Öne Çıkan Uygulamalar
Anasayfa > Genel Uygulamalar > Tureng Sözlük Mobil Uygulama Tanıtımı
tureng-logo

Tureng Sözlük Mobil Uygulama Tanıtımı

Bırakın Sizin İçin Çevirmen

Olarak Türkiye’ nin en kaliteli çevrimiçi Türkçe-İngilizce ve daha birçok dilde sözlüğü olan Tureng Sözlük çalışsın. Tureng Android kullanıcılarına da hizmet vermeye başladı. Kesin çeviri sonucuna ulaşmakta ciddi başarılar elde eden bir çeviri uygulaması olarak karşımıza çıkıyor.

Tureng Sözlük Temel Özellikleri

  • Bireysel kullanıcılar için ücretsiz
  • Şirketler ve işletmeler için özel tasarlanmış alt yapı
  • Farklı Aksanlarda çeviri ve seslendirme

Çeviri Yapmak Artık Çok Kolay

En başarılı sonucu en hızlı şekilde verebilmeyi hedefliyor. İçeriğinde kullanım alanlarına göre kategorilendirilmiş 3 milyondan fazla terim barındıran uygulama bu alanda yine fark yarattı. Aranan kelimeyi, en çok bilinen 3 farklı İngilizce aksanda seslendirme özelliği ile kullanıcılarının hizmetine sundu.

İçeriği sonuçsuz aramaların tercüme edilmesi ile geliştirilmekte olan veri tabanı, Tureng ekibi tarafından her gün geliştirilmektedir.

Tureng ekibi Türkçe’ ye çevrilemeyecek ifade kalmayana kadar çalışmalarına devam edeceklerini açıklıyor.  10 senelik çeviri geçmişine ve deneyimine sahip çevirmenler tarafından kurulmuş.

Firmanın çeviri, eğitim, mühendislik, iş dünyası ve dış ticaret sektöründe çalışanlara sunduğu hizmet bireysel kullanıcılar için tamamen ücretsiz. Uygulama çevrimiçi sözlük hizmeti olarak bilinmekte.

Kullanımı Oldukça Basit

  • Aramak istediğiniz kelime veya cümleyi arama sekmesine girdikten sonra size çevrimiçi olarak anlamalarını getirecektir. Çeviri dil seçenek şeklini uygulama üstünden kolaylıkla değiştirmek mümkün.
  • Tureng ücretsiz olan bireysel kullanıcılara yönelik seçeneğinde reklam ile geliyor.  Arzu edildiği takdirde aylık veya yıllık olarak da satın alınıp kullanılabilir.
  • İlk kurulumda cihaz dilini varsayılan dil olarak kabul ediyor. Siz çeviri yapacağınız dili seçiyorsunuz. Kurulum esnasında her hangi bir izin istemiyor. Üyelik istemiyor.
  • Yazarak veya kopyala yapıştır şeklinde çeviri yapabilirsiniz. İstediğiniz metni, kelimeyi arama sekmesi yardımı ile çevrimiçi sadece İngilizce için geçerli olmak üzere 3 farklı aksanda çeviri yapabilirsiniz.

Birçok Platformlarda Desteği Olan

Tureng sadece İngilizce değil yine birden fazla dil seçeneği ile kullanıcılarına destek veriyor. Temel olarak çeviri sektöründe çalışan ve dış ticaret yazışmaları yapan kullanıcılar için oluşturulmuştur.

Her kelimeye, terime, deyime, söz öbeklerine ve kullanım alanlarına göre bütün anlamlarına kolayca ve hızla ulaşılabilen bir kaynak. Tureng sözlük ciddi bir ekip tarafından sürekli olarak geliştirilmekte.

Akıllı cihazların ve bilgisayar kullanıcılarının faydalanabileceği bir çeviri uygulaması. Bizler Android yazılımda ve Windows 10 da başarılı bir şekilde kullandık.

Kesin sonuçlar elde ettik. Sizlerin de kullanmasını tavsiye edeceğimiz Tureng Sözlük kullanırken keyif almanızı diliyoruz.

Uygulamayı Android Cihazlarınıza İndirmek için

Bırakın Sizin İçin Çevirmen Olarak Türkiye' nin en kaliteli çevrimiçi Türkçe-İngilizce ve daha birçok dilde sözlüğü olan Tureng Sözlük çalışsın. Tureng Android kullanıcılarına da hizmet vermeye başladı. Kesin çeviri sonucuna ulaşmakta ciddi başarılar elde eden bir çeviri uygulaması olarak karşımıza çıkıyor. Tureng Sözlük Temel Özellikleri Bireysel kullanıcılar için ücretsiz Şirketler ve işletmeler için özel tasarlanmış alt yapı Farklı Aksanlarda çeviri ve seslendirme Çeviri Yapmak Artık Çok Kolay En başarılı sonucu en hızlı şekilde verebilmeyi hedefliyor. İçeriğinde kullanım alanlarına göre kategorilendirilmiş 3 milyondan fazla terim barındıran uygulama bu alanda yine fark yarattı. Aranan kelimeyi, en çok bilinen…

Genel Bakış

Kullanım Kolaylığı
Tasarım
Çalışma

90

Özet : İnternet dünyasında bazı önemli anlarda elimizin altında bir çevirmene ihtiyaç duyarız. İşte tam bu esnada Tureng Sözlük bu işlem için ön planda

Kullanıcı Oylaması: 4.9 ( 1 oy)

Hakkında Hasan T

Yıllarını bilişim sektöründe harcamış, son 15 yıldır mobil teknolojinin gelişimini yakından ve keyifle takip etmektedir. Mobil uygulamaların gelişimini incelemeler yaparak sürdürmektedir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

Maximum-logo

Maximum Mobil Uygulama Tanıtımı

Türkiye İş Bankası Uygulaması olan Maximum Mobil ile  bir kredi kartı olan Maximum kartın, Android ...