Anasayfa > Fotoğrafçılık > Z Kamera Mobil Uygulama Tanıtımı
Z-Kamera-logo

Z Kamera Mobil Uygulama Tanıtımı

Z Kamera Fotoğraf ve Video

Çekmek için en hızlı uygulamaların başında Z Kamera gelmektedir . Canlı filtreleri sayesinde, anı kaydetmeden önce fotoğraflarınızın nasıl görüneceğine dair ön izleme yapabilirsiniz.

Z Kamera destek işaretleriyle, video ve fotoğraf arasında geçiş yapmak için ekranı kaydırmanız yeterli. Fotoğraf çektikten sonra ufak işlemlerle fotoğrafınızı güzelleştirmeniz çok kolaydır.

Kesme, döndürme, filtre ekleme, resim parametrelerini değiştirme ve üzerinde dilediğiniz şekilde çizim yapma olanağı sağlar.

Fotoğraflarınızı Instagram, Facebook, Twitter ve daha birçok sosyal medya platformunda paylaşabilirsiniz.

Pratik Bir Fotoğraf Düzenleme Uygulaması Z Kamera

İlgi Çekici ve Şık Filtrelerle Zenginleştirilmiş. Uygulamanın ücretsiz sürümü reklam içeriyor ama bu sizi fazlaca rahatsız eden bir durum değil. Ücretsiz sürüm sizin birçok ihtiyacınıza hitap ediyor.

Kullanım olarak son derece rahat bir deneyim sunan uygulama, fotoğraf çekmeye merakı olan tüm Android cihaz sahiplerinin cihazlarında bulunması gereken bir isim.

Onlarca farklı filtreye sahip olduğu için mutlaka her zevke uygun bir seçeneğe sahip.

Uygulamanın kullanımı mümkün olduğunca basit tutulmuş. İhtiyacımız olan tüm özellikler ekranın alt bölümünde hazır tutuluyor. İhtiyacımız olanı seçerek direkt olarak fotoğrafa uygulayabiliyoruz.

Z Kamera’ nın en ilgi çekici özelliği fotoğrafı çekmeden önce farklı filtrelerin gerçek zamanda nasıl göründüğünü görebiliyor olmanız.

Bir resmin bazı kısımlarını ‘sansürlemek’ için bir fırça bile mevcut.

Z Camera Düzgün bir Fotoğraf

Düzenleme uygulamasıdır, Instagram’ın mükemmel fotoğraf ayarlarının aksine herhangi bir sosyal ağ bağlantısı içermez. Ancak, oluşumlarınızı her zaman kaydedebilir, Twitter ve diğer sosyal ağ bağlantıları üzerinde paylaşabilirsiniz.

Başlıca Özellikler Arasında

  • Gerçek zamanlı filtreler
  • Fotoğrafı çekmeden önizleme yapın.
  • İnanılmaz filtreler
  • Fotoğraf çekerken ya da düzenlerken kullanabileceğiniz pek çok filtre.
  • En Hızlı çekim
  • Tuşa bastıktan sonra 1sn içinde fotoğrafı çeker.
  • Basit Kullanıcı Arayüzü
  • Kolay öğrenilir arayüz ve videoya hızlı geçiş.
  • HDR – HDR’ı açın ve düşük ışıkta bile çekim kalitesini yükselterek sahneleri arka planda aydınlatın.

Uygulama Sizin

Gizlilik bilgilerinize saygılı. Bir kullanıcı hesabı oluştururken gönderdiğiniz kişisel bilgileri hariç tutarak,

Web sitesini veya ürünlerini ziyaret ederken, indirirken veya yükseltirken herhangi bir kişisel bilgiyi toplamıyor.

 

Uygulamayı Android Akıllı Cihazlarınıza İndirmek İçin

 

Google Play Download

Z Kamera Fotoğraf ve Video Çekmek için en hızlı uygulamaların başında Z Kamera gelmektedir . Canlı filtreleri sayesinde, anı kaydetmeden önce fotoğraflarınızın nasıl görüneceğine dair ön izleme yapabilirsiniz. Z Kamera destek işaretleriyle, video ve fotoğraf arasında geçiş yapmak için ekranı kaydırmanız yeterli. Fotoğraf çektikten sonra ufak işlemlerle fotoğrafınızı güzelleştirmeniz çok kolaydır. Kesme, döndürme, filtre ekleme, resim parametrelerini değiştirme ve üzerinde dilediğiniz şekilde çizim yapma olanağı sağlar. Fotoğraflarınızı Instagram, Facebook, Twitter ve daha birçok sosyal medya platformunda paylaşabilirsiniz. Pratik Bir Fotoğraf Düzenleme Uygulaması Z Kamera İlgi Çekici ve Şık Filtrelerle Zenginleştirilmiş. Uygulamanın ücretsiz sürümü reklam içeriyor ama bu…

Genel Bakış

Kullanım Kolaylığı
Tasarım
Çalışma

95

Özet : Z Camera Düzgün bir Fotoğraf Düzenleme uygulamasıdır, Instagram'ın mükemmel fotoğraf ayarlarının aksine herhangi bir sosyal ağ bağlantısı içermez. Ancak, oluşumlarınızı her zaman kaydedebilir

Kullanıcı Oylaması: Siz ilk olun !

Hakkında Hasan T

Hasan T
Yıllarını bilişim sektöründe harcamış, son 15 yıldır mobil teknolojinin gelişimini yakından ve keyifle takip etmektedir. Mobil uygulamaların gelişimini incelemeler yaparak sürdürmektedir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*