Anasayfa > Alışveriş > Beep’nGO Mobil Uygulama Tanıtımı
Beep’nGO-logo

Beep’nGO Mobil Uygulama Tanıtımı

Kartvizitlerinizi ve Sadakat Kartlarınzı

Beep’nGO ile mobil cihazlarınızda taşıyın. Sanal kartvizit saklama uygulaması olarak karşımıza çıkan Beep’nGO cüzdanlarımızda ek olarak çantalarımızda bulunan kart yığınlarını aynı yerde saklamaya yarayan uygulama.

Taşıdığınız onca kartı yanınızda bulunmasına yardımcı olacak ciddi anlamda kolaylık sağlayan bir uygulama.

Günümüz Şartlarında Müşteri Bağlılık

 • Kartları hemen her yerde karşımıza çıkmakta. Akaryakıt istasyonları, mağazalar zincirleri, giyim sektörleri gibi tüm mağazalar müşteri bağlılık kartları dağıtıyor.
 • Bunlara indirim uyguluyor ve bu kartları kullanınca puan toplayarak size daha farklı hizmetler sunarak kendine bağlamaya çalışıyor.
 • Bizler de bunları bir şekilde alıyoruz. Önceleri cüzdanlarda yetmeyince özel kartvizit cüzdanları almaya başlıyoruz.
 • O cüzdanlarda yetmeyince bazı kartları atıyoruz. Attığımız kartlar hoop bir gün lazım oluyor bakıyorsun cüzdan da yok.
 • MOBEAM firması bu durumu fark etmiş. Gerçekten de ie yarayan bir uygulama yapmış. Beep and Go.
 • Kısaca Beep’nGO olarak sunulan uygulamayı kullanmak oldukça basit ve Türkçe dil desteği olması ise kullanımı daha da kolay hale getiriyor.

Beep’nGO Akıllı Telefonlarınıza

Kurulum anında bazı izinler istiyor. Bu izinleri verdikten sonra karşılama ekranından üye olmanız gerekiyor. Geçerli mail adresi ve unutulmayacak şifre ile. Mail adresinize gelecek olan onay mailini onayladıktan sonra üyelik başlamış oluyor.

Kullanımı ve Kart Ekleme İşlemi iki şekilde yapılabiliyor

 • Kartın üzerinde bulunan barkodu kamera yardımı ile okutarak
 • Kartın numarasını elle girerek

Sağ altta bulunan ekle butonuna bastığınızda size üç seçenekli kart listesi sunuyor.

Bunlar müşteri kartı, hediye kartı ve diğer şeklinde.

Kartın özelliğine göre seçimi yaptıktan sonra size sistemde kayıtlı olan kart listesini çıkarıyor.

Sistemde kayıtlı bir kart ise oradan seçim yapıp sırayla gelen önergeleri izlemeniz yeterli.

Listede olmayan bir kart ekleyecekseniz o zaman üstte yazan ” Add a card not on this list” sekmesine tıklayınız. Kart bilgilerini manuel olarak girmeniz gerekecek. Kartın adı, numarası gibi.

Her İki Seçenekte De Sizden Kart

 • Bilgilerini girdikten sonra kartınızın her iki yüzünün de fotoğrafını ekleyeceğiniz sekmeyi göreceksiniz. Kartınızı açılan ekrandaki fotoğraf penceresine ayarladığınızda uygulama otomatik olarak fotoğraf çekme işlemini gerçekleştirip ekrana sığdıracaktır.
 • Beğenmezseniz çekilen fotoğrafa tıklayıp silmek veya çevirme işlemi seçeneğini yapınız. Gerekirse yeni bir fotoğraf çekimi yapınız. Bu işlemi kartınızın her iki yüzü için tekrarlamanız gerekiyor.
 • İşlem sonunda KAYDET butonu ile eklemenizi kayıt etmeyi unutmayın.  Eğer kartı düzenlemeniz gerekir ise ana ekrandan kartı seçip sağ üstte bulanan açılan sekmeden düzenle seçeneği yardımı ile işlem yapabilirsiniz.
 • Bu şeklide elinizde bulunan kartların tamamını ekleyebilirsiniz. Uygulamaya ayarlar sekmesinden arzu ederseniz şifre koyabilir kullanımını kısıtlayabilirsiniz.

Sisteme Eklediğiniz Kartları

Her hangi birini kullanma ihtiyacı olduğunda uygulamanızı açmanız yeterli. Ana ekranda bulunan kartınızı seçin.

Açılan kart ekranında sağ altta kırmızı renkte ”usekart” sekmesine tıklayın.

Kartımız kullanıma açılıyor ve barkod ekranı karşımıza çıkıyor. Kasiyerin ekranına bunu göstermesi veya kasiyerin barkod okuyucu cihazı ile ekranı okutması sizi tanımlaması için yeterli. Modern Optik (görüntüleme) okuyucular akıllı telefonların yansıtıcı ekranlarını tarayarak okuma yapabilir.

Mağaza bu modern tarayıcılar yüklü değilse, sadece kartın numarasını size gösteriyor. Sizde bu numarayı kasiyere söyleyerek işlem yapıyorsunuz.

Beep’nGO ile Bir Sürü Kartı Cüzdanda

Taşımak yerine sürekli mobil ortamda elinizin altında barındırmak işinizi kolaylaştıracaktır.

Beep’nGo ‘Kuponlar & Teklifler’ mobil cihazınızda ki uygulamadan erişilebilir. Favori markaları, restoranlar, perakende satış mağazaları ve anlık mağaza fırsatlarınızı görüntüleyebilirsiniz.

Uygulamaya eklediğiniz kartların kampanyası ve kullanım yerlerini size bildirmesi gibi bir özelliği var. Bu özellik şimdilik ülkemizde aktif olarak kullanılamıyor.

Uygulamayı Android Akıllı Cihazlarınıza İndirmek İçin

Beep’nGO

Kartvizitlerinizi ve Sadakat Kartlarınzı Beep'nGO ile mobil cihazlarınızda taşıyın. Sanal kartvizit saklama uygulaması olarak karşımıza çıkan Beep'nGO cüzdanlarımızda ek olarak çantalarımızda bulunan kart yığınlarını aynı yerde saklamaya yarayan uygulama. Taşıdığınız onca kartı yanınızda bulunmasına yardımcı olacak ciddi anlamda kolaylık sağlayan bir uygulama. Günümüz Şartlarında Müşteri Bağlılık Kartları hemen her yerde karşımıza çıkmakta. Akaryakıt istasyonları, mağazalar zincirleri, giyim sektörleri gibi tüm mağazalar müşteri bağlılık kartları dağıtıyor. Bunlara indirim uyguluyor ve bu kartları kullanınca puan toplayarak size daha farklı hizmetler sunarak kendine bağlamaya çalışıyor. Bizler de bunları bir şekilde alıyoruz. Önceleri cüzdanlarda yetmeyince özel kartvizit cüzdanları almaya başlıyoruz. O cüzdanlarda yetmeyince bazı…

Genel Bakış

Kullanım Kolaylığı
Tasarım
Çalışma

95

Özet : Beep’nGO ile kartvizitlerinizizi cebinizde kolayca taşıyabilirsiniz. Mağaza sadakat kartlarınızı yanınızda taşıma devri sona eriyor.

Kullanıcı Oylaması: Siz ilk olun !

Hakkında Hasan T

Hasan T
Yıllarını bilişim sektöründe harcamış, son 15 yıldır mobil teknolojinin gelişimini yakından ve keyifle takip etmektedir. Mobil uygulamaların gelişimini incelemeler yaparak sürdürmektedir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*