Öne Çıkan Uygulamalar
Anasayfa > Genel Uygulamalar > MiniMovie Mobil Uygulama Tanıtımı
minimovie-logo

MiniMovie Mobil Uygulama Tanıtımı

MiniMovie ile Fotoğraflarınıza Hayat Katın

Tarafından geliştirilen MiniMovie tamamen ücretsiz. Kendi içerisinde tema, şablon ve müzik seslendirme eklentilerini yine ücretsiz olarak indirmenize olanak sağlıyor. Günlük hayatımızda kolaylıkla kullanabileceğiniz, akıllı mobil cihaz ve tabletinizde ki tüm fotoğraflarınıza hayat katarak kısa müzikal filme dönüştürün. Renk kattığınız fotoğraf karelerinizi sosyal medya üzerinden paylaşabileceğiniz veya arkadaşlarınıza gönderebileceğiniz bir uygulama.

Nasıl Kullanmak İstersiniz

MiniMovie ile doğum günleri videoları hazırlayabilir, özel günlerinizi eski fotoğraflarla hatırlamak için film tadında sunum yapabilirsiniz. Etkinlik fotoğrafları çekerek bunları duyurmak için slayt şeklinde müzikli görsel hazırlayarak tanıtım için kullanabilirsiniz.

  • Google Play’ de bulunan en yüksek dereceye sahip ücretsiz slayt Show hazırlama ve video düzenleme aracı
  • Kullanımı son derece kolay film yapıcı ve video düzenleme ile fotoğraflarınızı düzenli hale getiririn
  • Seçeceğiniz önceden yüklenen müzik ile tamamlayarak etkileyici sunular haline getirin
  • Sezgisel video düzenleme araçları veya kendi müzik parçalarınızı kullanarak daha ayrıntılı, kişisel ve çok özel videolarınızı görsel zenginlik ile güçlendirebilirsiniz.
  • Beklediğiniz yaklaşmakta olan bir etkinliğinizi tanıtımını yapın.

Doğum günü video sürprizleri, film formatında görsel senaryolar veya diğer özel olaylar için istediğiniz türde film oluşturabilirsiniz. Yaptığınız bu görselleri sosyal hesabınızda paylaşabilirsiniz. Daha sonra düzenlemek üzere taslak olarak kaydedersiniz. Sizin görsel zevkinizi yansıtmaya yarayan MiniMovie ile harika video kalitesinde görsellere sahip olun.

Kullanım Özellikleri

Portre veya manzara modlarında slaytshowlar oluşturup düzenleyebilirsiniz. Akıllı yüz tanıma özelliği ile fotoğrafta öznenin yüzünü algılar ve seçtiğiniz şablonun merkezine yerleştirir.

Maksimum 5 dakikalık kayıtlarla videolar oluşturmanızı sağlayan farklı temaları bir slaytshow da birleştirmenizi sağlar. Bulut depolama alanı olan Google Drive ve Facebook üzerinde ki fotoğrafları alarak düzenlemeye yardımcı olur.

Etkinlik için, 1:1 ekran çözünürlüğü ile 15 saniyelik görseler.

Yapmanız gereken üç kolay basit hareket

  • Bunlardan ilki akıllı cihazınız ile fotoğraf çekmek sonrasında bir tema ve isterseniz arka plan müzik uygulayın
  • Ön izleme yaparak düzenleyin ve kaydedin.
  • Instagram için özel tasarlanmış temaları da kapsayan profesyonel olarak hazırlanmış temalarımızdan zevkinize uygun bir tema ve müzik seçmek
  • İnstagram, WhatsApp, LINE, Facebook, YouTube veya herhangi bir sosyal popüler sosyal medya da paylaşın.

Fotoğraflarınızı sizin seçtiğiniz sıra ile yerleştiriyor bu sırayı düzenleme esnasında değiştirebilirsiniz. Uygulama içinde yüklü gelen veya sonradan uygulama içi yükleme seçeneği ile  temalar yükleyebilirsiniz.

Temaları, şablonları, müzikleri kullanmak veya depolama alanınızda bulunan başka bir müziği arka plan ses olarak ayarlamanıza imkân veriyor. 60 adet fotoğrafa kadar bir slayt için izin veriyor. Uygulama kendi akıllı telefonlarında ( Asus ZenFone) 100 adet fotoğrafa izin veriyor.

Kullanım Kolaylığı, Tüm Özelliklerinin

Ücretsiz olması, güncellenebilir içerik olması ve Türkçe dil seçeneği ile bizden de tam puan aldığı için sizlere sunmaktan keyif aldık.

Uygulamayı Android Akıllı Cihazlarınıza İndirmek İçin

MiniMovie ile Fotoğraflarınıza Hayat Katın Tarafından geliştirilen MiniMovie tamamen ücretsiz. Kendi içerisinde tema, şablon ve müzik seslendirme eklentilerini yine ücretsiz olarak indirmenize olanak sağlıyor. Günlük hayatımızda kolaylıkla kullanabileceğiniz, akıllı mobil cihaz ve tabletinizde ki tüm fotoğraflarınıza hayat katarak kısa müzikal filme dönüştürün. Renk kattığınız fotoğraf karelerinizi sosyal medya üzerinden paylaşabileceğiniz veya arkadaşlarınıza gönderebileceğiniz bir uygulama. Nasıl Kullanmak İstersiniz MiniMovie ile doğum günleri videoları hazırlayabilir, özel günlerinizi eski fotoğraflarla hatırlamak için film tadında sunum yapabilirsiniz. Etkinlik fotoğrafları çekerek bunları duyurmak için slayt şeklinde müzikli görsel hazırlayarak tanıtım için kullanabilirsiniz. Google Play' de bulunan en yüksek dereceye sahip ücretsiz…

Genel Bakış

Kullanım Kolaylığı
Tasarım
Çalışma

93

Özet : MiniMovie fotoğraflarınıza hayat katmak ve onları sevdiklerinizle paylaşmak için ücretsiz olarak sunuluyor. Tema, müzik güncellemeleri ile daima sizinle.

Kullanıcı Oylaması: Siz ilk olun !

Hakkında Hasan T

Yıllarını bilişim sektöründe harcamış, son 15 yıldır mobil teknolojinin gelişimini yakından ve keyifle takip etmektedir. Mobil uygulamaların gelişimini incelemeler yaparak sürdürmektedir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

Maximum-logo

Maximum Mobil Uygulama Tanıtımı

Türkiye İş Bankası Uygulaması olan Maximum Mobil ile  bir kredi kartı olan Maximum kartın, Android ...