Öne Çıkan Uygulamalar
Anasayfa > Araçlar > Spaces Mobil Uygulama Tanıtımı
Google-Spaces-logo

Spaces Mobil Uygulama Tanıtımı

Google ile Bul ve Yap

Uygulaması Spaces küçük gruplar için paylaşım yapmayı sağlayan yeni bir sosyal ağ. Google tarafından duyurulan uygulama diğer sosyal medya araçlarının kullanımından farklı değil.

Anlık mesajlaşma uygulamalarına bir yenisi ile katılan Google sosyal mesajlaşma alanında iddialı uygulamalar çıkarıyor. Google Allo, Google Duo ve şimdi Google Space.

Google Hesabınızda Oturum Açarak

 • Boşlukları kullanmaya başlayabilirsiniz. Eğer bir Google oluşturmanın tam zamanı. Ayrıca birden fazla hesapta oturum açıp aralarında geçiş yapabilirsiniz.
 • Alanlar, bağlantıları, videoları veya fotoğrafları hızlı ve kolay bir şekilde paylaşmak için kullanılabilen küçük bir grup paylaşım aracıdır.
 • Siz ve arkadaşlarınız gelecekteki seyahat planlarını tartışmanın en kolay yolunu arıyorsanız. Bu konu için bir “alan” oluşturabilir ve paylaşmak istediğiniz kişileri seçebilirsiniz.
 • Google kullanıcılarına, Spaces üyeliklerinden sonra bir alan tanımlıyor ve burada Spaces kullanıcıları davet ettiği diğer arkadaşları arasında paylaşımda bulunuyorlar.
 • Ara yüz olarak oldukça basit ve sade tasarlanmış olan Spaces, Google tarafından desteklenen birçok site ile ilgili sohbet etmenizi sağlıyor.

Takım Çalışmalarına ve Gruplaşmalardaki

İletişim sorununa dikkat çeken uygulama, bazı gereksinimleri gidererek, özellikle de takım halinde çalışanlar için oldukça verimli bir iş çıkartıyor.

Profesyonel bir iletişim alanı oluşturmaya yardımcı oluyor. Küçük grup paylaşımı adı altında paylaşılan uygulama, istediğiniz kullanıcı grubu için anında alan oluşturabilirsiniz.

Uygulamayı öne çıkaran özellik, alana davet edilecek kişi sayısını her bir kullanıcı kendi belirliyor. Bu sayede grupların küçük mü ya da büyük mü olacağı da sizin elinizde oluyor.

Google Spaces sistem alanına uyum sağlayan diğer sosyal ağlardan Facebook ve Twitter üzerinde bulunan arkadaşlarınızı da davet etmeniz mümkün.

Tek dokunuşla alan oluşturup hızlı bağlantıyla kullanıcıları istediğiniz şekilde oluşturduğunuz yayına davet edebilirsiniz.

Grubunuzla tartışmak istediğiniz konulara yer açmak için mesajlar hazırlayın ve sohbetlere başlayın.

Kişilerin Davet Gönderilmesini Engelleyin

 • Alanın sahibi dâhil herkesin yeni davet gönderilmesini engelleyebilirsiniz. Bu ayarı istediğiniz zaman değiştirebilirsiniz.
 • Üst kısımdaki “Üyelerin davet edilmesine izin ver” seçeneğinin yanına tıklayın veya griye dönmesi için dokunun. Bu değişikliği yapmadan önce davet edilen insanlar yine de alana katılabilirler.
 • Spaces üzerinden Google hesap ayarlarında değişikler yapabilirsiniz. Yaptığınız değişiklikle kullandığınız diğer Google uygulamalarında da değiştirileceğini unutmayın.
 • Alanlar, katıldığınız alanlar da dâhil olmak üzere tüm alanlarınızdan gelen mesajlar ve sohbetleri kolayca bulmanızı sağlar.

Yerleşik Olarak Sunulan Google Arama

 • Chrome, YouTube ve Google Fotoğraflar kullanarak uygulamadan ayrılmaya gerek kalmadan makaleler, videolar ve fotoğraflar bulup paylaşabilirsiniz.
 • Kısa süre önce alanlarınızdan birinde gördüğünüz bir şeye tekrar bakmanız gerekirse arama özelliği sayesinde onu anında bulabilirsiniz.
 • Telefonunuzda Spaces üzerinden, arama yapabilir ve videolarınızı YouTube kanalınızda paylaşabilirsiniz.
 • Uygulama üzerinden metin ve metin içeren yazılar paylaşabilir, bir web sitesi linkini direk gönderim yapabilirsiniz.

Spaces, Küçük Bir Grup Paylaşımı Uygulamasıdır.

Çalışma gruplarından kiralık ev aramaya ya da hafta sonu gezilerine kadar,

Spaces hemen her konuda paylaşımda bulunabileceğiniz bir grup oluşturmanıza yardımcı olur.

Tek dokunuşla istediğiniz konuda alan oluşturun

Hızlı bağlantıyla arkadaşlarınızı veya ailenizi istediğiniz şekilde davet edin

Google Arama, Chrome, Fotoğraflar ve YouTube seçeneklerini uygulamadan ayrılmadan kullanın

Bir alanın üyesi olarak dilediğiniz yayına yorum yapın

Anahtar kelimeler sayesinde alanlarınızda aradığınız her şeyi çabucak bulun

Uygulamayı Android Akıllı Cihazlarınıza İndirmek İçin

Google ile Bul ve Yap Uygulaması Spaces küçük gruplar için paylaşım yapmayı sağlayan yeni bir sosyal ağ. Google tarafından duyurulan uygulama diğer sosyal medya araçlarının kullanımından farklı değil. Anlık mesajlaşma uygulamalarına bir yenisi ile katılan Google sosyal mesajlaşma alanında iddialı uygulamalar çıkarıyor. Google Allo, Google Duo ve şimdi Google Space. Google Hesabınızda Oturum Açarak Boşlukları kullanmaya başlayabilirsiniz. Eğer bir Google oluşturmanın tam zamanı. Ayrıca birden fazla hesapta oturum açıp aralarında geçiş yapabilirsiniz. Alanlar, bağlantıları, videoları veya fotoğrafları hızlı ve kolay bir şekilde paylaşmak için kullanılabilen küçük bir grup paylaşım aracıdır. Siz ve arkadaşlarınız gelecekteki seyahat planlarını…

Genel Bakış

Kullanım Kolaylığı
Tasarım
Çalışma

90

Özet : Google ile Bul ve Yap Uygulaması Spaces küçük gruplar için paylaşım yapmayı sağlayan yeni bir sosyal ağ

Kullanıcı Oylaması: Siz ilk olun !

Hakkında Hasan T

Yıllarını bilişim sektöründe harcamış, son 15 yıldır mobil teknolojinin gelişimini yakından ve keyifle takip etmektedir. Mobil uygulamaların gelişimini incelemeler yaparak sürdürmektedir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

Maximum-logo

Maximum Mobil Uygulama Tanıtımı

Türkiye İş Bankası Uygulaması olan Maximum Mobil ile  bir kredi kartı olan Maximum kartın, Android ...