Öne Çıkan Uygulamalar
Anasayfa > Genel Uygulamalar > Asana Mobil Uygulama Tanıtımı
asana-logo-1

Asana Mobil Uygulama Tanıtımı

Team Tasks & Projects

Asana, çevrim içi ortamda kullanabileceğiniz, takım çalışması yaparak proje ve işlerinizi çevrenizdekiler ile paylaşabileceğiniz bir uygulamasıdır. Asana 2011 yılında Facebook sitesinin kurucuları tarafından hayata geçirilmiştir.

Sistemin resmi sloganı “e-mail kullanmadan takım çalışması”. Görevler, projeler, konuşmalar ve gösterge tablolarıyla birlikte, Asana ekiplerin işi başından sonuna taşımasına olanak tanır.

Asana aslında bir yoga terimidir. Rahatlatıcı bir oturma şeklini ve vücuttan kötü enerjilerin atılmasını temsil eder. Kelime anlamı olarak Sanskritçe dilinde ”duruş” veya ”pozisyon” anlamına gelir.

Takım Görevleri ve Projeleri

 • Ekiplerinizin çalışmalarını izlemek ve sonuç almak için en kolay yol sisteme dâhil olmak ve etmektir.
 • Asana konuşmaları, bildirimleri, görevleri ve projeleri, baştan sona işi taşımak için ekipler kurmanızı sağlar. Başlamak basit ve ücretsizdir.
 • Kaos’ tan berraklığa bir bakışta ilerleme fırsatı yaratmak, yeni fikirlerin oluşmasını sağlamada yardımcı olacaktır.
 • Durum toplantısı planlamadan veya bir e-posta göndermeden projeye ilişkin ilerlemeyi görebilirsiniz.
 • Görüşmeleri eyleme geçirici görevlere dönüştürün, böylece bir sonraki adımı atabilirsiniz.
 • Daha akıllı gelen kutusu sayesinde istenmeyen mesajları görmez, yalnızca ihtiyacınız olan takım güncellemelerini alırsınız.
 • Projeleriniz için, iş akışlarınız, hedefleriniz, ekibiniz için oluşturulmuş görev ve proje yönetimini özelliklere göre belirleyebilirsiniz.
 • Görevlerinizi, girişimlerinizi, toplantılarınız ve programlarınız için paylaşılan listeler veya panolar halinde düzenleyin. Kendiniz için görevleri kolayca oluşturun veya bir takım arkadaşınıza atayın.
 • Bölümler ve sütunları, Asana iş akışlarınıza uyacak şekilde özelleştirmenizi ve herhangi bir projeye ekleme yapmanızı sağlar.

Asana İçerisinde Önceden Hazırlanmış

 • Şablonları kullanarak hızlı ve kolay bir şekilde yeni iş akışları ekleyebilirsiniz. Alt görevler oluşturarak bir görevin işini daha küçük parçalara bölebilirsiniz.
 • Çalışmayı birden çok kişiye paylaştırma imkânı yakalayın. Bilgisayarınızdan, , veya olan dosyalara herhangi bir görev veya Sohbet bölümüne ekleyebilirsiniz.
 • Yapılması gerekenleri tam olarak netleştirmek için bir görev üzerinde doğrudan yorum yapın. Bir ivmeyi sürdürecek bir projenin ilerleyişini tartışın.
 • Gününüzü öncelikli yapılacaklar listesi ile planlayın. Sadece sizin için önemli olan görevlerle ilgili otomatik güncellemeler alın.
 • Çalışmanın ne zaman yapılması gerektiğini net bir şekilde görmek için Takvimi görev listesine bakın.
 • İhtiyacınız olan dosyaları çabucak bulun veya herhangi bir projenin eklentilerine ilişkin galeri görünümünü görün.
 • Proje ve görevleri sahiplenin, böylece herkes sorumlu olanı bilir. Baktığınız iş için yalnızca takip eden görevler ve projelerle ilgili güncellemeleri alın.

Doğru Kişilerin Doğru Bilgiyi Görmesini Sağlayın

 • Herhangi bir projeye erişimi sınırlayın, hassas işler için gizli takımlar oluşturun. Satıcılar, yükleniciler ve Asana ortaklarınızla işbirliği yapın.
 • Asana veya iş başvurusunda bulunanlar için önemli olan her şeyi izlemek için özel alanları kullanabilirsiniz.
 • Yönetici denetimi sayesinde, yöneticilere tüm kullanıcılarını ve bulut hizmetlerini tek bir yerde yönetebilme olanağı sağlar.
 • etkinleştirebilir ve verilerinizi dışa aktarabilirsiniz.
 • Aramanızı Gelişmiş Arama kullanarak ek alanlarla özelleştirin. Artı, projeler, ödevler, vadeler ve daha birçok alanda özel görünümler oluşturun ve kaydedin.
 • Güçlü arama, ihtiyacınız olan işi çabucak bulmanıza yardımcı olur. Tek bir özelleştirilebilir görünümde ilgilendiğiniz projelerin ilerlemelerini kontrol edin.
 • Kontrol panelinize sınırsız proje ekleyin ve üzerinden gösterge tablosu raporları oluşturun.
 • Her takıma 15’den fazla üye ekleyin ve sınırsız misafir davet edin. Asana Müşteri Başarı Yöneticilerini başarıyla dağıtmanıza yardımcı olacaktır.
 • Dropbox dosyalarını doğrudan yerleşik bir dosya seçicisiyle görevlere ekleyin. Google Drive dosyalarına kolayca ekleyebilmeniz için Asana içerisine yerleştirilmiştir.
 • Asana sisteminize Chrome üzerinden hızlı ve kolay bir şekilde görev ekleyin. Şifreleri ortadan kaldırın ve mevcut kurumsal kimlik bilgilerini kullanarak Asana erişim sağlayın.

Asana Size, Diğer İşbirliği Araçlarının

Yapmadığı bir şey sunar, bütünleşmiş dosya ve mesajlaşma uygulamalarını sorunsuz kullanabilme.

Dosyaları ve belgeleri ekibinizle oluşturmak, depolamak ve paylaşmak için Dropbox, Google Drive, Box uygulamalarına erişim.

Takımlar arasında bağlantı ve iletişim kurmak için Gmail, Stack, HipChat gibi mesajlaşma iletişim uygulamalarını kullanabilirsiniz.

Asana, tüm ekibiniz kullanırken daha değerlidir. Her takıma 15’den fazla üye ekleyin ve sınırsız misafir davet edin.

Ekibinizde gerçekleşen bir işin üst düzey bir görünümünü elde edin. Kontrol panelinize sınırsız proje ekleyin ve Google E-Tablolar ile gösterge tablosu raporları oluşturun.

Widget ya da ana ekrandan uygulamasında, her yerden hatırlatmalar istekler ve görevler oluşturun. Listeleri organize etmek için projeler oluşturun

Ücretsiz sınırsız kullanım sayesinde tüm proje ve ekiplerinizi izlemek için 15 kişiye kadar kullanıcı ekleyebilirsiniz. Android uygulaması sayesinde çevrimdışı olsanız bile işlerinizi takip edebilirsiniz.

Uygulamayı Android Akıllı Cihazlarınızda Kullanmak İçin

Team Tasks & Projects Asana, çevrim içi ortamda kullanabileceğiniz, takım çalışması yaparak proje ve işlerinizi çevrenizdekiler ile paylaşabileceğiniz bir uygulamasıdır. Asana 2011 yılında Facebook sitesinin kurucuları tarafından hayata geçirilmiştir. Sistemin resmi sloganı "e-mail kullanmadan takım çalışması". Görevler, projeler, konuşmalar ve gösterge tablolarıyla birlikte, Asana ekiplerin işi başından sonuna taşımasına olanak tanır. Asana aslında bir yoga terimidir. Rahatlatıcı bir oturma şeklini ve vücuttan kötü enerjilerin atılmasını temsil eder. Kelime anlamı olarak Sanskritçe dilinde ''duruş'' veya ''pozisyon'' anlamına gelir. Takım Görevleri ve Projeleri Ekiplerinizin çalışmalarını izlemek ve sonuç almak için en kolay yol sisteme dâhil olmak ve etmektir. Asana konuşmaları, bildirimleri, görevleri…

Genel Bakış

Kullanım Kolaylığı
Tasarım
Çalışma

95

Özet : Asana aslında bir yoga terimidir

Kullanıcı Oylaması: 4.8 ( 1 oy)

Hakkında Hasan T

Yıllarını bilişim sektöründe harcamış, son 15 yıldır mobil teknolojinin gelişimini yakından ve keyifle takip etmektedir. Mobil uygulamaların gelişimini incelemeler yaparak sürdürmektedir.

Bir yorum

 1. Hasan bey şirkette de kullandığımız bir uygulama asana. Gerçekten mailler ile yaptığı hatırlatmalarla çok işe yarıyor. Bi alışınca bir daha bırakamıyorsunuz. Ben şirket dışında da kullanıyorum.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

Maximum-logo

Maximum Mobil Uygulama Tanıtımı

Türkiye İş Bankası Uygulaması olan Maximum Mobil ile  bir kredi kartı olan Maximum kartın, Android ...