Öne Çıkan Uygulamalar
Anasayfa > Finans > Maximum Mobil Uygulama Tanıtımı
Maximum-logo

Maximum Mobil Uygulama Tanıtımı

Türkiye İş Bankası

Uygulaması olan Maximum Mobil ile  bir kredi kartı olan Maximum kartın,

Android cihazlar üzerinden bu karta ait tüm yapılabileceklere kolayca ulaşmanızı sağlar.

Kredi kartı yönetiminden kampanya takibine, limit artırmadan Cinemaximum bileti almaya kadar sayısız özellikle dolu bir uygulama; “Maximum Mobil”

Maximum Fırsatlar

Daima yanınızda. Uygulama sayesinde İş Bankası kartlarınıza özel tüm kampanyaları ve kampanyaya dahil yakınınızdaki işyerlerini görebilirsiniz. Kampanyalara kolayca katılabilir ve katıldığınız kampanyaları görüntüleyebilirsiniz.

Cinemaximum’da vizyonda olan ve yakında gelecek filmlere göz atabilir,

Fragmanlarını izleyebilir, salonunuzu, seansınız ve hatta koltuğunuzu seçerek sıraya girmeden sinema biletinizi alabilirsiniz.

Maximum Mobil ile Ödemeler Hiç Bu Kadar

 • Kolay olmamıştı. Mağaza ya da e-ticaret sitesi alışverişlerinizde kartınız yanınızda olmasa da QR kod ile ödeme yapabilirsiniz.
 • Maximum Mobil’le fatura ödeme işlemlerinizi de anında gerçekleştirebilirsiniz.
 • Sürekli eklenen yeni özellik ile Dijital Kod market menüsü içerisinden League of Legends,
 • Facebook ve Spotify’da geçerli kodları tanımlı kartınız ile online satın alabilirsiniz.
 • Maximum Mobil ile Petrol Ofisi istasyonlarında Öde -Geç’le akaryakıt alımınız için aracınızdan inmeden kolayca ödeme yapabilirsiniz.
 • NFC uyumlu Android 4.4.2 ve üzeri işletim sistemine sahip cihazlarda alışverişlerinizi cep telefonunuzdan hızlı ve güvenli olarak temassız yapabilirsiniz.

Kartlarım Sekmesini

 • Kullanarak diğer banka kartlarını ekleyebilir bu Kredi kartlarınızla nerede, ne harcama yaptığınızı anında görebilir, harcamalarınızı taksitlendirebilir ya da erteleyebilirsiniz.
 • ?Diğer Banka kartlarınızı Kartlarım menüsünün sağ üst kısmında yer alan kart ekleme butonuna tıklayarak kart ekleyebilirsiniz.
 • Açılan ekranda kart bilgilerinizi manuel girerek veya fotoğraf çekerek kartınızı uygulamaya dahil edebilirsiniz.
 • İş Bankası müşteri aktivasyonunda İş Bankası kartları uygulamaya otomatik olarak yüklenmektedir. İş Bankası Kredi kartı, Bankamatik kartı, Sanal kartlar, Maxipara kartlar ve eklenen diğer banka kartları sırasıyla otomatik olarak görüntülenmektedir.
 • İhtiyacınız olduğu her an kolayca limitinizi yükseltebilir, nakit ihtiyaçlarınız için anında taksitli nakit avans çekebilirsiniz.
 • İş Bankası kartlarınızın borç ve puan bilgilerini kontrol edebilir, hesap kesim tarihi değişikliği ve limit artışı talebinde bulunabilir,
 • Kartlarınızın yurt içi, yurt dışı ve internet alışveriş yetkilerini yönetebilirsiniz.

Ayrıca Anında Kart Başvurusu da Yapabilirsiniz.

 • Kart Ayarları menüsünden aşağıdaki işlemleri gerçekleştirebilirsiniz.
 • Kartınızı QR alışveriş, sinema bileti alımı, fatura ödeme gibi ödeme işlemleriniz için Varsayılan kart olarak tanımlayabilirsiniz.
 • Mobil Temassız İşlemlere açma/kapama yapabilirsiniz. Kartınıza mobil temassız özelliği kazandırdığınızda telefonunuzla temassız okuyucusu bulunan POS cihazlarında işlem yapabilirsiniz. (sadece android telefonlarda bulunmaktadır.)

Kart Ayarları Yönetimi Sayesinde

Kartınızı geçici olarak kullanıma kapatabilir, hesap özetlerinizi eposta ile alma talimatı iletebilir,

Kartınızı yurtdışında yapılacak işlemlere, sanal işlemlere, mail order/telefon işlemlerine açıp kapatabilirsiniz.

Şifre Değişiklik İşlemleri Yardımı

İle Kartınızın şifresini Maximum Mobil üzerinden belirleyebilirsiniz.

Sektörel İşlemler Yönetimi (Sektör bazında işleme açma/kapama), Kartınızla, kuyum, telekomünikasyon, doğrudan pazarlama sektörlerinde işlem yapılmasını engelleyebilir veya izin verebilirsiniz.

Maximum Mobil’de!

Uygulamayı Android Akıllı Cihazlarınıza İndirmek İçin

Google Play Download

Türkiye İş Bankası Uygulaması olan Maximum Mobil ile  bir kredi kartı olan Maximum kartın, Android cihazlar üzerinden bu karta ait tüm yapılabileceklere kolayca ulaşmanızı sağlar. Kredi kartı yönetiminden kampanya takibine, limit artırmadan Cinemaximum bileti almaya kadar sayısız özellikle dolu bir uygulama; "Maximum Mobil" Maximum Fırsatlar Daima yanınızda. Uygulama sayesinde İş Bankası kartlarınıza özel tüm kampanyaları ve kampanyaya dahil yakınınızdaki işyerlerini görebilirsiniz. Kampanyalara kolayca katılabilir ve katıldığınız kampanyaları görüntüleyebilirsiniz. Cinemaximum'da vizyonda olan ve yakında gelecek filmlere göz atabilir, Fragmanlarını izleyebilir, salonunuzu, seansınız ve hatta koltuğunuzu seçerek sıraya girmeden sinema biletinizi alabilirsiniz. Maximum Mobil ile Ödemeler Hiç Bu Kadar…

Genel Bakış

Kullanım Kolaylığı
Tasarım
Çalışma

94

Özet : İş Bankası kartlarınıza özel tüm kampanyaları ve kampanyaya dahil yakınınızdaki işyerlerini görebilirsiniz. Kampanyalara kolayca katılabilir ve katıldığınız kampanyaları görüntüleyebilirsiniz.

Kullanıcı Oylaması: Siz ilk olun !

Hakkında Hasan T

Yıllarını bilişim sektöründe harcamış, son 15 yıldır mobil teknolojinin gelişimini yakından ve keyifle takip etmektedir. Mobil uygulamaların gelişimini incelemeler yaparak sürdürmektedir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

Hastapp

HastApp Mobil Uygulama Tanıtımı

Hasta Dosyalarını Saklayacak Yer Mi Lazım? HastApp adında da anlaşılacağı üzere hasta bilgi saklama platformu. ...