Öne Çıkan Uygulamalar
Anasayfa > Fotoğrafçılık > Lumyer Mobil Uygulama Tanıtımı
Lumyer Logo

Lumyer Mobil Uygulama Tanıtımı

Eğlenceli Fotoğraflar Hazılamak

Lumyer sayesinde oldukça keyifli. Akıllı cihazlarımız ile heme her fırsatta fotoğraf video gibi kalıcı olmasını istediğimiz anları ölümsüzleştirmek için çekim yaparız. Bazen bunları dostlarımızla veya sosyal medya hesaplarımızda paylaşır, arkadaşlarımızı etiketler onlarla paylaşırız.

İşte tamda bu esnada bu çektiğimiz fotoğraf ve videoları düzenlemeye. Üstüne birde esprili bir şekle sokarak paylaşıp olaya mizah katma ihtiyacı duyarız. Tam da bu aşamada imdadımıza lumyer yetişiyor.

lumyer-mobil-uygulama-tanitimi-15

Şimdi Video Kaydedebilir

Lumyer Efektlerini uygulayabilirsin. Fotoğraflar ve videolar ile iletişim kurmak için yeni bir biçim. Hareketli görüntüler için yeni bir standart. Duygularını paylaşmak ve yüksek çözünürlükteki 100’den fazla video efektleri ile yaratıcılığını göstermek için en iyi seçimdir.

Sadece basit filtrelerden değil, her tip görüntüye yönelik çalışılmış gerçek ve kesin hareketli efektlerden ibarettir. Yaptığın her selfie, her anlamlı manzara resmi, arkadaşlar ile geçirilen eğlenceli dakikalar.

Özel anılar veya sanatsal fotoğraflar Lumyer efektleri ile tek yolla canlanacaktır. Eğlen, arkadaşlarını şaşırt ve sevgilinle lumys ile iletişime geç.

Lumyer çektiğimiz fotoğraf ve videolara hareketli efektler ekleyerek daha eğlenceli bir hale getirmemizde yardımcı olan bir araç. Gerçekten kullanımı çok kolay ve içerisinde barındırdığı ücretsiz uygulamaları ile esprili görseller hazırlamada bir numara.

Fotoğraf

Smartphonenundan çekilen fotoğraflar Lumyer sayesinde sanat eserine dönüşür.

Video

Videonu çek ve Live Lumy yaratmak için gerçek zamanda Lumyer efektlerini uygula!

Selfie

 • Lumyer efektleri sayesinde Selfielerin artık eskisinden daha iyi olacak. Her zamanki maskeler değil, video efektleri selfielerini daha orijinal kılar.
 • Lumyer cihaza kurulduktan sonra bazı izinler istiyor. Fotoğraf çekme, kayıt etme bunları sizin paylaşmanız için kişilere ulaşma gibi.
 • Açılış ekranında ister selfie kamerası ile, isterseniz arka kamera ile çekim yapma ekranı geliyor. Sağ üstte bulunan çevir sekmesi ile kamera değiştirmek mümkün.
 • Anlık olarak yapacağınız çekimi düzenleyebileceğiniz gibi önceden çekmiş olabileceğiniz resim veya video düzenlemesi de yapmak mümkün.
 • Bunun için sağ altta bulunan ayarlar sekmesini seçtiğinizde sizi cihazınızın galerisine götürüyor.
 • Sağ üste sekmeden sıralama ayarı yapabilirsiniz. Sol sekmeden ise eğer fotoğraf veya videonuz başka bir yerde ise oradan alabileceğiniz ayar sekmesi var.
 • Alım yapabileceğiniz yerler arasında alanlarınız da mevcut. Oradan da düzenleme yapacağınız fotoğrafları seçebilirsiniz.
 • Seçtiğiniz fotoğrafı ekranı aldığınızda düzenleme yapıyorsunuz. Efektleri kullanacağınız alanı belirledikten sonra sağ üstten sonraki ekrana geçip fotoğrafın altında bulunan efekler yardımı ile ekleme yapabilirsiniz.
 • Efektlere her tıklamanızda aynı efekt başka şekiller çıkarmakta. İsterseniz birden fazla efekti de aynı fotoğrafa ekleme yapabilirsiniz.
 • Foto kolajlama ekranının sağ altında bulunan sekmeyi açtığınızda efek yükleme ekranı gelecek.
 • O ekrandan mevcut efektleri güncelleme ve yeni efekt indirme seçeneği var. Sevdiğiniz efekleri Lumyer içine indirip kullanabilirsiniz.

Lumyer Efekt Kategorilerinden

Daha Fazla Efekt alabilirsiniz. Bir arada bulunan yüzlerce efekt sizde merak uyandırıyor. Her çeşit içerik ve objektiflere yönelik devamlı yeni efektlerle zenginleşen bir katalog. Ve istediğin bir efekti bulamazsanız üretici firmaya öneride bulunabilirsiniz.

Lumyer ‘in ücretli versiyonunda Lumyer tarafından kolajlanmış fotoğrafı orijinal hale getirme. Ayrıca fotoğraflarda gözüken Lumyer yazısını kaldırma seçeneğiniz var.

Fotoğraflarını Değiştir

Uygulamanın kullanımı oldukça basit. Bir fotoğraf çek veya galeriden bir tane fotoğraf beğen. Seç ve bir ya da birden fazla hareketli efekt uygula, kişileştir ve lumyer ile paylaş. Arkadaşlarını şaşırtmak için hazırladığın kolajlar gülmenizi sağlayacak.

Etkinliklerinin tanıtımını yapmak için Lumy’ini kullan.

Bu uygulama harika bir pazarlama aracıdır. İzleyicilerinizin dikkatini çekmek için lumys’lerini reklam formatı olarak kullanabilirsin.

Gif Paylaşımı ve Dışarı Aktarımı

Facebook, Instagram, Messenger, Whatsapp gibi belli başlı Sosyal Medyalarda paylaş. Fotoğraflarını aynı zamanda hareketli Gif olarak da dışarı aktarabileceksin.

Facebook profili olarak Lumy’in

Lumy’in direkt Facebook profilinin resmi olarak sonunda yüklenebilecek. Selfie efektlerimizi kullan ve profilini eşsiz kıl!

Komik eğlenceli resimler hazırlamak için tasarlanmamış gayet kullanışlı. Türkçe dil desteği olan Lumyer uygulamasını severek kullanacağınızı tahmin ediyoruz.

Uygulamayı Android Akıllı Cihazlarınıza İndirmek İçin

Eğlenceli Fotoğraflar Hazılamak Lumyer sayesinde oldukça keyifli. Akıllı cihazlarımız ile heme her fırsatta fotoğraf video gibi kalıcı olmasını istediğimiz anları ölümsüzleştirmek için çekim yaparız. Bazen bunları dostlarımızla veya sosyal medya hesaplarımızda paylaşır, arkadaşlarımızı etiketler onlarla paylaşırız. İşte tamda bu esnada bu çektiğimiz fotoğraf ve videoları düzenlemeye. Üstüne birde esprili bir şekle sokarak paylaşıp olaya mizah katma ihtiyacı duyarız. Tam da bu aşamada imdadımıza lumyer yetişiyor. Şimdi Video Kaydedebilir Lumyer Efektlerini uygulayabilirsin. Fotoğraflar ve videolar ile iletişim kurmak için yeni bir biçim. Hareketli görüntüler için yeni bir standart. Duygularını paylaşmak ve yüksek çözünürlükteki 100'den fazla video efektleri ile yaratıcılığını göstermek için en…

Genel Bakış

Kullanım Kolaylığı
Tasarım
Çalışma

90

Özet : Çektiğiniz fotoğraflara eğlenceli efektler kazandırabileceğiniz Lumyer i çok beğeneceksiniz...

Kullanıcı Oylaması: Siz ilk olun !

Hakkında Erkan Kesici

Yüksek Lisans MIS öğrencisi, 17 yıllık programlama ve görsel tasarım konusundaki deneyimleri ile Bilişim Sektöründe Yazılım Geliştirme alanında çalışmaktadır. Farklı platformlarda yaptığı paylaşımlarla birlikte Mobil Uygulama ve Oyun incelemeleri ile boş zamanlarında sitemizde yazan deneyimli yazar.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

Maximum-logo

Maximum Mobil Uygulama Tanıtımı

Türkiye İş Bankası Uygulaması olan Maximum Mobil ile  bir kredi kartı olan Maximum kartın, Android ...