Öne Çıkan Uygulamalar
Anasayfa > Genel Uygulamalar > OYAK Mobil Uygulama Tanıtımı
oyak-logo

OYAK Mobil Uygulama Tanıtımı

OYAK ( Ordu Yardımlaşma Kurumu)

OYAK, gelişmiş ekonomilerde örneklerine çok rastlanan, sadece üyelerinin sağladığı kaynakları kullanarak, üyelerine; emeklilik, ölüm ve maluliyet alanlarında ek yardımlar sağlamak üzere kurulmuş, tamamlayıcı bir mesleki emeklilik fonudur.

OYAK resmi uygulaması sayesinde, kurum daimi üyeleri kendilerini ilgilendiren sosyal, yasal yardım ve hizmetleri hakkında istediği işlemleri mobil ortamda yapmalarını kolaylaştırıyor.

Uygulama Kurulumdan

Sonra ana ekranda bu kuruma ait üye numarası ve şifre girilerek uygulamayı açtıklarında kendilerine ait tüm bilgilere ulaşmalarını mümkün kılıyor.  Daha önce şifre alınmamış ise ister web sitesinden ister uygulama üzerinden gerekli formu doldurup şifre alınması mümkün.

Uygulamaya Giriş Yaptıktan Sonra Ana Başlıklar

 • Üyelik bilgileri,
 • Online başvurular,
 • Sosyal hizmetler,
 • Hesaplama araçları,
 • Bilgi güncelleme
 • Oyak ulaşım bilgileri

Ulaşarak ihtiyacınız olan sekmelerden tüm işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Uygulamanın üzerinden üzerinden yapabileceğiniz işlemler uygulama altında toplanmış.

Üyelik Bilgileri Ekranında

 • Üyelik süresi, konut ön biriktirim fonu (KÖBF)
 • Bağışa dayalı emekli sistemi (BDEGS)
 • Emekli maaş sistemi (EMS) kar payı seçeneklerine ulaşması mümkün.
 • Online başvurular sekmesinde borç verme ve konut ön biriktirim fonu bilgilerine ulaşmak,
 • Sosyal hizmetler sekmesinde kurum içi üyelere borç verme konut kredisi ve kurumdan alınan konut var ise tahsis sıralamasına ulaşmak,
 • Hesaplama sekmesinden talep edilecek borcun ödeme seçeneklerine göre geri ödeme şekillerini gösteren bilgilere ulaşmak,
 • Bilgi güncelleme sekmesinden kişisel iletişim bilgilerini güncelleme, ( telefon, mail, mernis adres bilgileri)

Uygulama Üzerinden Kuruma

Direk size ait bilgilerle mail göndermek mümkün. Ayrıca yine uygulama üzerinden kullandığınız operatöre göre tarifeniz üzerinden o operatörün telefon numarası ile ulaşım sağlamak mümkün.

En altta ise oyak ile iletişim kurmak için telefon, mail ve oyak ulaşım adres bilgilerine ulaşmak mümkün. Harita ile oyak genel müdürlüğü bilgisi bulunmakta. Bu uygulama kuruma gitmeden veya bir bilgisayara ihtiyaç duymadan cep telefonu üzerinden tüm bilgilerinize ulaşabilirsiniz. İrtibatta olmak ve bir dizi talepleri elinizin altından yapmak için güzel tasarlanmış bir uygulama.

Kullanım olarak gayet basit ve anlaşılır şekilde tasarlanmış. Üyenin tüm ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik tasarlanmış. Uygulama üzerinden yapılan işlemlere anında cevap almak mümkün.

Bu uygulamayı indirip kullanmak isteyecek olan Oyak üyeleri Google Play market üzerinden indirmeleri yeterli olacaktır.

Özel bilgilerinize ulaşım talep etmiyor. Kullananların memnun kalacağı bir uygulama. Birçok üye bu uygulama hakkında bilgili değil. Bizlerde bu uygulamayı tanıtmayı amaçladık. Ekran görüntüleri ve video seçeneğimiz ile siz değerli ziyaretçilerimize yardımcı olabildik ise mutlu oluruz.

Uygulamanın videolu anlatımını aşağıdan izleyebilirsiniz.

Uygulamayı Android  Mobil Cihazlarınıza İndirmek İçin

OYAK ( Ordu Yardımlaşma Kurumu) OYAK, gelişmiş ekonomilerde örneklerine çok rastlanan, sadece üyelerinin sağladığı kaynakları kullanarak, üyelerine; emeklilik, ölüm ve maluliyet alanlarında ek yardımlar sağlamak üzere kurulmuş, tamamlayıcı bir mesleki emeklilik fonudur. OYAK resmi uygulaması sayesinde, kurum daimi üyeleri kendilerini ilgilendiren sosyal, yasal yardım ve hizmetleri hakkında istediği işlemleri mobil ortamda yapmalarını kolaylaştırıyor. Uygulama Kurulumdan Sonra ana ekranda bu kuruma ait üye numarası ve şifre girilerek uygulamayı açtıklarında kendilerine ait tüm bilgilere ulaşmalarını mümkün kılıyor.  Daha önce şifre alınmamış ise ister web sitesinden ister uygulama üzerinden gerekli formu doldurup şifre alınması mümkün. Uygulamaya Giriş Yaptıktan Sonra Ana Başlıklar Üyelik bilgileri, Online başvurular,…

Genel Bakış

Kullanım Kolaylığı
Tasarım
Çalışma

90

Özet : Temel ihtiyaçlarınızın hepsini karşılayabilmek açısından güzel bir uygulama

Kullanıcı Oylaması: 4.05 ( 1 oy)

Hakkında Erkan Kesici

Yüksek Lisans MIS öğrencisi, 17 yıllık programlama ve görsel tasarım konusundaki deneyimleri ile Bilişim Sektöründe Yazılım Geliştirme alanında çalışmaktadır. Farklı platformlarda yaptığı paylaşımlarla birlikte Mobil Uygulama ve Oyun incelemeleri ile boş zamanlarında sitemizde yazan deneyimli yazar.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

Maximum-logo

Maximum Mobil Uygulama Tanıtımı

Türkiye İş Bankası Uygulaması olan Maximum Mobil ile  bir kredi kartı olan Maximum kartın, Android ...