Öne Çıkan Uygulamalar
Anasayfa > Genel Uygulamalar > MP3 Cutter Ringtone Maker Mobil Uygulama Tanıtımı
mp3-cutter-logo

MP3 Cutter Ringtone Maker Mobil Uygulama Tanıtımı

Beğendiğiniz Şarkıları Kısaltın

MP3 cutter and Rigtone Maker, ( kesici ve melodi makinesi ) sayesinde kendi müziklerinizi yapın. Akıllı mobil cihaz ve tabletinizde bulunan şarkılardan veya kayıt ettiğiniz seslerden kendi çalma sesinizi oluşturabileceğiniz bir uygulama.

MP3 Cutter and Ringtone Maker neler yapar

Çalma sesi oluşturmak için ana ekranda bulunan ‘cut a song/Mucic yazan sekmeye dokunun. Sonrasında kullanmak istediğiniz şarkıyı depolama alanından seçin. Bu seçimden sonra açılan ekranda şarkı ses dalgaları şeklinde görülecek. Ekranın alt ve üst kısımlarında bulunan sürükleme mandalı ile şarkıyı sağdan ve soldan kısaltmak. İstemediğiniz bölümleri şarkıdan çıkarmak. Tüm bunları ekrandaki bir kaç ufak dokunuşla yapabilirsiniz.

Şarkıyla işiniz bittiğinde, telefonunuza sonuçları kaydedebilirsiniz, ister alarm sesi olarak ister çalma sesi olarak kullanımınıza hazır.

Eğlenceli İşler Çıkarın

Tüm bunların yanı sıra, arkadaşlarınızla olan konuşmalarınızı kesip kaydedebilirsiniz. Herhangi bir filmden ya da videodan aldığınız sesleri istediğiniz gibi kısaltarak eğlenceli hale getirebilirsiniz.

Uygulama ana ekranında yine ‘ record and edit’ sekmesini tıkladığınızda ortam sesi kayıt edebilir. Kendi sesinizi kayıt edebilirsiniz, kayıt ettiğiniz bu sesleri sıradaki ekranda düzenleyerek farklı şekillerde kayıt edebilirsiniz.

Yapmış olduğunuz düzenlemeleri ‘saved ringtones’ sekmesini açtığınızda görebilir bunlar üzerinde yine farklı düzenlemeler yapabilirsiniz.

Uygulamanın Başlıca Özellikler

  • Uygulama birçok ses özelliğini tanıyor. Mobil cihaz hafızası, SD kart ta bulunan şarkılarınızı düzenleyebilme.
  • Seçtiğiniz parçayı düzenleme ekranında zoom yaparak daha kolay kesme işlemi yapabilme
  • Düzenlenen parçayı aynı ekranda dinleyerek hassas düzenlemeler yapabilme.
  • 4 sekmeli zoom ile ses dosyasını kaydırarak kesme yeri belirleme.
  • Kesilmesi istenen parçada başlangıç ve bitişi istediğiniz yerde sonuçlandırma.
  • Manuel olarak yapmak isterseniz metin altındaki kutulara başlangıç ve bitiş değerleri yazarak da kesme yapabilirsiniz.
  • Farklı isimde kayıt edebilirsiniz.
  • Bu editörü kullanarak yaptığınız düzenlemeleri varsayılan zil sesi, kişi arama sesi veya alarm olarak kullanabilirsiniz

MP3 Cutter and Ringtone Maker uygulaması tamamen ücretsiz. Küçük ama yaptığı işlem büyük. Birçok alternatifi arasında pratik kullanımı ile ön plana çıkan uygulama bizlerden tam puan aldı.

Uygulamayı Android akıllı cihazlarınıza indirmek için

 

Beğendiğiniz Şarkıları Kısaltın MP3 cutter and Rigtone Maker, ( kesici ve melodi makinesi ) sayesinde kendi müziklerinizi yapın. Akıllı mobil cihaz ve tabletinizde bulunan şarkılardan veya kayıt ettiğiniz seslerden kendi çalma sesinizi oluşturabileceğiniz bir uygulama. MP3 Cutter and Ringtone Maker neler yapar Çalma sesi oluşturmak için ana ekranda bulunan 'cut a song/Mucic yazan sekmeye dokunun. Sonrasında kullanmak istediğiniz şarkıyı depolama alanından seçin. Bu seçimden sonra açılan ekranda şarkı ses dalgaları şeklinde görülecek. Ekranın alt ve üst kısımlarında bulunan sürükleme mandalı ile şarkıyı sağdan ve soldan kısaltmak. İstemediğiniz bölümleri şarkıdan çıkarmak. Tüm bunları ekrandaki bir kaç ufak dokunuşla yapabilirsiniz. Şarkıyla işiniz…

Genel Bakış

Kullanım Kolaylığı
Tasarım
Çalışma

90

Özet : MP3 Cutter ile beğendiğimiz ama uzun olan MP3 şarkılarınızı kısaltın, isterseniz şeklide kullanabileceğiniz şekle getirin. Ucuz ve basit sekilde.

Kullanıcı Oylaması: Siz ilk olun !

Hakkında Hasan T

Yıllarını bilişim sektöründe harcamış, son 15 yıldır mobil teknolojinin gelişimini yakından ve keyifle takip etmektedir. Mobil uygulamaların gelişimini incelemeler yaparak sürdürmektedir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

Maximum-logo

Maximum Mobil Uygulama Tanıtımı

Türkiye İş Bankası Uygulaması olan Maximum Mobil ile  bir kredi kartı olan Maximum kartın, Android ...