Öne Çıkan Uygulamalar
Anasayfa > Gizlilik Politikası

Gizlilik Politikası

© Copyright 2016 uygulamatanitimi.com tüm hakları saklıdır. Gizlilik Politikası gereği Haber, röportaj, tanıtım ve resim gibi her türlü içeriğin telif hakları uygulamatanitimi.com ‘ye aittir. uygulamatanitimi.com sitesinde bulunan bütün yazı, resim, ses dosyaları, videolar ve materyaller telif hakları 5846 sayılı fikir ve sanat eserleri kanunu ile korunmaktadır. Bu içerikler uygulamatanitimi.com ‘nin yazılı izni olmaksızın herhangi bir şekilde kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak göstermeden kullanım yapılamaz.

Sitemiz herhangi bir resmi / resmi olmayan kurumu temsil etmez. Sitedeki veriler sadece bilgilendirme amaçlı ve resmi olmayan verilerdir. Bu nedenle olası bir hak kaybından ötürü sorumluluk kabul edilmez. Sitemiz ticari amaçla kurulmuş bir web sitesi olmayıp sadece bilgi paylaşım platformudur. Verilen bilgilerde herhangi bir kaynak belirtilmediyse ilgili veri kişisel bir veri olup bilginin doğruluğu veya kesinliği konusunda taahhüt verilmez. Verinin kesinliği için diğer platformlara veya ilgili kurum/kuruluşa başvurmanız tavsiye edilir. Telif hakları, kişilik hakları gibi tüm şikayetlerinizi uygulamatanitimi@gmail.com aracılığıyla bize iletmeniz durumunda en geç 7 iş günü içerisinde gerekli işlem yapılacaktır. Telif hakkına sahip olduğunuzu belirttiğiniz herhangi bir materyali bize iletmeniz durumunda ilgili yazı en kısa sürede sitemizden kaldırılacaktır.

Privacy Policy

We will keep your information confidential except where disclosure is required or permitted by law (for example to government bodies and law enforcement agencies). Generally, we will only use your information within the uygulamatanitimi.com. However, sometimes uygulamatanitimi.com uses third parties to process your information. uygulamatanitimi.com requires these third parties to comply strictly with its instructions and uygulamatanitimi.com requires that they do not use your personal information for their own business purposes, unless you have explicitly consented to the use of your personal information in this way. When you interact with uygulamatanitimi.com we sometimes receive personal information about you. For example, if you write to us or sign up to a newsletter, you might tell us who you are, how we can contact you and what you think of uygulamatanitimi.com and its services. When you use uygulamatanitimi.com online services, we use cookies and collect IP addresses. You can find out more about this in uygulamatanitimi.com cookies section of our full Privacy Policy.