Anasayfa > Finans > İşCep Android Mobil Uygulama Tanıtımı
iscep

İşCep Android Mobil Uygulama Tanıtımı

Günümüz Teknolojisinde

Bankacılık uygulaması İşCep ile Android cihazlarda ve tabletlerde bankacılık hizmeti olarak yerini aldı.

Telefonunuza yükleyeceğiniz İşCep uygulaması ile hesap bilgilerinize kolayca ulaşabilirsiniz. Avantajlı fiyat ve oranlarla işlemlerinizi hızlı, güvenli ve kolay gerçekleştirebilirsiniz. Kredi kartı, fatura ödeme, para aktarma işlemleri ve daha fazlasını yapma imkanı.

Hem bireysel hem ticari müşterilerin kolayca kullandığı İşCep uygulamasını telefonundan kullanmanın keyfini yaşayabilirsiniz.

İşCep Uygulamasında Sizi Bekleyen

Hizmetler Sayesinde Bankaya gitmeden şahsi telefonlarımızdan faydalanarak birçok işlemi uygulama üzerinden yapabilirsiniz.

Uygulama telefona kurulduktan sonra giriş ekranında müşteri numarası veya TC kimlik numarası ve geçici şifre ile giriş yapılıyor.

Bu uygulamayı kullanabilmek için önce hesabımızın ve telefon numaramızın şubeler aracılığı ile mobil kullanıma açılması gerekmekte. Eğer SİM kart değişikliği yapılmış ise yine, yeni Sim kartımızın mobil kullanıma açılması gerekiyor. Bu işlem tüm bankalar için gerekli.

Uygulama üzerinden gerekli bilgiler girildikten sonra mobil uygulama üzerinden işlem yapmaya başlayabilirsiniz.

Uygulama Sayesinde Bankaya Gitmeden

 • Para transferleri, yatırım işlemleri, hisse senedi işlemleri,
 • Döviz alış/satış, fatura ödemeleri, kredi başvuruları, şans oyunları ödemeleri
 • Hesaplarınız, para transfer özellikleri, hesabınız bağlı kredi kartları bilgileri, varsa yatırım hesap bilgileriniz,
 • Daha önceden tanımlanmış veya sizin anlık olarak tanımlayacağınız ödeme şekilleri,
 • Varsa tüketici kredi bilgileriniz, para çekme yatırma sekmeleri, kredi başvuru gibi bir bankada yapacağınız
 • Pek çok bankacılık işlemini 7 gün 24 saat daha hızlı, daha kolay ve daha hesaplı yapmak sizin elinizde.

Uygulama Üzerinde ki Sekmeleri Kullanarak

 • Hesaplarınız arasında kolayca transfer yapabilirsiniz,
 • Diğer bankalara anında EFT girişi yapabilir vaya ileri tarihli talimat verebilirsiniz.
 •  İşcep üzerinden anında para transfer (Havale) edebilirsiniz.
 • Hesaplarım sekmesini kullanarak tüm hesap bilgilerinizi takip edip yönetebilirsiniz.
 • Yapmış olduğunuz işlemlerin dekontlarını görebilir, dekontlarınızı mail adresine gönderebilirsiniz.
 • İhtiyacınız varsa yeni hesap açabilir veya kapatabilirsiniz.
 • Kartlarım sekmesinden hesabınıza tanımlı kredi kartları bilgisine ulaşıp kart borcu ödeme
 • Sanal kredi kartı oluşturma ve bu kartı hesabınıza veya kredi kartınıza bağlayabilirsiniz.

Ödemelerinizi Takip Edebilir

Faturalarınızı mobil uygulama üzerinden bankaya veya fatura kurumuna gitmeden ödeme yapabilirsiniz.

Meraklılar için şans oyunu oynama mevcut.

Yine İşCep üzerinden kredi talep edebilir varsa borcunuzu ödeyebilirsiniz. Kredi risk tablonuza ulaşabilirsiniz. Uygulama üzerinden operatör ücretlendirmesine tabi olarak müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz. Kayıp çalıntı bildirimini İşCep üzerinden yapmanıza imkânına sahipsiniz.

Başka cihazlardan giriş yapmış iseniz hangi cihazdan giriş yaptığınızın kaydına ulaşarak kayıt takibi yapabilirsiniz. Bu neden önemli eğer artık size ait olmayan bir cihaz var ise o cihazın size ait hesaba ulaşmasını engelleyebilirsiniz.

Ana Ekranı Özelleştirerek

Karşılama ekranında özet bilgilere ulaşabilir planlı hatırlatmalarınızı yapmasını sağlayabilirsiniz.  İçerisinde takvim uygulaması özelliği ile ödemeleriniz planlayıp size uyarı göndermesini isteyebilirsiniz. Yapmış olduğunuz işlemleri yine takvime kayıt ederek daha sonra aynı işlemi tekrarlama yapabilirsiniz.

Uygulamaya giriş yapmadan en yakınınızda ki bir şubenin adresini ve haritada ki yerine kolayca ulaşabilirsiniz. Yine aynı yerden en yakın ATM bilgisini öğrenebilirsiniz.

Tüm Bankacılık Uygulamalarında

Olduğu gibi günümüz teknoloji şartlarına ayak uyduran bankalar müşterilerine yönelik uygulamalarda gelişim sağlamakta. Genel itibariyle tüm bankacılık uygulamaları aynı özelliklere ulaşamaya ve müşterilerine güvenli bir mobil bankacılık deneyimi sunmaya gayret ediyor.

Özellikle bilgisayardan bağımsız, şubeye gitmeden Teknoloji ile barışık olan insanların vaz geçemeyeceği bir yöntem. Bu uygulamalar insan hayatını kolaylaştırdığı gibi zamandan ciddi şekilde tasarruf etmemizi sağlamaktadır.

Uygulamayı Akıllı Cihazınıza İndirmek İçin

Google Play Download

 

Günümüz Teknolojisinde Bankacılık uygulaması İşCep ile Android cihazlarda ve tabletlerde bankacılık hizmeti olarak yerini aldı. Telefonunuza yükleyeceğiniz İşCep uygulaması ile hesap bilgilerinize kolayca ulaşabilirsiniz. Avantajlı fiyat ve oranlarla işlemlerinizi hızlı, güvenli ve kolay gerçekleştirebilirsiniz. Kredi kartı, fatura ödeme, para aktarma işlemleri ve daha fazlasını yapma imkanı. Hem bireysel hem ticari müşterilerin kolayca kullandığı İşCep uygulamasını telefonundan kullanmanın keyfini yaşayabilirsiniz. İşCep Uygulamasında Sizi Bekleyen Hizmetler Sayesinde Bankaya gitmeden şahsi telefonlarımızdan faydalanarak birçok işlemi uygulama üzerinden yapabilirsiniz. Uygulama telefona kurulduktan sonra giriş ekranında müşteri numarası veya TC kimlik numarası ve geçici şifre ile giriş yapılıyor. Bu uygulamayı kullanabilmek için…

Genel Bakış

Kullanım Kolaylığı
Tasarım
Çalışma

Özet : İş Bankasına ait mobil uygulama ile hızlı şekilde bankacılık işlemlerinizi yapabilirsiniz

Kullanıcı Oylaması: 4.28 ( 2 oy)

Hakkında Erkan Kesici

Erkan Kesici
Yüksek Lisans MIS öğrencisi, 17 yıllık programlama ve görsel tasarım konusundaki deneyimleri ile Bilişim Sektöründe Yazılım Geliştirme alanında çalışmaktadır. Farklı platformlarda yaptığı paylaşımlarla birlikte Mobil Uygulama ve Oyun incelemeleri ile boş zamanlarında sitemizde yazan deneyimli yazar.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*