Öne Çıkan Uygulamalar
Anasayfa > Araçlar > VPN Speed Mobil Uygulama Tanıtımı
Vpn Speed Android Mobil Uygulama

VPN Speed Mobil Uygulama Tanıtımı

Dünya Üzerindeki En Hızlı VPN

Olarak kullanabileceğiniz uygulama VPN Speed .Ülkemizde son zamanlarda izlenen bazı politik olaylar sebebiyle internet erişimine sıklıkla engellemeler getiriliyor. Bu engellerle birçok internet sitesi açılamıyor. Facebook , Twitter, Whatsapp başta olmak üzere Youtube gibi sosyal medya araçlarına bağlanmak mümkün olmuyor. Ancak VPN Speed ile bu durumdan kurtulabilirsiniz.

İnternet kullanıcıları bu sıkıntılı durumları aşmak için birçok yöntem denemekte. Bunların başında ise VPN ( Virtual Private Network) kullanmakta. Bu alanda birden çok uygulama bulunuyor.

Vpn Speed Mobil Cihazlarda Kullanımında

Operatör bağlantısı ve wi-fi üzerinden yapılan bağlantılarda sorunsuz ve hızlı bağlanma özelliği ile bizleri memnun etti.

Uygulamanın free (ücretsiz) versiyonunda vpn bağlantısı sağlayacağınız yerleri seçmek için bir çok seçenek var. Free versiyonda bağlantı süresi ile kısıtlama var. Size bir saatlik bir bağlantı sağlıyor. Daha sonra bu bağlantıyı kapatıp yenilemeniz gerekiyor.

Ama bir saatlik bağlantı bile size ihtiyaçlarınız olan süreyi vermiş oluyor. Aynı zamanda free versiyonda reklam gösterimi var. Vpn Speed uygulamasının ücretli versiyonu yok. Geliri reklam üzerinden. (Bu kadarcık geliri de hak ediyorlar)

Uygulamaya Üye Olmak Zorunda Değilsiniz.

 • Kurulumdan sonra üyelik yapmadan direkt olarak kullanmaya başlayabilirsiniz.
 • Kullanıcı verisine erişim izni bile istemiyor.
 • Verilerin toplanmadığına dair açıklaması da mevcut.
 • Ayarlar sekmesinde uygulamayı açınca “otomatik bağlan” ve “cihaz açılışta otomatik bağlan” seçenekleri bağlantı sağlayabilirsiniz.
 • İstediğiniz zaman “bağlan” /  “bağlantıyı kes” şeklinde manüel olarak sizde yapabilirsiniz.
 • Bağlantı konusunda sorunsuz küçük ve başarılı bir uygulama olarak karşımıza çıkan VPN Speed kullanıcısını oldukça memnun eden bir uygulama.
 • Kullanması çok kolay; sadece tek bir tıklama ile dünya çapında 22’den fazla ülkeye bağlanabilirsiniz.
 • Tamamen sınırsız ve ayrıcalıklı bant genişliği elde edin
 • %100 Ücretsiz!

P2P ve Torrent Dostu Olan Ücretsiz TEK VPN!

Olarak hızlı ve anonim bir şekilde dosya paylaşın ve torrent indirin. (kimsenin haklarını ihlal etmediğinizden emin olun yeter…)

VPN Speed ile Dünyanın Herhangi Bir

 • Yerindeymişsiniz gibi Web’de gezinin.
 • Netflix, YouTube, Facebook, Google, Twitter, Skype, Viber vb. gibi engelli sitelerin ve uygulamaların engellerini kaldırın…
 • Okulda, iş yerinde ya da ortak bir ağ üzerinde kullanılabilir.
 • İnternet filtreleri ve güvenlik duvarlarını aşar.
 • İnternet sansürü olan ülkelerde yaşayanlar için ideal.

Kayıt Yok!

 • Hiçbir kullanıcı kaydı toplanmaz ve saklanmaz.
 • Hiçbir Kullanıcı bilgisi satılmaz ve paylaşılmaz!
 • Kayıt işlemi yok, yapılandırma yok, root erişimi yok!

Uygulamanın kullanımı çok basit. VPN Speed uygulamasını çalıştırın, ekranda “Off” yazan kilit işaretine tıklayın ve bekleyin. Bağlantı kurulduğunda ekranda “On” yazılı bir ifade göreceksiniz. İşte size VPN bağlantısı… (Bağlantıyı kesmek için “On” yazılı kilit işaretine tıklamanız yeterli)

Uygulamayı ‘dan indirmek için aşağıdaki resme tıklayabilirsiniz.

Dünya Üzerindeki En Hızlı VPN Olarak kullanabileceğiniz uygulama VPN Speed .Ülkemizde son zamanlarda izlenen bazı politik olaylar sebebiyle internet erişimine sıklıkla engellemeler getiriliyor. Bu engellerle birçok internet sitesi açılamıyor. Facebook , Twitter, Whatsapp başta olmak üzere Youtube gibi sosyal medya araçlarına bağlanmak mümkün olmuyor. Ancak VPN Speed ile bu durumdan kurtulabilirsiniz. İnternet kullanıcıları bu sıkıntılı durumları aşmak için birçok yöntem denemekte. Bunların başında ise VPN ( Virtual Private Network) kullanmakta. Bu alanda birden çok uygulama bulunuyor. Vpn Speed Mobil Cihazlarda Kullanımında Operatör bağlantısı ve wi-fi üzerinden yapılan bağlantılarda sorunsuz ve hızlı bağlanma özelliği ile bizleri memnun etti. Uygulamanın free (ücretsiz) versiyonunda vpn bağlantısı…

Genel Bakış

Kullanım Kolaylığı
Tasarım
Çalışma

100

Özet : VPN Speed, Akıllı telefonlarınızda olmazsa olmaz, internet sansürlerini ortadan kaldıran, yüksek hız ve ücretsiz olma özelliği ile tadı damağınızda bırakacak bir uygulama.

Kullanıcı Oylaması: Siz ilk olun !

Hakkında Erkan Kesici

Yüksek Lisans MIS öğrencisi, 17 yıllık programlama ve görsel tasarım konusundaki deneyimleri ile Bilişim Sektöründe Yazılım Geliştirme alanında çalışmaktadır. Farklı platformlarda yaptığı paylaşımlarla birlikte Mobil Uygulama ve Oyun incelemeleri ile boş zamanlarında sitemizde yazan deneyimli yazar.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

Maximum-logo

Maximum Mobil Uygulama Tanıtımı

Türkiye İş Bankası Uygulaması olan Maximum Mobil ile  bir kredi kartı olan Maximum kartın, Android ...