Bally Ball logo

Bally Ball

Yerli ve milli

Bally Ball Basit, Eğlenceli ve Bedava Oyun daha ne olsun. Bally Ball oyunu yapan arkadaş bizimle iletişime geçti.

Haklı olarak dedi ki; ben bir oyun tasarladım basit ve eğlenceli. Her şeyi tanıtıyorlar bizi kimse görmüyor. Sıkıntı yok, biz görürüz dedim ve oyunu indirip incelemeye aldım.

Hay almaz olaydım, bu ne kadar keyifli bir oyun. Keyifli olduğu kadar hassas oynanması gereken bir oyun aynı zamanda.

Oyunda her zevke göre renkli toplar var. Hepsi birbirinden güzel. Ama öncelikle başlangıç rengi topla başlamak zorundasınız. Çünkü kazandıkça ya da level atladıkça alacağınız puanlara göre marketten top seçebiliyorsunuz.

Bu arada oyun ücretsiz ama reklamsız değil. Reklamları izlemek yine size kalmış İzleyerek de puan toplayabilir ve renkli toplara kavuşabilirsiniz.

Bally Ball Nasıl Oynuyoruz;

Oyunu Google marketten indirip kuruyoruz. Küçük bir dosya zaten. Yer kaplamıyor. Kurulum bitince START deyip başlıyorsunuz.

Yukarıdan aşağıya inen kırmızı bir top var. Siz bu top düşerken karşınıza çıkacak engellere çarpmadan inmesi gereken yere kadar indireceksiniz. Bu işlem için ekrana dokunarak sağa veya sola topu alacaksınız.

İşte Bu kadar Basit

Diyeceğim ama değil. Hassas olmak burada devreye giriyor. O kadar hassas hareketler yapacaksınız ki top bir engele çarpmasın. Çarptı ne olacak hooopp başa dönecek.

Yeniden aşağı düşecek. Ama zamanla parmaklarınız minik hareketlere alışıyor. Sizin daha kolay hareket etmenize olanak sağlıyor.

Üç defa üstte kaybederseniz bir reklam izlemek zorundasınız artık. Bu kadar beceriksizliğe bir reklamın adı olmaz.

Oyunu alıştıkça zamanı zevkli geçirmek için güzel bir seçenek olacak. Oynarken başka bir şey düşünmeyeceksiniz. Çünkü Size terapi gibi bile gelebilir. Gerçek sorunlardan bir süreliğine uzaklaşmak herkese iyi gelecektir. Bu yüzden bile kullanılabilir bence.

Oyun Sonunda

Ne oluyor inanın bende bilmiyorum. Ama şu ilk aşamaları bir geçeyim devamını sonra tekrar yazarım veya buraya ekleme yaparım.

Ama sonunda işe alım, ciddi bir para ödülü yok. Bu şekilde beklenti içine girmeden yerli ve milli oyun yapıcı bir arkadaş tarafından yapılmış markete sunulmuş. En azından varlığı gerçek. Gözle görünür hayal ürünü değil. Şimdilik sadece Google markette var. İlerleyen zamanda Apple markette olacağı sözünü verdi. Apple kullanıcılarını bundan mahrum etmek doğru olmaz.

Size de oynamak ve farklı bir deneyim kazanmak kalıyor. Bol şanslar. Yazıdan sonra oyuna dönmem lazım.

Oyun ile ilgili görüş ve önerilerinizi direk kendisine mail ile iletebilirsiniz. Dikkate alıyor.

app.of.gorgeous@gmail.com

Goolgle Play Logo

Yerli ve milli Bally Ball Basit, Eğlenceli ve Bedava Oyun daha ne olsun. Bally Ball oyunu yapan arkadaş bizimle iletişime geçti. Haklı olarak dedi ki; ben bir oyun tasarladım basit ve eğlenceli. Her şeyi tanıtıyorlar bizi kimse görmüyor. Sıkıntı yok, biz görürüz dedim ve oyunu indirip incelemeye aldım. Hay almaz olaydım, bu ne kadar keyifli bir oyun. Keyifli olduğu kadar hassas oynanması gereken bir oyun aynı zamanda. Oyunda her zevke göre renkli toplar var. Hepsi birbirinden güzel. Ama öncelikle başlangıç rengi topla başlamak zorundasınız. Çünkü kazandıkça ya da level atladıkça alacağınız puanlara göre marketten top seçebiliyorsunuz. Bu arada oyun ücretsiz…

Genel Bakış

Kullanım Kolaylığı
Tasarım
Çalışma

95

Özet : Basit olduğu kadar eğlenceli bir oyun olan Bally Ball gerçek düşüncelerden anlık olarak uzaklaşıp kafa boşaltmaya yardımcı oacak bir oyun.

Kullanıcı Oylaması: 4.55 ( 1 oy)

Hakkında Hasan T

Hasan T
Yıllarını bilişim sektöründe harcamış, son 15 yıldır mobil teknolojinin gelişimini yakından ve keyifle takip etmektedir. Mobil uygulamaların gelişimini incelemeler yaparak sürdürmektedir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*