Anasayfa > Alışveriş > Stocard Sadakat Kartı Mobil Uygulama Anlatımı
Stocard Sadakat Kartı

Stocard Sadakat Kartı Mobil Uygulama Anlatımı

Geleceğin Cüzdanı

Stocard Sadakat Kartı ile tüm ödül kartlarınızı Android veya IOS telefonunuzda tek bir şık uygulamada saklayabilirsiniz.

Telefonunuzu cüzdanınıza dönüştürün ve günlük alışveriş deneyimini yeniden tanımlayın!

Tüm sadakat kartlarınızı saniyeler içinde uygulamaya ekleyebilir, favori tekliflerinizi online olarak aşlıp size sunulan özel ödülleri asla kaçırmazsınız.

Tüm o plastik ödül kartlarını taşımaktan ve cüzdan kabarıklığından bıktınız mı?

Cüzdanınızdaki tüm plastik kartlardan kurtulup tüm kartlarınızı cebinizde taşıyın unutma derdinden kurtulun.

%100 ÜCRETSİZ ve Türkiye için optimize edilmiştir.

Stocard Sadakat Kartı Hızlıdır

Yerleşik son teknoloji kamera tarayıcısı ödül kartlarını saniyeler içinde eklemenizi sağlar.

Doğru donatılmış mağazalarda daha hızlı işlem için telefonunuzun ekranını taratın *.

Stocar’ın Kullanımı Kolaydır

Kaydolmak gerekmiyor, Stocard’ı indirdikten hemen sonra kullanmaya başlayın.

İndirim kartınızı seçin.

Önceden belirlenmemiş mağaza kartlarını “diğer mağaza kartı” olarak ekleyin.

Konum Tabanlı Parçacık

Konum tabanlı parçacık size konumunuza göre en ilişkili bağlılık kartlarını gösterir bunun için konum servislerini açmanız gerekebilir.(Varsayılan olarak GPS kapalıdır)

Birçok mağaza hala modası geçmiş tarayıcı teknolojilerini kullanmaktadır. Bu tarayıcılar, ne yazık ki, akıllı telefon görüntülerini okuyamamaktadır. Bu durumda, tek yapmanız gereken, kasiyerin bağlılık kartı numaranızı elle girmesini isteyip indirim almaktır.

Stocard Sadakat Kartı Önde Gelen Mobil Cüzdan

Stocard iddialı ve hızlı büyüyen bir alışveriş deneyim uygulamasıdır. Avrupa, ABD ve Avustralya’daki en iyi yatırımcılardan bazıları tarafından desteklenen, dünya genelinde 25 milyondan fazla insanın bir kullanıcı tabanında barındırır.

Dünya genelinde Stocard’ı kullanabilirsiniz. Uygulama 40’tan fazla ülkede mevcuttur ve destek birimleri dünya çapında yayılmıştır.

İşletmeler İçin

  • Stocard ile mağazalarınızda satışlarınızı artırmaya hazır mısınız?
  • Çevrimdışı trafiği artırmak ve yeni sadık müşteriler kazanmak için stocard mobil kullanın, bu sayede
  • Yeni Sadık Müşteriler Kazanın
  • Stocard’da çığır açan uygulama içi kaydı kullanarak, sadakat programınız için yeni sadık müşteriler kazanın
  • Mağaza İçi Satın Alımlarınızı Artırın
  • Mağazalarınıza daha fazla müşteri çekmek için Stok’teki tekliflerinizi gösterin. Kampanyanızın getirisini ölçmek için atılım mağaza satın alma analizlerini kullanın.

Mağaza İçi Satın Alımları Ölçme

Bir reklam veren olarak, genellikle reklam kampanyası etkilerini ölçmenin zorluğuyla karşı karşıya kalırsınız, özellikle de çevrimdışı. Mobil bir cüzdan olarak benzersiz konumumuz, çevrimdışı satın alma işlemlerini mobil kampanyalara eklememize olanak tanır.

Konum verilerini uygulama kullanımıyla ilgili verilerle birleştiriyor. Böylece yalnızca mağaza ziyaretlerini değil, mobil kampanyalardan kaynaklanan mağaza içi satın alımları da ölçebilirsiniz.

Bu, Stocard Sadakat Kartı size mağaza içi satın alma verileri ve tam ROI ölçümleri sunmasını sağlar.

Uygulamayı Akıllı Cihazlarınıza İndirmek İçin,

Google Play Download 

Geleceğin Cüzdanı Stocard Sadakat Kartı ile tüm ödül kartlarınızı Android veya IOS telefonunuzda tek bir şık uygulamada saklayabilirsiniz. Telefonunuzu cüzdanınıza dönüştürün ve günlük alışveriş deneyimini yeniden tanımlayın! Tüm sadakat kartlarınızı saniyeler içinde uygulamaya ekleyebilir, favori tekliflerinizi online olarak aşlıp size sunulan özel ödülleri asla kaçırmazsınız. Tüm o plastik ödül kartlarını taşımaktan ve cüzdan kabarıklığından bıktınız mı? Cüzdanınızdaki tüm plastik kartlardan kurtulup tüm kartlarınızı cebinizde taşıyın unutma derdinden kurtulun. %100 ÜCRETSİZ ve Türkiye için optimize edilmiştir. Stocard Sadakat Kartı Hızlıdır Yerleşik son teknoloji kamera tarayıcısı ödül kartlarını saniyeler içinde eklemenizi sağlar. Doğru donatılmış mağazalarda daha hızlı işlem…

Genel Bakış

Kullanım Kolaylığı
Tasarım
Çalışma

96

Özet : Stocard Sadakat Kartı ile tüm ödül kartlarınızı Android veya IOS telefonunuzda tek bir şık uygulamada saklayabilirsiniz. Telefonunuzu cüzdanınıza dönüştürün ve günlük alışveriş deneyimini yeniden tanımlayın!

Kullanıcı Oylaması: Siz ilk olun !

Hakkında Hasan T

Hasan T
Yıllarını bilişim sektöründe harcamış, son 15 yıldır mobil teknolojinin gelişimini yakından ve keyifle takip etmektedir. Mobil uygulamaların gelişimini incelemeler yaparak sürdürmektedir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*