Anasayfa > Genel Uygulamalar > Turkcell Dergilik Mobil Uygulama Tanıtımı
Turkcell Dergilik

Turkcell Dergilik Mobil Uygulama Tanıtımı

Turkcell Bilişim Servisleri Kapsamında

Turkcell Dergilik, zengin dergi seçeneklerinden ve gazetelerden dilediğinizi okumanızı sağlayan dijital dergi okuma platformudur.

Dergilik uygulaması içinde 330’dan fazla dergi ve gazetenin hem güncel hem de eski sayılarına ulaşabiliyorsunuz. Bu sayede sevdiğiniz yayınlar sürekli yanınızda taşımış oluyorsunuz.

Dergilik uygulamasını telefon ya da tabletinize yükledikten sonra seçtiğiniz derginin indirme adımından GSM no bilginizi girerek telefonunuza gönderilecek dört haneli şifreyi ilgili alana girmeniz yeterlidir.

Turkcell Dergilik Uygulaması Sayesinde

İlgi alanlarınıza özel 330’dan fazla dergi ve gazeteden derlenmiş, günlük güncellenen makalelerden gündemi yakalayabilir,

Otomatik indirme özelliği ile tek dokunuşla otomatik indir talimatı verip, dilediğiniz dergilerin güncel sayısı geldiğinde otomatik olarak cihazınıza indirilmesini sağlayabilir,

Ara bul özelliği sayesinde uygulama içinde arama yapabilir,

Cropy ile dilediğiniz sayfaları kesip saklayabilir (Dergilerim > Kliplerim altında ya da cihazınızın foto galerisinde) veya arkadaşlarınızla paylaşabilir,

İndirdiğiniz yayınları çevrim dışı iken de okuyabilir,

Otomatik sayfa ayracı ile okuduğunuz dergilere kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

ABONELİK VE ÜCRETLENDİRME NASIL?

Turkcell Dergilik’ten tüm operatör kullanıcıları faydalanabilir. Operatör bağımsız bir uygulama.

Tarife paketleri kapsamına Dergilik eklenmemiş Turkcell kullanıcıları ile diğer operatör kullanıcıları uygulama içerisinde yer alan ücretli dergileri tekil olarak da satın alabilirler.

Aboneliklerin görüntülenebilmesi için uygulamaya giriş yapılması yeterli. Giriş yapma işlemi tamamen ücretsizdir.

Tarife paketleri kapsamına DERGİLİK ve Dergilik’te geçerli olan mobil internet paketi eklenmiş Turkcell aboneleri, tarifelerine ek herhangi bir ücret ödemeden Dergilik’teki yüzlerce dergiyi keyifle indirip okuyabilirler.

Tarife paketi kapsamına Dergilik eklenmemiş Turkcell kullanıcıları Dergilik kapsamındaki tüm dergilere uygulama içerisindeki “Abone Ol” sekmesine tıklayarak ya da DERGI yazıp 2200’a kısa mesaj göndererek aylık ücretli olarak abone olabilirler.

Bu kullanıcıların Turkcell Dergilik kapsamındaki dergileri indirmek için kullanacakları mobil internet, varsa mobil internet paketlerinden düşülür, paketleri yoksa standart mobil internet tarifesi üzerinden ücretlendirilir.

Dergilik abonelik servisinden faydalanan Turkcell aboneleri, aboneliklerini IPTAL etmedikleri sürece abonelikleri devam eder.

IPTAL edilen ay için tahsilat yapılır ve iptal edilen ay için uygulamada yer alan dergileri ücretsiz indirme hakkı ay sonuna kadar devam eder.

Diğer Operatör Kullanıcıları

GooglePlay üzerinden Dergilik kapsamındaki tüm dergilere uygulama içi satın alma ile abone olabilirler.

Dergilik kapsamındaki dergileri indirmek, uygulama içinde gezinmek için kullanacakları data operatörlerindeki mobil / sabit data tarifeleri üzerinden ücretlendirilir.

Turkcell Dergilik aboneleri günlük kotalar dâhilin de ücretli gazeteleri de ek ücret vermeden okuyabilirler. Günlük kotanın bitmesi durumunda Gazete paketine aylık abone olabiliyor.

Diğer operatör kullanıcıları Dergilik aboneliklerini GooglePlay üzerinden iptal edebilirler. İptal edilen abonelik dönemi için uygulamada yer alan dergileri ücretsiz indirme hakkı ilgili abonelik döneminin sonuna kadar devam ediyor. Abonelik iptal edilmediği sürece her ay otomatik olarak yenilenmeye devam eder.

App Store üzerinden uygulama içi abonelik alımlarında, hesap ayarlarından üyelik tercihlerinizi değiştirmediğiniz sürece geçerli periyodun bitişinden 24 saat önce iTunes hesabınızdan yenileme için aynı miktarda para çekilir.

Dergilik servisi hakkında detaylı bilgiye mobil uygulamanın Yardım > Sık Sorulan Sorular bölümünden ulaşabilirsiniz.

Keyifli okumalar.

Uygulamayı Akıllı Cihazlarınıza İndirmek İçin;

Google Play Download 

Turkcell Bilişim Servisleri Kapsamında Turkcell Dergilik, zengin dergi seçeneklerinden ve gazetelerden dilediğinizi okumanızı sağlayan dijital dergi okuma platformudur. Dergilik uygulaması içinde 330'dan fazla dergi ve gazetenin hem güncel hem de eski sayılarına ulaşabiliyorsunuz. Bu sayede sevdiğiniz yayınlar sürekli yanınızda taşımış oluyorsunuz. Dergilik uygulamasını telefon ya da tabletinize yükledikten sonra seçtiğiniz derginin indirme adımından GSM no bilginizi girerek telefonunuza gönderilecek dört haneli şifreyi ilgili alana girmeniz yeterlidir. Turkcell Dergilik Uygulaması Sayesinde İlgi alanlarınıza özel 330'dan fazla dergi ve gazeteden derlenmiş, günlük güncellenen makalelerden gündemi yakalayabilir, Otomatik indirme özelliği ile tek dokunuşla otomatik indir talimatı verip, dilediğiniz dergilerin…

Genel Bakış

Kullanım Kolaylığı
Tasarım
Çalışma

97

Özet : Dergilik uygulaması içinde 330'dan fazla dergi ve gazetenin hem güncel hem de eski sayılarına ulaşabiliyorsunuz. Bu sayede sevdiğiniz yayınlar sürekli yanınızda taşımış oluyorsunuz.

Kullanıcı Oylaması: Siz ilk olun !

Hakkında Hasan T

Hasan T
Yıllarını bilişim sektöründe harcamış, son 15 yıldır mobil teknolojinin gelişimini yakından ve keyifle takip etmektedir. Mobil uygulamaların gelişimini incelemeler yaparak sürdürmektedir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*