çok basit uygulama istemeyenler ve aynı zamanda da profesyonel olsun diyenler için hazırlanmış Cymera, göz atmadan geçilmeyecek bir uygulama.

Muhteşem Sonuçlar İçin Profesyonel Filtreler Sayesinde

Güçlü bir düzenleyici ve hepsi bir arada güzellik kamerası ile doğal görünümlü, ışıltılı, 5 adımda mükemmel cilt makyajı yapabileceğiniz. 130 farklı harika öz çekim filtresi ve etkilemeleri içinde barındıran kusursuz, olağanüstü görünümlü fotoğraflar yaratabilirsiniz.

Ayrılmış lensler, Balık Gözü, Lomo Kamera gibi 7 farklı ve büyüleyici lensi içinde. Başkalarını rahatsız etmeden, istediğiniz yerde çekim yapabilmeniz için sessiz çekim özelliğinin ve titreme önleme, zamanlayıcı, dokunmatik çekim, odak bozma seçenekleri,

Bluetooth bağlantısı, uzaktan kumandalı öz çekim çubuklarının kullanımını uygulama dâhilinde size sunuyor.

Saniyeler İçerisinde Seksi ve Biçimli Bacaklara Sahip Olmak İçin

 • Fotoğraflarınız hemen Photoshop olmadan rötuşlayın.
 • Yeni işlevlerle hayalinizdeki vücudu şekillendirin, kalçanızı kaldırın ve çarpık bacaklara son verin.
 • Tek bir dokunuşla bulanık arka plan yapın, kesyap ve ( InstaFit) Instagram’ da kırpmadan fotoğraf paylaşımı özelliğini kullanın.
 • Snapchat izleyicileri, Instagram beğenileri, Facebook ve favori sosyal ağlarınız için favori görünümlerinizi paylaşın.
 • Hızlı düzenleme araçları sayesinde 200 çeşit doğal saç ve makyaj öğesi
 • Otomatik yüz tanıma sayesinde göz büyütme, gülümseme düzeltme,
 • İnceltme, sıvılaştırma, cilt kusurlarını düzeltme, parlaklığı artırma, beyazlatma, kapatıcılar, mozaikleme,
 • Kırpma, döndürme ve daha aklınıza gelecek onlarca işlemi kolayca yapın.
 • 15 farklı filigran tasarımı, temiz ve net fotoğraflarda yüksek kalitede çözünürlük,
 • Gelişmiş kırmızı göz düzeltme işlevi, renk sıçratma işleviyle sayesinde büyüleyici sanat etkilemeleri yaratın.
 • Benzersiz öğelerle fotoğraflarınıza popüler çıkartmalar, hayvan maskeleri, güzellik filtreleri, ışık görselleri ekleyebilir
 • Çerçeveler sayesinde El yazıları ve çizimler için fırça öğeleri
 • Metin özelliğinde çeşitli yazı tipleri ile görseli zengin hayal gücünüzü yansıtan işlere imza atın.
 • En fazla 9 fotoğrafı tek parça olarak birleştirmek için farklı ızgara tipleri kullanın
 • Düzenlediğiniz bu fotoğrafları Kakao Story, Facebook, Instagram, Twitter ve diğer sosyal medya araçlarında da paylaşın.
 • Line, WhatsApp, Snapchat, Telegram gibi anlık mesajlaşma uygulamalarıyla arkadaşlarınıza fotoğraflar gönderin.
 • İsterseniz de düzenlenen bu fotoğraflarınızı duvar kâğıdı olarak kullanın.

Geliştiriciler İçin Uygulamaya Dâhil

Edilmesini istedikleri özellikleri veya uygulama hatalarını geri bildirim (Feedback) yapmaları konusunda teşvik eden Cymera; Güney Koreli internet servis sağlayıcı SK Communication imzalı. Yine aynı ülkenin zamanın önde gelen sosyal ağ platformu olan yakında zamanda kapatılan CYWORLD bünyesinde geliştirilmiş uygulama.

Dikkatleri üzerinde toplamak konusunda ciddi başarılara imza atan Cymera birçok dil desteğinin yanı sıra Türkçe olarak da ülkemiz kullanıcılarının hizmetinde.

Uygulamayı Android Mobil Cihazlarınıza İndirmek İçin

Fotoğraf Düzenleyicisi Cymera,  basit kullanımı, sade ara yüzü, güçlendirilmiş kamera, sunduğu bolca filtre ve araç seçenekleriyle isteklerinizi fazlasıyla karşılıyor. Uygulama, sunduğu birden çok lens seçeneği ve çekim alternatiflerinin yanında fotoğraflarınızdaki kişileri yüz tanıma teknolojisi ile etiketleyebiliyor. Uygulamanın içinde barındırdığı Yetenekler sayesinde Öz çekimlerinizi direkt olarak paylaşmak yerine daha ilgi çekici bir hale getirebilirsiniz. Filtre seçeneklerinin çok olması aynı zamanda kamerasının profesyonel kameralar gibi işlev görmesi sayesinde mükemmel sonuçlar alabilirsiniz. Mail hesabı, Google Plus veya Facebook hesabınızla ücretsiz olarak kayıt olup sisteme giriş yapabilir, fotoğraflarınızdan oluşturduğunuz galerileri arkadaşlarınız ile paylaşabilirsiniz. Cymera ile Güzellik Herkesin Hakkı Kötü durumdaki…

Genel Bakış

Kullanım Kolaylığı
Tasarım
Çalışma

95

Özet : Photoshop olmadan fotoğraflarınızı rötuşlayın

Kullanıcı Oylaması: Siz ilk olun !

Hakkında Hasan T

Yıllarını bilişim sektöründe harcamış, son 15 yıldır mobil teknolojinin gelişimini yakından ve keyifle takip etmektedir. Mobil uygulamaların gelişimini incelemeler yaparak sürdürmektedir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

Maximum-logo

Maximum Mobil Uygulama Tanıtımı

Türkiye İş Bankası Uygulaması olan Maximum Mobil ile  bir kredi kartı olan Maximum kartın, Android ...