Öne Çıkan Uygulamalar
Anasayfa > Araçlar > 360 Security Mobil Uygulama Tanıtımı
360-Security-logo

360 Security Mobil Uygulama Tanıtımı

Geniş Bir Yelpazeye Sahip olan

360 Security antivirüs uygulaması hemen hemen tüm android cihazların vazgeçilmezi durumunda. Sadece Android cihazlarda mı? Hayır, tabi ki. Birçok bilgisayarda ücretsiz olarak kullanılan bir anti virüs yazılımı aynı zamanda.

Uygulama kurulumdan sonra size kullanışı kolay bir ara yüz ile geliyor.  Bu ara yüzde gerekli sekmeleri sırası ile açarak ince ayarları yapmak mümkün.  Uygulama zaten sizi en güzel şekilde yönlendiriyor.

Sol üstte bulunan sekmeyi açtığınızda açılır menüde bildirim yönetici sekmesi ile karşılaşıyoruz. İlk sırada, bu sekme yardımı ile gelen tüm gereksiz bildirimleri en altta bulunan sil butonunu seçerek silmek mümkün.

Sırada Uygulama Kilidi Var,

Bu sekmeyi açtığınızda, sizden başka birisi cihazda işlem yapmak istediğinde sizin daha önceden koyduğunuz uygulama kilidini girmeden açamaz. Aşağıda kilitle düğmesine tıkladığınızda sizden bir şekil çizmenizi ister sonra bu şekli onaylamanızı.

Doğru şekilde işlem sonuçlandıktan sonra bu ekranda hangi uygulamayı kilitlemek isterseniz o uygulamanın sağında bulunan boş kutucuğu seçmeniz yeterli.

Daha sonra belirlemiş olduğunuz şifre şekli girilmeden o uygulama açılmayacaktır. Uygulama kilidini kaldırmak için aynı bölümden seçili uygulamanın işaretini kaldırmak yeterli olacaktır.

Tam tarama sekmesinde cihaz ve SD kart virüslü bir yazılıma karşı taranır varsa silinir.

Cihaz kayboldu bul sekmesinden öncelikle Google hesabınızla giriş yapıyorsunuz.

Ve cihazın GPS konumunu açık hale getirip cihazı Google hesabınıza kayıt ediyorsunuz. Sonrada Google hesabınız üzerinden bulmanızı sağlıyor.

Uygulama Yöneticisi Sekmesinde

Cihazda mevcut kurulu uygulamaları kaldırma işleminde tutunda,

Farklı bir yerden elde ettiğiniz apk uzantılı bir uygulamayı kurmanıza yardımcı oluyor. Ayrıca cihazdan hafıza kazanmak için uygulamalarınızı sd karta taşımaya yardımcı oluyor.

Çağrı sms engelleme sekmesinde, ister telefon rehberinizden ister manuel olarak bir veya birden fazla numarayı kara listeye ekleyebilirsiniz. Kara listede ki numaralardan gelecek olan bildirimleri tamamen engellemeniz mümkün. Daha sonra istediğinizde bu listeyi güncelleme yapabiliyorsunuz.

Veri izleme yaparak gerek wifi ve gerek mobil üzerinden ne kadar veri kullandığınızı takip edebilirsiniz. Hangi uygulamanızın daha çok veri çektiğini görmenize olanak sağlayan güzel bir özellik. Burada veri planı belirleyerek maksimum kullanıma sınır getirmenizde olanaklar içinde.

Daha fazla ince ayar yapmak için en altta ayarlar sekmesine girdiğinizde açılan menüden yüzen widget etkinleştir diyebilirsiniz. Cihaz ana ekranına küçük bir widget yerleştirip oradan hızlandırma yapmanıza olanak sağlıyor.

Yine ayarlar dan temizlik hatırlatma akıllı ekran kilidi yaparak otomatik temizleme yapmanız mümkün. Cihazda kurulu oyunları bir klasöre toplayarak hem ulaşımı kolaylaştırıyor ve hızlı çalışmasına olanak sağlıyor.

360 Security Antivirüs

Ekranınızı belli bir zamanda kilitleyip batarya ömrünüzü uzatıyor, internet ve alışveriş sitelerine girdiğinizde uyarı alıyorsunuz. Alışveriş yaparken kimlik hırsızlığına karşı ciddi bir güvenlik sağlayan bu uygulama alışveriş sitelerinin bilgilerinize ulaşmasını engellemede yardımcı oluyor.

Batarya tüketen arka planda sürekli çalışan uygulamaları sizin için belli aralıklarla kapatıyor. Bu sayede batarya ömrünüzde gözle görülür bir iyileştirme yapması harika bir özellik.

Gezdiğiniz internet sitelerinin, uygulamaların arka planda bıraktığı gereksiz dosyaları 360 Security  silerek size hafızada yer açar. Android cihazların en büyük sorunu da budur. Birden fazla aynı resim, müzik, belgeleri tespit ederek yine sizin cihaz hafızasında yer açmanıza olanak sağlıyor.

Bize göre gayet başarılı, olmaz ise olmaz uygulamalardan bir tanesi.

360 Security ister akıllı telefonunuza ister bilgisayarınıza kurabilirsiniz. Facebook senkronize ile ikisini bir arada tutmanıza olanak sağlıyor. Uygulamanın ziyaret edebilirsiniz.

Uygulamanın Android Akıllı Telefon için olan sürümünü indirmek için 

 

Uygulamanın videolu anlatımını aşağıdan izleyebilirsiniz.

Geniş Bir Yelpazeye Sahip olan 360 Security antivirüs uygulaması hemen hemen tüm android cihazların vazgeçilmezi durumunda. Sadece Android cihazlarda mı? Hayır, tabi ki. Birçok bilgisayarda ücretsiz olarak kullanılan bir anti virüs yazılımı aynı zamanda. Uygulama kurulumdan sonra size kullanışı kolay bir ara yüz ile geliyor.  Bu ara yüzde gerekli sekmeleri sırası ile açarak ince ayarları yapmak mümkün.  Uygulama zaten sizi en güzel şekilde yönlendiriyor. Sol üstte bulunan sekmeyi açtığınızda açılır menüde bildirim yönetici sekmesi ile karşılaşıyoruz. İlk sırada, bu sekme yardımı ile gelen tüm gereksiz bildirimleri en altta bulunan sil butonunu seçerek silmek mümkün. Sırada Uygulama…

Genel Bakış

Kullanım Kolaylığı
Tasarım
Çalışma

Özet : Her Android cihazda olmazsa olmaz bir antivirüs uygulaması

Kullanıcı Oylaması: 4.65 ( 1 oy)

Hakkında Erkan Kesici

Yüksek Lisans MIS öğrencisi, 17 yıllık programlama ve görsel tasarım konusundaki deneyimleri ile Bilişim Sektöründe Yazılım Geliştirme alanında çalışmaktadır. Farklı platformlarda yaptığı paylaşımlarla birlikte Mobil Uygulama ve Oyun incelemeleri ile boş zamanlarında sitemizde yazan deneyimli yazar.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

Maximum-logo

Maximum Mobil Uygulama Tanıtımı

Türkiye İş Bankası Uygulaması olan Maximum Mobil ile  bir kredi kartı olan Maximum kartın, Android ...