Anasayfa > Genel Uygulamalar > Flipboard Mobil Uygulama Tanıtımı
flipboard-logo

Flipboard Mobil Uygulama Tanıtımı

Güncel Haberlere Anında

Flipboard ile Ulaşın. Haberlere farklı haber yayınları aracılığı ile ulaşmak mümkün. Yine güncel haberleri farklı yorumlarla okumak için birden fazla internet haberciliği platformunu içinde barındıran bir uygulama.

Uygulamanın tüm yazılım şirketlerince desteği var. Mobil olduğu gibi Microsoft Windows işletim sistemleri ile de çalışmakta.

Uygulama kurulumdan sonra sizden kullanıcı oluşturmanızı istiyor. Kullandığınız bir mail hesabınız veya sosyal medya ( facebook, twitter ) hesaplarınızla üye olabileceğiniz.

Üyelik istemesinin sebepleri arasında sizin takip ettiğiniz haberlere yapacağınız yorumlar olur ise o yorumların sorumluluğu size ait. Uygulama içinde haberlere görüş yapma seçeneği mevcut.

Flipboard Ana Ekranda Günlük

Tüm haberleri görmek mümkün. Üstte bulunan sekmeler ile haber içerikleri ve yayıncılarının sayfalarına ulaşılabiliyor.

Ara sekmesinde en çok listelenen haberlere ulaşabilir. Haber aramanızı kendi ülkeniz veya başka ülkeler ki haberlere ulaşmak için yapabilirsiniz. Sağda bulunan ülke sekmesini açmanız yeterli. Bildirim kısmında ise bildirim almak sizinle paylaşılan veya yaptığınız yorumlara verilen cevapları görmek mümkün.

Üye Ayar Sekmesinde Uygulama

  • İçi ayarları yapabilir, haber bölgeniz şifre üyelik bilgilerini düzenleyebilirsiniz
  • Yazı boyutunu ayarlama, önerilen arkadaş takip listesinde olan kişileri takip etme,
  • Sosyal medya hesaplarınızla birlikte çalışma yaparak orada ki arkadaşlarınızı izleme yapmanız mümkün.
  • Takip ettiğiniz haberleri haber başlıkları altında süzerek okuyabilirsiniz.
  • Ekonomi, siyaset veya dünya haberlerini tek başlık altında okuma yapabilirsiniz.
  • Haber sayfalarının sağ altında bulunan (+) işaretine tıkladığınızda kişisel haber dergisi oluşturup paylaşabilirsiniz.
  • Bir haberi okuma şeklinde açtığınızda haber sayfasının üst kısmında haberi şikâyet et,
  • Sosyal medya veya başka yerde paylaş, beğen, habere yorum yaz, dergiye ekle sekmelerini göreceksiniz.

Bu uygulama geleceğin basın yayın hakkında ciddi bilgiler vermekte. Gelecekte basılı gazete yerini alacak olan ( hatta şimdilerde birçoğu aldı.) haber bültenlerini şimdiden oluşturan bir uygulama

Kendinize ait makale oluşturup paylaşabilir bunları okumaları için arkadaş davet edebilirsiniz. Bunların okunma oranlarını izleyebilir istatistiklere bakabilirsiniz.

Ülkemizde çok kullanımı olmayan bu uygulama bizlerin sevdiği ve siz okuyuculara öncelikli olarak tavsiye edebileceğimiz bir uygulama.

Flipboard Haber Uygulaması Videolu Anlatımı

Uygulamayı Akıllı Cihazlarınıza İndirmek İçin

Google Play Download

Güncel Haberlere Anında Flipboard ile Ulaşın. Haberlere farklı haber yayınları aracılığı ile ulaşmak mümkün. Yine güncel haberleri farklı yorumlarla okumak için birden fazla internet haberciliği platformunu içinde barındıran bir uygulama. Uygulamanın tüm yazılım şirketlerince desteği var. Mobil olduğu gibi Microsoft Windows işletim sistemleri ile de çalışmakta. Uygulama kurulumdan sonra sizden kullanıcı oluşturmanızı istiyor. Kullandığınız bir mail hesabınız veya sosyal medya ( facebook, twitter ) hesaplarınızla üye olabileceğiniz. Üyelik istemesinin sebepleri arasında sizin takip ettiğiniz haberlere yapacağınız yorumlar olur ise o yorumların sorumluluğu size ait. Uygulama içinde haberlere görüş yapma seçeneği mevcut. Flipboard Ana Ekranda Günlük Tüm haberleri görmek…

Genel Bakış

Kullanım Kolaylığı
Tasarım
Çalışma

90

Özet : Takip ettiğiniz haber sitelerini tek bir uygulama içerisinde birleştiren Flipboard oldukça başarılı bir uygulama

Kullanıcı Oylaması: Siz ilk olun !

Hakkında Erkan Kesici

Erkan Kesici
Yüksek Lisans MIS öğrencisi, 17 yıllık programlama ve görsel tasarım konusundaki deneyimleri ile Bilişim Sektöründe Yazılım Geliştirme alanında çalışmaktadır. Farklı platformlarda yaptığı paylaşımlarla birlikte Mobil Uygulama ve Oyun incelemeleri ile boş zamanlarında sitemizde yazan deneyimli yazar.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*