Anasayfa > Eğlence > Kaave Falı Falcı Bacı Mobil Uygulama Tanıtımı
Kaave Falı Falcı Bacı

Kaave Falı Falcı Bacı Mobil Uygulama Tanıtımı

Kaave Falı Falcı Bacı ve Arkadaşları Size Özel Kahve Falı

Kaave Falı Falcı Bacı Tasseografi olarak da bilinen kupa okuma, antik bir falcılık sanatıdır. Kupa içinde bırakılan çay yaprakları veya kahve telvesiyle yapılan yorumlama kalıpları, kendini anlamanın eğlencenin değişik bir yoludur.

Kahvenizi içtiniz ama falınıza bakacak kimse yok mu? İster gece, ister gündüz kahve fincanının ve tabağının fotoğraflarını telefonunuz ile çekip gönderebilirsiniz. Falcı Bacı kahve falınızı size özel yorumlasın.

Kaave, benzersiz yaklaşımıyla kupa okumalarında size yardımcı olur. Kupa iç tarafındaki fotoğrafları çekmeniz ve isim, doğum tarihi ve ilişki durumu gibi kişisel bilgilerinizle birlikte göndermeniz yeterlidir. Kupanızdaki sembollere ve sağladığınız detaylara dayanarak Gloria ve arkadaşları kupanızı okuyacak ve servetinizi doğrudan akıllı telefonunuza göndereceklerdir.Falcı Bacı’nın arkadaşları Melek Abla ve Jasmine ile tanışın! Aşk, ikili ilişkiler ve aile hayatı konularında uzman Melek Abla ve arkadaşlıklar, iş hayatı ve maddi geleceğin ile ilgili yorumları ile Jasmine fallarınızı her zaman bekliyor.

Falcınız Isabel ile tanışmayı unutmayın. Daha detaylı ve uzun yorumlar isteyen kullanıcılar için Falcı Isabel tüm yeteneğini konuşturuyor. Bir niyet tutun ve gerisini Isabel’e bırakın.

Kaave Falı Falcı Bacı’nın yoğun anlarında beklemekten sıkılan kullanıcılar Altın Üyelik satın alabilirler. Falcı Bacı herkesten önce sizin falınıza baksın, daha fincan masadayken falınız size ulaşsın.

Facebook hesabınız ile giriş yapabilirsiniz veya fallarınız e-posta adresinize de gönderilir. İster posta kutunuzda saklayın, ister arkadaşlarınıza gönderin.

Özellikler:

 • Gönderdiğiniz fincan fotoğrafları binlerce şekil ve düzene göre incelenir.
 • Kendinizle ilgili verdiğiniz bilgiler doğrultusunda size ve burcunuza özel olarak yorumlanır.
 • Yorumlanan falları fincan fotoğrafları ile birlikte telefonunuzda saklar.
 • Kaave Falı sizi unutmaz, bilgilerinizi tekrar girmemeniz için hatırlar.
 • Facebook ile giriş yaparak tüm cihazlarınızdan fallarınıza ulaşırsınız.

Kaave Falı Falcı Bacı Nasıl Bakılıyor

 • Kupa fotoğrafları, sembol tanımlarımızda ki büyük koleksiyonumuza göre incelenir.
 • Okumalar size özel semboller ve kişisel bilgilerinize göre yapılır.
 • Okumalarınız iPhone’unuzda saklanır, böylece istediğiniz zaman, istediğiniz zaman erişebilirsiniz.
 • Asla seni unutmaz, detaylarını hatırlar, böylece tekrar girmek zorunda kalmazsın.
 • Uygulamayı Facebook ile bağlayarak diğer iOS cihazlarındaki okumalarınıza erişin.
 • Albümünüzde, bağlantınızın olmadığı bir anda sakladığınız fotoğrafları seçin.
 • Sihirli fal kartlarınızı arkadaşlarınızla paylaşın!

Üç Adımda Kolayca Kahve Falına Baktır

Kahve keyfin katlansın!

 • Fincanının fotoğraflarını çek Kahven bitince fincanının farklı açılardan fotoğraflarını çek.
 • Bilgilerini kolayca gir Falının sana özel yorumlanabilmesi için bilgilerini gir
 • Yorumcunu seçip gönder Sen fincanını yıkayana kadar falın hazır!

Fallar eğlenceli ve heyecan vericidir! Falcı Bacı’nın ve Isabel’in size özel kahve falı yorumları ile hem heyecanlanacak hem de eğlenceli dakikalar geçireceksiniz.

25 milyondan fazla kullanıcı 750 milyondan fazla kahve falı,

Uygulamayı Akıllı Telefonlarınıza İndirmek İçin;

 Google Play Download

Kaave Falı Falcı Bacı ve Arkadaşları Size Özel Kahve Falı Kaave Falı Falcı Bacı Tasseografi olarak da bilinen kupa okuma, antik bir falcılık sanatıdır. Kupa içinde bırakılan çay yaprakları veya kahve telvesiyle yapılan yorumlama kalıpları, kendini anlamanın eğlencenin değişik bir yoludur. Kahvenizi içtiniz ama falınıza bakacak kimse yok mu? İster gece, ister gündüz kahve fincanının ve tabağının fotoğraflarını telefonunuz ile çekip gönderebilirsiniz. Falcı Bacı kahve falınızı size özel yorumlasın. Kaave, benzersiz yaklaşımıyla kupa okumalarında size yardımcı olur. Kupa iç tarafındaki fotoğrafları çekmeniz ve isim, doğum tarihi ve ilişki durumu gibi kişisel bilgilerinizle birlikte göndermeniz yeterlidir. Kupanızdaki sembollere ve sağladığınız detaylara…

Genel Bakış

Kullanım Kolaylığı
Tasarım
Çalışma

95

Özet : Tasseografi olarak da bilinen kupa okuma, antik bir falcılık sanatıdır. Kupa içinde bırakılan çay yaprakları veya kahve telvesiyle yapılan yorumlama kalıpları, kendini anlamanın eğlencenin değişik bir yoludur.

Kullanıcı Oylaması: 0.75 ( 1 oy)

Hakkında Hasan T

Hasan T
Yıllarını bilişim sektöründe harcamış, son 15 yıldır mobil teknolojinin gelişimini yakından ve keyifle takip etmektedir. Mobil uygulamaların gelişimini incelemeler yaparak sürdürmektedir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*