Anasayfa > Genel Uygulamalar > Microsoft Outlook Mobil Uygulama Tanıtımı
Microsoft-Outlook-logo

Microsoft Outlook Mobil Uygulama Tanıtımı

Microsoft Corporation E-Posta Servislerinin

İstemcisi olarak kullanılan Microsoft Outlook platformunu mobil kullanıcıların hizmetine sundu. Microsoft Outlook, Microsoft Office’le birlikte veya tek başına kullanılabilen, kişisel bilgi yöneticisi olarak İOS ve Android platformlarda sevenleri ile birlikte.

Yazılım tek başına kullanılabildiği gibi, Microsoft Exchange Server ve Microsoft SharePoint Server’le birlikte çalışma özelliğine sahip. Bir kurumdaki çoklu kullanıcıların ortak posta kutuları, takvimler, paylaşılan klasörler,

Ortak listeler ve toplantı çizelgeleri gibi özellikleri aynı anda kullanmasını sağlayabilir.

Microsoft Outlook bunların yanında, mobil cihazlar ve Skype internet iletişimi gibi üçüncü taraflarla uyum sağlayan eklentilere sahiptir. Yazılım geliştiriciler istedikleri takdirde, Microsoft Visual Studio kullanarak Outlook ve Office’le birlikte çalışacak şekilde kendi eklentilerini oluşturabilirler.

Microsoft Outlook Sayesinde E-posta

 • Takvim, kişi ve dosyalarınızı yönetmek için ihtiyaç duyduğunuz araçları tek bir yerde toplayabilirsiniz..
 • IPhone, iPad, Android telefon veya tabletiniz varsa, iOS ve Android için geliştirilen yeni Outlook uygulamasını deneyimleyebilirsiniz.
 • Microsoft Outlook , iOS ve Android platformun kendi tasarım çizgisi doğrultusunda yeni bir görünüme sahip oldu. Outlook, iOS 8.0 ile Android 4.0 ve sonraki sürümlerinde çalışıyor.
 • Office 365, Exchange Online, Exchange Server,
 • Outlook.com (Hotmail, Live ve MSN dâhil), Gmail ve Yahoo üzerindeki e-posta, kişi, takvim ve dosyaları eşitleyebilir.
 • OneDrive, Dropbox, iCloud, Google Drive ve Box ile bağlantı kurabilirsiniz.
 • iOS ve Android uygulaması ile Outlook.com ve diğer e-posta hesaplarınızı, takvimlerinizi, kişilerinizi ve dosyalarınızı farklı uygulamalar arasında geçiş yapmadan yönetebilirsiniz.
 • Outlook sıklıkla e-posta uygulaması olarak kullanılsa da, içinde takvim, görev yöneticisi, adres yöneticisi, not alma uygulaması ve internet tarayıcısı barındırır.

Önemli İletileri En Üstte Tutan

 • Odaklanmış gelen kutusu sayesinde, en çok önemsediğiniz iletiler ilk önce görün. Sonraki toplantınızı zamanlamak için e-postalarınız ve takviminiz arasında geçiş yapın.
 • Birkaç dokunuşla uygunluk durumunuzu paylaşın veya dosyalar listenizdeki bir belgeyi e-postanıza sorunsuzca ekleyin.
 • Varsayılan olarak, Gelen Kutusu, Taslaklar, Kişiler, Takvim ve son zamanlarda kullandığınız başka beş ileti klasörü çevrimdışı kullanın.
 • Hangi klasörlerin eşitleneceği, bunlara ne sıklıkla eriştiğinize bağlı olarak değişir. Alternatif olarak, eşitlemek üzere en çok beş ileti klasörü seçebilirsiniz.
 • Seçtiğiniz her klasör, otomatik olarak eşitlenecek olan beş klasörden birinin yerini alır. Outlook düzenli ve takipte olmanıza yardımcı olur.
 • OneDrive eklentileri daha kolay paylaşım ve belgelerde işbirliği sağlarken takvim daha iyi planlama için çift taraflı görüntüleyebilirsiniz.

IMAP veya POP Hesabı Ayarlayabilirsiniz

Android için IMAP e-posta hesabı ayarlamak istediğinizde Microsoft Outlook ayarlarınızı otomatik olarak algılar. Yapmanız gereken IMAP seçip, sizden istenen bilgileri girmeniz. bir şifreleriniz yoksa yöneticinizden şifre almanız gerekir.

IMAP kullanarak manuel olarak e-posta hesabı ayarladığınızda, yalnızca e-postanıza eşitlendiğiniz takvim veya kişilere erişim sağlayabilirsiniz.

Odaklanmış Gelen Kutusu

 • Size ilk önce en önemli iletilerinizi gösterir. Özelliği ne kadar çok kullanırsanız o kadar isabetli kararlar verir.
 • Toplantı için uygunluk durumunuzu yalnızca bir dokunuşla paylaşın ve başkaları için de uygun olan zamanları kolayca bulun.
 • İhtiyacınız olan her şey birkaç dokunuş uzağınızda ve yoğun günlerinizi yönetmek artık her zamankinden daha kolay.
 • Sorunsuz gelen kutusu yönetimi sayesinde iletileri kolayca zamanlamak, silmek ve arşivlemek için çekme hareketlerini kullanın.
 • İletilerinizi gelen kutunuza sonradan geri dönecek şekilde ayarlayabilirsiniz. Akıllı filtrelerle gelen kutunuzu düzenleyin.
 • Hangi telefonu kullanıyor olursanız olun iOS ve Android için Outlook, piyasadaki en iyi mobil e-posta uygulaması.
 • Android için Outlook uygulaması Microsoft Exchange, Office 365, Outlook.com, Gmail, Yahoo Mail ve iCloud ile çalışır.

Hareket Halinde İken Çalışarak

 • Word, Excel ve diğer Office belgelerini ilgili uygulamalarda doğrudan açabilir, düzenleyebilir ve yeniden e-posta olarak gönderebilirsiniz.
 • E-posta hesabınızda, OneDrive’ da, Dropbox’ ta veya diğer uygulamalarda bulunan herhangi bir dosyayı,
 • Telefonunuza indirmeye gerek kalmadan görüntüleyebilir ve buluta dosya yükleyebilirsiniz.
 • İş Yeri Dışında iletilerinizi doğrudan Android Telefonunuzdan veya Tabletinizden ayarlayabilirsiniz.
 • Aralarında Türkçe’nin de bulunduğu 30 farklı dilde kullanılabilen Outlook sayesinde ihtiyacınız olan tüm planlamayı istediğiniz yerde ve zamanda yapabilirsiniz.

Microsoft ürünlerini seviyor ve Outlook hesabınızı yahut diğer e-mail hesaplarınızı tek bir uygulama üzerinden kullanmak istiyorsanız tercih etmelisiniz.

Uygulamayı Akıllı Cihazlarınıza İndirmek İçin

Google Play Download 

Microsoft Corporation E-Posta Servislerinin İstemcisi olarak kullanılan Microsoft Outlook platformunu mobil kullanıcıların hizmetine sundu. Microsoft Outlook, Microsoft Office'le birlikte veya tek başına kullanılabilen, kişisel bilgi yöneticisi olarak İOS ve Android platformlarda sevenleri ile birlikte. Yazılım tek başına kullanılabildiği gibi, Microsoft Exchange Server ve Microsoft SharePoint Server'le birlikte çalışma özelliğine sahip. Bir kurumdaki çoklu kullanıcıların ortak posta kutuları, takvimler, paylaşılan klasörler, Ortak listeler ve toplantı çizelgeleri gibi özellikleri aynı anda kullanmasını sağlayabilir. Microsoft Outlook bunların yanında, mobil cihazlar ve Skype internet iletişimi gibi üçüncü taraflarla uyum sağlayan eklentilere sahiptir. Yazılım geliştiriciler istedikleri takdirde, Microsoft Visual Studio kullanarak Outlook ve Office'le birlikte…

Genel Bakış

Kullanım Kolaylığı
Tasarım
Çalışma

96

Özet : Microsoft Outlook, Microsoft Office'le birlikte veya tek başına kullanılabilen E-Posta Servisi

Kullanıcı Oylaması: Siz ilk olun !

Hakkında Hasan T

Hasan T
Yıllarını bilişim sektöründe harcamış, son 15 yıldır mobil teknolojinin gelişimini yakından ve keyifle takip etmektedir. Mobil uygulamaların gelişimini incelemeler yaparak sürdürmektedir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*