Anasayfa > Genel Uygulamalar > Golf Clash Mobil Uygulama Tanıtımı
Golf Clash Logo

Golf Clash Mobil Uygulama Tanıtımı

Gerçek Zamanlı Oynayarak,

Golf Clash kralı olma yolunda sopalarınızı yükseltin ve golf becerilerinizde uzmanlaştıkça turların kilidini açıp, yükselmenin hazzını yaşayın.

Güneş parlıyor, şimdi herkesin konuştuğu gerçek zamanlı çok oyunculu oyunu oynama zamanı!

Harika Sahalarda

Muhteşem grafiklerle donatılmış dünya genelinde oyunculara karşı gerçek zamanlı olarak oynayın. Turnuvalarda, 1’e 1 oyunlarda yarışın veya Facebook arkadaşlarınıza meydan okuyun!

Hızlı atış 1’e 1 gerçek zamanlı oyun.

  • Öğrenmesi kolay, ama uzmanlaşması zor olan devrim niteliğinde atış sistemi.
  • Çevrimiçi binlerce gerçek oyuncuya davet gönderin
  • “Hisseleri yükselttikçe” daha ileri turlarda ilerleyin.
  • Sopa kartı bonusları kazanmak için haftalık liglerde terfi kazanın.
  • Övünecek haklar kazanmak için Facebook üzerinden arkadaşlarınıza karşı yarışın.
  • Premium sopalar ve toplar keşfederek bunlara yükseldikçe sandıkların kilidini açın.
  • Dudak uçuklatan atışlarınızı kaydedin ve videolarını paylaşın.
  • Oyun ortasında ve hatta devre arasında rakiplerle sohbet edin ve emojiler gönderin! Emoji simgeleri EmojiOne tarafından sağlanmaktadır.
  • Zorlayıcı sahalarda ve hava şartlarında ilerleyin.

Spor Oyunları Arasında

Golf severler özel olarak çıkartılan Golf Clash oyunu hakkında merak ettiğini detayları sizlere buradan açıklamak istiyoruz.

Başarılı grafikleri ve gerçek kullanıcılar ile aynı zamanda oynanan bu oyunda çevrimiçi olarak Golf oynama fırsatınızın bulunması oyuna olan ilginin giderek artmasına neden olmaktadır.

Özellikle turnuva modları ve maç modlarının bulunduğu oyun içerisinde 1’e 1 mücadele örneği sergileyerek, kazandığınız başarılar ile bir üst seviyeye çıkma şansını bulmuş olacaksınız.

Sadece oyun içerisinde yer alan kişiler ile değil aynı zamanda Facebook üzerinden arkadaşınız olan kişiler ile de rekabet içerisinde olacaksınız.

Golf Clash’da çok farklı atış sistemleri bulunmaktadır.

Oynadıkça atış sistemleri taktiğinizi geliştirerek ileri seviye bölümlerde oyun oynama fırsatını yakalamış olacaksınız.

Oyunu kazandıkça elde ettiğiniz paralar ve hisseler ile birlikte katıldığınız liglerden üst liglere çıkma başarısı göstereceksiniz. Kazandığınız Profesyonel Golf sopaları ile mücadelenize devam edeceksiniz.

Golf Clash Oyununun

Son güncellemesinde yapılan yeniliklerden sonra, oyun içerisinde yer alan rakipleriniz ile sohbet etme fırsatını bulacaksınız.

İsterseniz onları kızdırmak için emojeler yollayabilir, oyuna renk katabilirsiniz.

Vuruşlarıma nasıl döndürme ekleyebilirim?

Vuruşlarınıza üst döndürme veya arka döndürme eklemek için öncelikle bu yeteneğin olduğu bir sopanın kilidini açmalısınız.

Uygun bir sopa bulduğunuzda, vuruşunuzu yaparken oyun ekranının sağ tarafında beliren golf topu simgesini seçerek vuruşlarınıza dönüş ekleyebileceksiniz.

Vuruşlarınıza yandan dönüş eklemek isterseniz, bunu premium Golf Topları kullanarak yapabilirsiniz.

Bu benzersiz Golf Topları ödül Sandıklarında yer alır ve ayrıca Golf Clash mağazasından da satın alınabilirler.

​Kıvrım Nedir?

Kıvrım, vuruşlarınızı kılavuz hattı boyunca düz uçamayacakları şekilde bükmenizi sağlar.

Vuruşunuzu kıvırdığınız yön, sektikten sonra topun ilerlediği yönü de değiştirecektir.

Bu, vuruşlarınızı kıvrımlı çimenli yolların etrafında veya bunkerler ve ağaçlar gibi engellerin etrafında kıvırmak için harikadır.

Vuruşunuza güç uygularken topu bir tarafta sürüklemek için kıvrım uygulayabilirsiniz.

​Maç Sırasında Sopamı Nasıl Değiştirebilirim?

Bir maç sırasında golf sopanızı değiştiremezsiniz, golf çantanızdaki sopalar arasından sizin için en iyi olan golf sopasını otomatik olarak seçilecektir.

Golf çantasında bulunan sopalar arasında geçiş için topunuzun hizalama yerinden ileri veya geri çekerek değişim sağlayabilirsiniz.

Ana menü ekranından golf çantası simgesini seçerek golf çantanıza ulaşabilir ve düzenleyebilirsiniz. Sevdiğiniz sopaları çantanıza seçin.

Maçlarda kullanacağınız sopaları golf çantanızdan karşılaştırabilir, yükseltebilir ve seçebilirsiniz.

Golf Clash oyun olarak ücretli olmasına rağmen hiç ücret ödemeden de oyuna devam edebilirsiniz.

Oyun içi sunulan reklam izleme ve gelir olarak reklam geliri ile elde edebileceğiniz altınlar size oynama ve yükselme seçeneği sunacaktır.

Spor oyunları severlerin vaz geçemeyeceği, kısa zamanda müptelası olacağınız bir oyun.

Google Play Download

Gerçek Zamanlı Oynayarak, Golf Clash kralı olma yolunda sopalarınızı yükseltin ve golf becerilerinizde uzmanlaştıkça turların kilidini açıp, yükselmenin hazzını yaşayın. Güneş parlıyor, şimdi herkesin konuştuğu gerçek zamanlı çok oyunculu oyunu oynama zamanı! Harika Sahalarda Muhteşem grafiklerle donatılmış dünya genelinde oyunculara karşı gerçek zamanlı olarak oynayın. Turnuvalarda, 1'e 1 oyunlarda yarışın veya Facebook arkadaşlarınıza meydan okuyun! Hızlı atış 1'e 1 gerçek zamanlı oyun. Öğrenmesi kolay, ama uzmanlaşması zor olan devrim niteliğinde atış sistemi. Çevrimiçi binlerce gerçek oyuncuya davet gönderin "Hisseleri yükselttikçe" daha ileri turlarda ilerleyin. Sopa kartı bonusları kazanmak için haftalık liglerde terfi kazanın. Övünecek haklar kazanmak…

Genel Bakış

Kullanım Kolaylığı
Tasarım
Çalışma

100

Özet : Başarılı grafikleri ve gerçek kullanıcılar ile aynı zamanda oynanan bu oyunda çevrimiçi olarak Golf oynama fırsatınızın bulunması oyuna olan ilginin giderek artmasına neden olmaktadır.

Kullanıcı Oylaması: Siz ilk olun !

Hakkında Hasan T

Hasan T
Yıllarını bilişim sektöründe harcamış, son 15 yıldır mobil teknolojinin gelişimini yakından ve keyifle takip etmektedir. Mobil uygulamaların gelişimini incelemeler yaparak sürdürmektedir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*