Öne Çıkan Uygulamalar
Anasayfa > Genel Uygulamalar > BiP Messenger Mobil Uygulama Tanıtımı
BiP Messenger

BiP Messenger Mobil Uygulama Tanıtımı

Sözün Bittiği Yerde

BiP Messenger yeni nesil “anlık mesajlaşma” , “sesli ve görüntülü görüşme” deneyimi yaşayabileceğiniz bir uygulama. Resimlerinizi, videolarınızı, ses kayıtlarınızı ve mesajlarınızı hiçbir yerde olmayan eğlenceli içerikle anında ve ücretsiz gönderebilirsiniz.

BiP Messenger Tüm Operatör Abonelerinin

Kullanabildiği bir anlık mesajlaşma olarak ön plana çıkıyor. Ama Turkcell operatör kullanıcıları için internet üzerinden tüm işlerini yapanlara ise inanılmaz kolaylıklar sunuyor. Bu bir operatör reklamı olarak algılanmasın.

BiP, tüm dünyanın kullandığı bir iletişim uygulamasıdır. Çünkü BiP Messenger içeriğinde herkes kullanabilsin diye birçok özellik var. Uygulama insanların hayatlarını kolaylaştırmak için cebinizdeki ofisiniz oluyor.

Arkadaşlarınız ile sınırsızca mesajlaşır, fotoğraf ve video gönderir, konum paylaşırsınız. Sevdikleriniz ile kurabileceğiniz gruplar sayesinde topluca konuşursunuz. Uygulamayı kullanmayan arkadaşlarınıza bedava SMS ve MMS göndermek son derece kolaydır.

Çok İyi Bir Görüntülü ve Sesli

Arama deneyimi sunuyor. BiP’li tüm arkadaşlarınızla ve ailenizle harika bir ses ve cam gibi görüntüyle konuşursunuz, üstelik ücretsiz.

BiP’te olmayan arkadaşlarınıza bile “alo” diyebilirsiniz. Tüm cep telefonlarını ve sabit hatları gündüz ya da gece istediğiniz saatte ararsınız.

Her Yöne Arama yapabilir siniz. Nedir her yöne arama? Diyelim ki siz Almanya’dasınız. Türkiye’deki BiP’i olmayan bir akrabanızı aramak istiyorsunuz. Bu arama, sanki siz Türkiye’deymişsiniz gibi gerçekleşiyor ve hiçbir ek ücret ödemiyorsunuz.

BiP’te Takip Et ile karşılıklı takipleşmek mümkün. Sadece tek bir konum değil, izin verdiğiniz sürece anlık konumunu paylaşır ve sevdiklerinizin nerede olduğunu bilirsiniz.

Ayrıca İçinde Keşfet Seçeneği Var

Keşfet, farklı kanallar üzerinden yaptığınız işlemleri tek bir alanda topluyor. Hayatınızı kolaylaştırırken size eğlenceli içerikler sunuyor, istediğiniz ürün veya hizmetleri satın alabilmenizi sağlıyor.

Örneğin; sporla ilgilenen biriyseniz, BiP Spor, Sergen ile 10 Numara Muhabbet gibi kanallarını;

Magazin ile ilgiliyseniz BiP Magazin’i takip edebilirsizniz. Ya da Türk Hava Yolları’ndan online check-in yapabilirsiniz.

Evden çıkmadan BiP Hava Durumuna bakarsınız, yağmurlu bir güne şemsiyesiz başlamazsınız. Böyle böyle devam ediyor.

BiP’te Çevirmen De Var

Çevirmen istediğiniz dilden, istediğiniz dile, hem yazılı hem sözlü çeviri yapar. Bu sayede ortamlarda yabancılık çekmezsiniz.

Sıkı Durun Şimdi, Cepten Faks çekmeye ne dersiniz? Şaşırmayın BiP’te çok faks çekenlerin, çok çekmeden faks çektiği Akıllı Faks da var. Düşünün ofis dışındayken de faks çekebiliyorsunuz. Şu soru akla geliyor? Dondurma va mı dondurma? Komik bir reklam ile sadece size sunabileceklerini hayal edin istedim.

Uygulamada bir de Kaybolan Mesaj var. Mesajınızı güvenle gönderirsiniz, mesajlarınız sizin belirlediğiniz süre sonunda kaybolur. Ne kadar güzel bir özellik olduğunu anlayınca, ne kadar da güzel bir özellikmiş diyeceksiniz.

İşte BiP böyle bir uygulamadır. Kullandıkça coşacak, coştukça kullanacaksınız. Alışkanlıklardan vaz geçmek zordur ama değişime ayak uyduramayanlar daima geride kalır.

Özel Kılan Bir Özellik

HD Kalitesinde Görüntülü Konuşma. BiP’le ister tek tek, isterseniz “Grup Görüntülü Görüşmeyle 6 kişiye kadar sevdiklerinizi bir araya toplar, ücretsiz görüntülü konuşma yaparsınız. Nerede olursanız olun onlarla yan yanaymış gibi olursunuz.

Buluşmak İsteyip de Buluşamayanlara Gelsin

Takip Et özelliğiyle takip isteği yolladığın arkadaşlarının lokasyonlarını canlı olarak görüntülersiniz. Bu sayede kafa karıştıran yol tarifleri, erken gidip bekleme derdi tarihe karışır.

Telefonunu Parmağında Oynat

Sudoku, Jelly Madness, Bubble Shooter ve çok daha fazlası BiP’te sizi bekliyor. İstediğiniz yerde istediğiniz kadar oynar, hiç sıkılmazsınız.

Hiçbir yerde olmayan eğlenceli içerik ve Türk usulü birçok çıkartma ve caps uygulama içi sohbetlerinizi daha renkli hale getiriyor.

Var olan bir fotoğrafınızı kullanarak veya yeni fotoğraf çekerek kendi capsinizi yaratıp tüm sevdiklerinizle paylaşabilirsiniz.

Tüm İletişiminizi BiP’e Taşıyabilirsiniz

Direk sesli arama yapabilir Uygulamayı kullanan veya kullanmayan arkadaşlarınızla da uygulama içi SMS atarak mesajlaşa bilirsiniz.

Birden çok arkadaşınızla aynı sohbet içerisinde mesajlaşa bilirsiniz.

Her Yöne Arama Yapın

  • Ama bu özellik yani Her yöne arama özelliği şu anda sadece Turkcell kullanıcıları için geçerli.
  • Turkcell kullanıcıları BiP ile BiP’i olmayan aboneleri Turkcell ses paketleri / tarifelerini kullanarak arayabiliyor.
  • BiP üzerinden yalnızca yurt içi numaralar aranabilmektedir. Her yöne aramalar sırasında uygulamanın ortalama veri tüketimi 400KB/dk seviyesindedir,
  • Bu değer cihaz ve network koşullarına bağlı olarak değişiklik gösterebilir.
  • Kullanılan veri abonenin kullandığı internet tarifesi üzerinden ücretlendiriliyor.
  • Yurt dışında BiP ile yapılan her yöne aramalar da yurt içi ses paket/ tarifeleri üzerinden ücretlendiriliyor.
  • BiP ile özel servis numaraları ve acil numaralar aranamamaktadır.
  • BiP uygulamasını sadece iOS ve Android işletim sistemine sahip cihazlar ile kullanabilirsiniz.

Uygulamayı Android Akıllı Cihazınıza İndirmek İçin

Google Play Download

Sözün Bittiği Yerde BiP Messenger yeni nesil "anlık mesajlaşma" , "sesli ve görüntülü görüşme" deneyimi yaşayabileceğiniz bir uygulama. Resimlerinizi, videolarınızı, ses kayıtlarınızı ve mesajlarınızı hiçbir yerde olmayan eğlenceli içerikle anında ve ücretsiz gönderebilirsiniz. BiP Messenger Tüm Operatör Abonelerinin Kullanabildiği bir anlık mesajlaşma olarak ön plana çıkıyor. Ama Turkcell operatör kullanıcıları için internet üzerinden tüm işlerini yapanlara ise inanılmaz kolaylıklar sunuyor. Bu bir operatör reklamı olarak algılanmasın. BiP, tüm dünyanın kullandığı bir iletişim uygulamasıdır. Çünkü BiP Messenger içeriğinde herkes kullanabilsin diye birçok özellik var. Uygulama insanların hayatlarını kolaylaştırmak için cebinizdeki ofisiniz oluyor. Arkadaşlarınız ile sınırsızca mesajlaşır, fotoğraf ve video gönderir, konum…

Genel Bakış

Kullanım Kolaylığı
Tasarım
Çalışma

99

Özet : Çok İyi Bir Görüntülü ve Sesli Arama deneyimi sunuyor. BiP’li tüm arkadaşlarınızla ve ailenizle harika bir ses ve cam gibi görüntüyle konuşursunuz, üstelik ücretsiz.

Kullanıcı Oylaması: 4.6 ( 1 oy)

Hakkında Hasan T

Yıllarını bilişim sektöründe harcamış, son 15 yıldır mobil teknolojinin gelişimini yakından ve keyifle takip etmektedir. Mobil uygulamaların gelişimini incelemeler yaparak sürdürmektedir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

Hastapp

HastApp Mobil Uygulama Tanıtımı

Hasta Dosyalarını Saklayacak Yer Mi Lazım? HastApp adında da anlaşılacağı üzere hasta bilgi saklama platformu. ...