Anasayfa > Araçlar > TunnelBear VPN Mobil Uygulama Tanıtımı
TunnelBear VPN

TunnelBear VPN Mobil Uygulama Tanıtımı

Sansürlenmiş veya Engellenmiş

Favori sitelerine erişmeni TunnelBear konumunu saklayarak sağlar. TunnelBear VPN, gitgide daha çok sansürlenen ve denetlenen internetteki dijital dostun.

Yasaklı sitelere girişte, kısıtlama yapılmış internet bağlantılarında.  Sıklıkla başımıza gelen özellikle sosyal medya kısıtlamalarında hepimizin başvurduğu çözüm VPN hizmeti. TunnelBear VPN bu çok önemli bir açığı kapatan güzel bir uygulama.

VPN Hizmetlerinde Önemli Olan

Sizin verilerinizin gizliliği, hızlı bağlantı, mobil veri ve wi-fi hizmetlerinde sorunsuz bağlantı gibi seçenekler tercihlerimizi değiştiriyor.

Yasaklı ve kısıtlanmış sitelere girişte TunnelBear uygulaması bu seçenekler çerçevesinde bizlere güven veriyor ve tercih sıralamasında üst sıralarda yer alıyor.

Uygulama kurulum sonrasında bazı izinler istiyor. Bu izinleri verdikten sonra uygulama üzerinden geçerli bir mail adresi ile üye olunması gerekmekte. Mail adresi ve unutulmayacak bir şifre ile üye olunması gerekiyor. Mail adresinize gelen doğrulama linkini onayladıktan sonra uygulamayı kullanmaya başlayabilirsiniz.

Ücretsiz versiyonda 500 MB ‘lık bir sınır veriyor aylık olarak. Bu sınırı artırmak için uygulama içinde reklam izlemek sosyal medyada uygulama tanıtımı yapmak gibi seçeneklerle bu sınırı artırmak mümkün.

Eğer bunlarla uğraşmak istemezseniz o zaman ücretli versiyonuna geçmemiz gerekiyor. Aylık ve  Yıllık seçenekleri olan ücretli versiyonda 5 cihaza kadar kullanma hakkı veriyor. Eğer sadece mobil cihazda kullanacaksanız bir cihaz için satın alma seçeneği de uygulama içinde bulunuyor.

Kullanmaya Başlamak Oldukça Kolay

  • TunnelBear Türkçe dil desteği ile geliyor cihazınıza. Bağlantı yapabileceğiniz ülke seçimlerinde kısıtlama yok.
  • Bağlantı yaptığınız ülke yakınında başka bir ülkeye de anında bağlantı sağlayabiliyorsunuz.
  • Bağlantı yerinizi harita üzerinde size gösteriyor.
  • Yine harita üzerinde gezinti yaparak uygulamanın çıkış yaptığı diğer ülkeleri görmeniz mümkün.

Görsel olarak da güzel bir uygulama. Ses efektleri ile süslenmiş uyarılar kullanırken size keyif veriyor. Siz değerli takipçilerimize önereceğimiz bir uygulama. Kısıtlı olmayan internet kullanmak ümidimizi yitirmeden ihtiyaç halinde elinizin altında bulunması gereken bir VPN uygulaması.

Android için TunnelBear konumunu saklayarak sansürlenmiş veya engellenmiş favori sitelerine erişmeni sağlar.

TunnelBear Özellikleri

  • Dünyanın her yerinde sevdiğin sitelerin engelini kaldırma
  • Konumunu sitelerden ve çevrim içi takipçilerden saklama
  • Ayının verilerini bir ülkeden diğerine aktarması
  • Kamusal alanlardaki kablosuz interneti güvenle kullanma
  • Yardımsever müşteri hizmetleri
  • Android telefonun veya tabletin için inanılmaz basit bir VPN uygulaması

Dünyanın En İyi haber Siteleri TunnelBear için Ne Diyor?

“En sevdiğimiz VPN hizmetlerinden biri…”
-Lifehacker

“Kullanım kolaylığına hayran kaldım…”
-Forbes

“Kullandığım en kolay VPN programı…”
-TNW

“TunnelBear daha kullanıcı dostu, arayüzünü ayarlamak çok kolay.”
-Macworld

“Düğmeyi çevirmeniz yeterli.”
-Wall Street Journal

“Çok faydalı bir memeli…”
-Yahoo News

Uygulamayı Akıllı Cihazınıza İndirmek İçin

Google Play Download

Sansürlenmiş veya Engellenmiş Favori sitelerine erişmeni TunnelBear konumunu saklayarak sağlar. TunnelBear VPN, gitgide daha çok sansürlenen ve denetlenen internetteki dijital dostun. Yasaklı sitelere girişte, kısıtlama yapılmış internet bağlantılarında.  Sıklıkla başımıza gelen özellikle sosyal medya kısıtlamalarında hepimizin başvurduğu çözüm VPN hizmeti. TunnelBear VPN bu çok önemli bir açığı kapatan güzel bir uygulama. VPN Hizmetlerinde Önemli Olan Sizin verilerinizin gizliliği, hızlı bağlantı, mobil veri ve wi-fi hizmetlerinde sorunsuz bağlantı gibi seçenekler tercihlerimizi değiştiriyor. Yasaklı ve kısıtlanmış sitelere girişte TunnelBear uygulaması bu seçenekler çerçevesinde bizlere güven veriyor ve tercih sıralamasında üst sıralarda yer alıyor. Uygulama kurulum sonrasında bazı izinler istiyor.…

Genel Bakış

Kullanım Kolaylığı
Tasarım
Çalışma

95

Özet : En sevdiğimiz VPN hizmetlerinden biri olan TunnelBear VPN 'in kullanım kolaylığına şaşıracaksınız

Kullanıcı Oylaması: Siz ilk olun !

Hakkında Erkan Kesici

Erkan Kesici
Yüksek Lisans MIS öğrencisi, 17 yıllık programlama ve görsel tasarım konusundaki deneyimleri ile Bilişim Sektöründe Yazılım Geliştirme alanında çalışmaktadır. Farklı platformlarda yaptığı paylaşımlarla birlikte Mobil Uygulama ve Oyun incelemeleri ile boş zamanlarında sitemizde yazan deneyimli yazar.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*