Anasayfa > Genel Uygulamalar > Microsoft Office Mobile Uygulama Tanıtımı
Microsoft-ofis-mobile-logo

Microsoft Office Mobile Uygulama Tanıtımı

Hareket Halindeyken Çalışma İmkânı Sağlayan

Microsoft Office Mobile uygulamalarıyla, alışık olduğunuz Office görünümünün yanı sıra

Android telefon ve tabletler için özel olarak tasarlanmış, sezgisel dokunmatik deneyiminin en üst seviyede sunulduğu bir Ofis. Microsoft Ofis  akıllı cihazlar için vazgeçilmez çözümler sunuyor.

Mobil Cihazlarda Kurumsal Verilerin Güvenliğini

Sağlamak en büyük önceliklerden biridir Mobil iş gücünüzün, hareket halindeyken kullanabileceği ortak çalışma araçlarına ihtiyacı vardır.

Aşina olduğumuz Office ara biriminin, cep telefonları ve tabletler için geliştirilmiş sürümünü kullanarak,

Belgeler oluşturmada kolaylık sağlayan ofis ile her şeyi görüntüleyin ve düzenleyin.

Cihazınızdan Belgeleri Rahatça Okuyun

 • Yeni belgeler oluşturun ve bunları düzenleyip çevrenizle paylaşın. Mobil görünüm, belgeleri mobil cihazınızın ekranına uygun hale getirir.
 • Böylece, yakınlaştırmak veya uzaklaştırmakla uğraşmanıza gerek kalmaz. Kaldığınız yerden devam ederek son kullanılan belgeler listenize, tüm cihazlarınızdan ulaşabilirsiniz.
 • OneDrive gibi bulut hizmetleriyle eş zamanlı çalışması sayesinde, dosyalarınızı her yerden güvenli bir şekilde görüntüleyebilir veya düzenleyebilirsiniz.
 • Microsoft Office Mobile uygulamalarının konuşma tanıma özelliği sayesinde sesinizi metne çevirirken, doğrudan mobil cihazınızda mikrofon üzerinden konuşarak metinler oluşturabilirsiniz.
 • Elbette tüm bu özellikler için öncelikle bir ofis planınız olması gerekiyor. Bunun için ihtiyacınız ölçüsünde bir ofis planı satın almanız gerekiyor.
 • Ücretsiz olarak sunulan ön izleme seçenekleri ile bazı profesyonel çözümler eksikte olsa yine birçok konuda kullanıcısına kolaylıklar sunuyor.

Başlıca Temel Özellikleri

 • Olarak Microsoft Office Mobile Android tabanlı Mobil cihazınızdan ve tabletinizden OneDrive, OneDrive İş veya SharePoint ‘te depolanan Office belgelerine erişebilirsiniz.
 • Office Mobile buluta bağlıdır. Bilgisayarınızda en son görüntülediğiniz belgelere mobil cihazlarınızdan son kullanılan belgeler bölmesinden erişebilirsiniz.
 • E-posta iletilerine eklenmiş Office belgelerini görüntüleyebilir ve düzenleyebilirsiniz.
 • Word, Excel ve PowerPoint belgeleri grafik, animasyon, SmartArt Grafiği ve şekil desteği sayesinde telefonunuzda rahatlıkla görüntüleyebilirsiniz.
 • Word, Excel veya PowerPoint belgelerini telefonunuzda düzenlediğinizde biçimlendirmeye ve içeriğe dokunulmaz.
 • İhtiyaç duyduğunuz her an buluttaki dosyalarınıza hızla erişim yaparak belgelerinizi düzenleyip paylaşabilirsiniz.

Microsoft Office Mobile Kullanımı

 • Uygulama Android tabanlı mobil cihazınıza veya tabletinize kurduktan sonra
 • Ev kullanıcılarının belge oluşturmak, düzenlemek ve kaydetmek için ücretsiz bir Microsoft hesabıyla oturum açması gerekir.
 • İş amaçlı kullanımda belge oluşturmak, düzenlemek ve kaydetmek için uygun bir Office 365 aboneliğine sahip olmanız gerekir.
 • Cihazlarının ekran büyüklüğü 10,1″10,1 inç’ ten küçük olan tüketiciler için temel düzenlemeler ücretsizdir.
 • Oturum açıldıktan sonra ana ekranda size ofis uygulamalarının bir listesi görülecektir.
 • İhtiyacınız olan uygulamaları ( Word, Excel, PowerPoint ve diğerleri ) indirmek için seçim yaptıktan sonra Google Play üzerinden kurulum yapıyorsunuz.
 • Microsoft Hesabınız ile oturum açtıktan sonra da rahatlıkla kullanmak mümkün.

Belirtmek gereken en önemli konulardan biri Microsoft uygulamalarını kullanmak için her şeyden önce Microsoft Hesabınız olması gerekiyor.

Uygulamayı Akıllı Cihazlarınıza İndirmek İçin

Google Play Download 

Hareket Halindeyken Çalışma İmkânı Sağlayan Microsoft Office Mobile uygulamalarıyla, alışık olduğunuz Office görünümünün yanı sıra Android telefon ve tabletler için özel olarak tasarlanmış, sezgisel dokunmatik deneyiminin en üst seviyede sunulduğu bir Ofis. Microsoft Ofis  akıllı cihazlar için vazgeçilmez çözümler sunuyor. Mobil Cihazlarda Kurumsal Verilerin Güvenliğini Sağlamak en büyük önceliklerden biridir Mobil iş gücünüzün, hareket halindeyken kullanabileceği ortak çalışma araçlarına ihtiyacı vardır. Aşina olduğumuz Office ara biriminin, cep telefonları ve tabletler için geliştirilmiş sürümünü kullanarak, Belgeler oluşturmada kolaylık sağlayan ofis ile her şeyi görüntüleyin ve düzenleyin. Cihazınızdan Belgeleri Rahatça Okuyun Yeni belgeler oluşturun ve bunları düzenleyip çevrenizle…

Genel Bakış

Kullanım Kolaylığı
Tasarım
Çalışma

95

Özet : Belgeler oluşturmada kolaylık sağlayan ofis ile her şeyi görüntüleyin ve düzenleyin.

Kullanıcı Oylaması: Siz ilk olun !

Hakkında Hasan T

Hasan T
Yıllarını bilişim sektöründe harcamış, son 15 yıldır mobil teknolojinin gelişimini yakından ve keyifle takip etmektedir. Mobil uygulamaların gelişimini incelemeler yaparak sürdürmektedir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*