Anasayfa > Finans > Paycell Kart Mobil Uygulama Anlatımı
Paycell Kart

Paycell Kart Mobil Uygulama Anlatımı

Paycell, Banka değil Kanka!

Paycell Kart içine yüklediğiniz para kadar harcama yaptıran, mağaza ve internet alışverişlerinde güvenle kullanabileceğiniz, harcadıkça internet kazandıran ilk alışveriş kartıdır.

Paycell Kart ve Wolfteam Diriliş Kart anında kullanıma hazır, ön ödemeli alışveriş kartı olarak karşımıza çıkıyor.

Kartı satın aldıktan sonra 3 basit adımla kullanmaya ve internet kazanmaya başlayabilirsiniz.

Turkcell Mağazaları, turkcell.com.tr ve anlaşmalı mağazalarda Paycell Kart’ı bulabilirsiniz. Tüm operatör aboneleri Paycell Kart’ı kullanıp, internet kazanmanın keyfini yaşayabilirsiniz.

Aktive Et

Kart ve uygulamayı operatör bağımsız tüm müşteriler kullanabilir olarak sunulmuş.

Kartın aktive edilmesi oldukça kolay. Yapmanız gereken Turkcell mağazalarından ya da akıllı telefonlara indirilen Uygulama üzerinden kartınızı aktive edilirsiniz.

Aktivasyon yaptıktan sonra kullanıma hazır.

Para Yükle

  • Turkcell Mağazalarından,
  • Banka atm’lerinden
  • Paycell Uygulamasından
  • Ya da herhangi bir banka hesabından eft ile para yükleyebilirsiniz.

Her Yerde Kullan

VISA güvencesiyle dünyadaki tüm mağaza içi ve internet alışverişlerinde kullanalabilirsiniz. Yapılan harcamalardan kazanılan internet, Paycell uygulamasından takip edilebilir ve kartın aktive edildiği hatta yüklenir.

Paycell’e müşteriler sadece cep telefonu numaralarıyla giriş yapabiliyor. Uygulama ara yüzüne geldiğinizde tüm kayıtlı ödeme araçları listelenir ve bunlardan birini seçerek işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Cüzdan çözümünü kullanan müşteriler için sadece cep telefonu numaralarını doğrulamaları ve kendi müşteri deneyimlerinde kayıtlı kartla ödeme almaları mümkündür.

Paycell kartlı ödemelerde, 3D doğrulama ile ödemeyi desteklemektedir. İş yerinin tercihine göre ödemeler 3D Doğrulama ile gerçekleştirilebilir.

Paycell Uygulama

Sadece telefon numaranızla hızlıca kayıt olabildiğiniz, para transferi, fatura, akaryakıt ödeme gibi günlük işlerini kolayca yapabildiğiniz, Paycell’in yeni nesil ödeme çözümlerine ve Financell kredilerine erişebildiğiniz bir uygulamadır.

Kefil, sözleşme gerektirmeden uygulamadan Kartınızın aktivasyonu yapıp veya anında sanal Paycell Kart oluşturup güvenle alışverişe başlayabilirsiniz, harcadıkça internet kazanabilirsiniz.

Dilediğiniz kişiye Paycell’li olsun yada olmasın kredi kartınızdan veya Paycell Kart’ınızdan 7/24 para gönderebilirsiniz.

Hızlı ödeme için kredi kartlarınızı uygulamaya kaydedip anlaşmalı iş yerlerinden alışveriş yapabilirsiniz.

Turkcell hattınız ile yaptığın harcamaları ve hattınız üzerinden ödeme limitini anlık olarak takip edebilirsiniz.

Financell kredi borcunu anlık takip edebilir, kredi ödemenizi yapabilirsiniz.

Ödeme Alabilirsiniz

Paycell ile ödeme alabilirsiniz.

Paycell’in yepyeni ödeme alternatifleriyle sunduğu Kolaylıklar dünyasını internet üzerinden satış yapanlar daha tercih edecektir.

Dijitalleşen alışveriş deneyiminde iş yerlerinin kolay ve hızlı ödeme almalarına olanak sağlayan, tüm ödeme yöntemlerini tek bir entegrasyonda sunan kapsayıcı bir ödeme platformu olarak dikkat çekiyor.

Paycell ile Öde (SDK): Müşterileriniz ödeme adımına geldiğinde Paycell’in sayfasına yönlendirilerek Paycell deneyimi ile ödemelerini yapabilirler. Ödeme sonrasında müşteriler, yine sizin sayfanıza yönlendirilirler.

Paycell Cüzdan (API): Paycell entegrasyonu arka planda yapılır ve siz müşteriye kendi cüzdanınızı sunuyormuş gibi kendi müşteri deneyiminizle ödeme alabilirsiniz.

Paycell ile kredi kartların güvenle saklanır,

Online ve mağaza içi alışverişlerinde sanal cüzdanınızı çıkartmadan ödeme yapabilme imkanı sağlar.

Kullandıkça daha fazla deneyim elde edeceğiniz uygulama ile sanal alemde olsun gerçek dünyada olsun tek yerden ödeme seçeneği ile geleceğin tartışılmaz platformu olacağa benziyor.

Uygulamayı Akıllı Cihazlarınıza İndirmek İçin

 Google Play Download

Paycell, Banka değil Kanka! Paycell Kart içine yüklediğiniz para kadar harcama yaptıran, mağaza ve internet alışverişlerinde güvenle kullanabileceğiniz, harcadıkça internet kazandıran ilk alışveriş kartıdır. Paycell Kart ve Wolfteam Diriliş Kart anında kullanıma hazır, ön ödemeli alışveriş kartı olarak karşımıza çıkıyor. Kartı satın aldıktan sonra 3 basit adımla kullanmaya ve internet kazanmaya başlayabilirsiniz. Turkcell Mağazaları, turkcell.com.tr ve anlaşmalı mağazalarda Paycell Kart’ı bulabilirsiniz. Tüm operatör aboneleri Paycell Kart’ı kullanıp, internet kazanmanın keyfini yaşayabilirsiniz. Aktive Et Kart ve uygulamayı operatör bağımsız tüm müşteriler kullanabilir olarak sunulmuş. Kartın aktive edilmesi oldukça kolay. Yapmanız gereken Turkcell mağazalarından ya da akıllı telefonlara indirilen…

Genel Bakış

Kullanım Kolaylığı
Tasarım
Çalışma

95

Özet : Turkcell tarafından desteği verilen tüm tüm kredi kartı, banka kartı veya nakit olarak Turkcell bayiilerden yükleme yaparak kullanabileceğiniz sanal fiziksel kart olarak dikkat çekiyor.

Kullanıcı Oylaması: Siz ilk olun !

Hakkında Hasan T

Hasan T
Yıllarını bilişim sektöründe harcamış, son 15 yıldır mobil teknolojinin gelişimini yakından ve keyifle takip etmektedir. Mobil uygulamaların gelişimini incelemeler yaparak sürdürmektedir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*