Anasayfa > Araçlar > Hacker Uygulama Mağazaları

Hacker Uygulama Mağazaları

Alternatif Uygulama Mağazaları

Nedir bu alternatif uygulama mağazası veya diğer adı ile crack edilmiş uygulama mağazası.

Akıllı cihazlarda oynanan bazı oyunlarda ilerleme kat ettikçe zorlanırsınız. Oyun içi zor rakiplerle karşılaşmak ve yenilmek sinir bozucu olabilmekte.

Tabi ki bu ciddi oyun meraklıları için geçerli bir durum. Bu anlatımımızda sizlere üçüncü parti hacker uygulamalarından bahsetmeye çalışacağız.

Alternatif Uygulama Mağazaları sadece oyunlar için değil. Kullandığınız işletim sistemlerinin mağazalarında ücretli olan ve üst düzey uygulamaları da barındırıyor. Üçüncü taraf bazı ücretli ve gerçekten olmaz ise olmaz uygulamaları da içeriklerinde bulunuyor.

Bu uygulamalar Android, iOS Uygulaması indirme sayfalarıdır. Tamamen güvenli bir şekilde taranmaktadır. Bu siteler birer resmi blog değildir.

Piyasada Birçok Üçüncü Taraf

Alternatif Uygulama Mağazaları bulunmaktadır ve herkes iOS, Android ve PC cihazlarında farklı ücretli uygulamalar ve oyunları denemek ister.

Şu anda piyasadaki en iyilerden bazılarının linklerini aşağıda vereceğiz. Buralardan herhangi bir güçlük çekmeden ücretli uygulamaları yükleyebilirsiniz.

İsminiz, adresiniz, telefon numaranız ve e-posta adresiniz dâhil olmak üzere bazı bilgileri vermeniz istenebilir. Bu durum abonelikler için gerekli.

Ücretli iOS Uygulamaları ve Oyunlarını Ücretsiz alabilirsiniz. İOS kullanıcılarının çoğunluğu ücretsiz olarak ücretli iOS uygulamalarına sahip olabilir.

Premium iOS oyunlarına katılmak için hack uygulamaları ve  ++ uygulamalar bu mağazalarda bulunur.

Şimdi Bu Yazıda,

Yakın zamanda göreceli pazara giren ve o zamandan beri büyük dalgalar oluşturan 3. parti App Store mağazalarından bazılarını tanıtacağız.

Bu modifiye ve ++ iOS uygulamalarını bu mağazalarda bulabilirsiniz. Perdenin arkasında çalışan geliştirme ekipleri periyodik olarak kendi mağazalarına yeni iOS uygulamaları ve oyunları eklemeye devam ediyor.

Alternatif Uygulama Mağazaları her hangi bir sistem mağazasında bulunmuyor. Direk kendi sitelerinden indirmeniz gerekiyor. Seçim size ait.

Kurmaya ve kullanmaya karar vermeniz durumunda sorumluluk size aittir.

Herhangi bir şekilde sitemiz sorumlu tutulamaz. Bizler sadece talepler doğrultusunda kendi kullandığımız cihazlara kurulum yaparak nasıl kullanıldığını anlatmak için burada paylaştık.

Bunun yanı sıra, bu mağazalarda mevcut olan harika bir işlevsellik, geliştirme ekipleri mağazalarında mevcut olmayan uygulamaları bir talepte bulunmanız durumunda eklemeye çalışıyor.

Bu tarz üçüncü parti uygulama mağazaları özellikle İOS cihazlarda Jailbreak yapmadan kurulabilmesi.

 Jailbreak Nedir Diyecek Olursak

Sizin de bildiğiniz gibi Apple, iOS stabil çalışan ve dış saldırılara mümkün olduğunca kapalı bir sistem. Bu sayede hem her seviyeden kullanıcının kullanabileceği bir işletim sistemi geliştiriyor hem de bu işletim sistemi mümkün olduğunca sorunsuz çalıştırıyor.

Ancak bunu sağlamak için Apple işletim sistemini kapalı kapılar ardında tutuyor yani bir nevi hapis tutuyor diyebiliriz. Bu yüzden iOS‘i özgürleştirip, daha fazla erişim sağlamak için yapılan bu işleme “Jailbreak” adı verilmiş.

Jailbreak işlemi gerçekleştirilmemiş bir Apple cihazına App Store‘da yer almayan yani Apple‘ın onay vermediği bir uygulamayı yüklemek mümkün değildir.

Ya da jailbreak yapılmamış bir cihazın sistem dosyalarına erişmeniz mümkün değildir. O yüzden temel olarak jailbreak işleminin işletim sistemine “root” erişimi sağlamak için kullanılan bir yöntem olduğunu söyleyebiliriz.

İşte cihazı garanti dışında bırakmadan yani “root” yapmadan bu uygulamaları kurup, sistem mağazasına mecbur olmadan ve hatta ++ (plus-plus) uygulamalara sahip olabilirsiniz.

Bir Tanesinin Kurulumunu Kısaca Anlatalım;

Anlatacağımız işlemi kullandığınız akıllı cihaz üzerinden yapmalısınız. Yukarıda belirttiğimiz uyarıyı tekrarlayarak anlatıma geçelim.

Alternatif Uygulama Mağazalarından kurmaya ve kullanmaya karar vermeniz durumunda sorumluluk size aittir. Her hangi bir şekilde sitemiz sorumlu tutulamaz. Cihazlarınızda oluşabilecek yazılım, donanım hataları veya kararsızlık durumunda çözüm bulabilecekseniz deneyin. Aksi halde denemeyin.

Tercih ettiğiniz Alternatif Uygulama Mağazalarını ilgili web sitesine giderek uygulamanın kurulum dosyasına tıklıyoruz.

İndirilen dosya sizden kurulum izni talep edecek.

İOS ise sırayla;

Ayarlar- Genel- Aygıt Yönetimi sekmesinden uygulamayı kur izni verip onaylıyoruz. Varsa sizden cihaz şifresi ister.

Android İse sırayla;

Ayarlar- Güvenlik- Bilinmeyen Kaynaklara İzin Ver sekmesini aktif edin.

Sonrasında kurulum başarı ile gerçekleşecektir. Arkasından bu tarz uygulama mağazalarının genel isteği üzerine üyelik yapmanız talep edilecektir.

Hemen hemen hepsi free ama reklam içerir. Reklam istemiyorsanız VIP üyelik için aylık veya yıllık ücret talep edebilir. Ülkemiz kredi kartları geçmiyor. Paypal, paytoo gibi ödeme yöntemleri istiyorlar.

Satın alım yapmadan önce mutlaka ilgili sitenin satın alım kurallarını okuyun. Uygulama mağazalarını öncelikle bir PC de inceleyin.

Bizler şimdilik free olanı tercih ettik çünkü ödeme sistemleri yine ülkemizde maalesef yok.

Kurulumdan sonra mağaza içerisinde istediğiniz uygulamayı aratıp bulduktan sonra cihazınıza kurulumunu yapabilirsiniz. Özellik gerektirmiyor. Normal kurulum.

Tercih Edebileceğiniz Alternatif Uygulama Mağazaları

pJailStores

Alternatif Uygulama Mağazaları Nedir bu alternatif uygulama mağazası veya diğer adı ile crack edilmiş uygulama mağazası. Akıllı cihazlarda oynanan bazı oyunlarda ilerleme kat ettikçe zorlanırsınız. Oyun içi zor rakiplerle karşılaşmak ve yenilmek sinir bozucu olabilmekte. Tabi ki bu ciddi oyun meraklıları için geçerli bir durum. Bu anlatımımızda sizlere üçüncü parti hacker uygulamalarından bahsetmeye çalışacağız. Alternatif Uygulama Mağazaları sadece oyunlar için değil. Kullandığınız işletim sistemlerinin mağazalarında ücretli olan ve üst düzey uygulamaları da barındırıyor. Üçüncü taraf bazı ücretli ve gerçekten olmaz ise olmaz uygulamaları da içeriklerinde bulunuyor. Bu uygulamalar Android, iOS Uygulaması indirme sayfalarıdır. Tamamen güvenli bir şekilde taranmaktadır. Bu siteler birer…

Genel Bakış

Kullanım Kolaylığı
Tasarım
Çalışma

90

Özet : Yakın zamanda göreceli pazara giren ve o zamandan beri büyük dalgalar oluşturan 3. parti App Store mağazalarından bazılarını

Kullanıcı Oylaması: Siz ilk olun !

Hakkında Hasan T

Hasan T
Yıllarını bilişim sektöründe harcamış, son 15 yıldır mobil teknolojinin gelişimini yakından ve keyifle takip etmektedir. Mobil uygulamaların gelişimini incelemeler yaparak sürdürmektedir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*