Öne Çıkan Uygulamalar
Anasayfa > Genel Uygulamalar > File Commander Mobil Uygulama Tanıtımı
file-commander-logo

File Commander Mobil Uygulama Tanıtımı

Mobil Cihazların Yönetimini

File Commander ile siz alın. Android akıllı telefon ve tabletlerinizde dosya yöneticisi olarak kullanabileceğiniz uygulama. Cihazınızın kendi hafızasındaki dosyalara ve SD kartlardaki dosyalara doğrudan erişin.

Bulut depolama sistemlerinde yer alan dosyalarınıza aynı anda erişim imkân tanıyor. Bütün bu işler için farklı uygulamalar kullanmanıza gerek kalmadan tek yerden yönetebileceğiniz editör seçimi bir uygulama.

File Commander İle

Sadece cihazınızın dizinlerini göstermek üzere tasarlanmış değil. Dizinlerde bulunan dosyaları açma yeteneğine de sahip. File Commander kullanırken birçok ek uygulama kurmaya gerek kalmadan tüm yardımcı uygulamaların yapacağı işi tek başına yapıyor. Bu şekilde size alan kazandırıyor. Belgelerinizi, resimlerinizi, müziklerinizi, videolarınızı, internet kısa yollarınızı kolayca uygulama ile açabilirsiniz.

Genel özelliklerinin ücretsiz olması ve kolayca kullanabileceğiniz sade ancak modern bir ara yüze sahip. Oldukça kullanılır olması tercih edilebilir uygulamalar arasında ön plana çıkarıyor.

Uygulamanın ücretli seçeneğinde elbette ki farklı özellikler var. Kullanmaya başladıktan sonra kolay kolay vaz geçemeyeceğiniz için satın alıyorsunuz bir süre sonra. Ücret olarak 14,41 TL Google Play satış rakamı.

Uygulama içinde yer alan kısa yollar ve diğer öğeler hemen erişebileceğiniz şekillerde tasarlanmış. Böylece yerel depolama alanı ile bulut depolama arasında hızlı ve kolay geçişler yapma imkânına sahipsiniz. İsterseniz dosyaları kopyalayabilir, silebilir, taşıyabilir ya da izinlerini değiştirebilirsiniz.

Bunların dışında File Commander ile dosyalarınızı bluetooth veya kablosuz ağ üzerinden paylaşabilirsiniz. Google Docs, Dropbox, Box veya SugarSync hesabınıza yüklemek veya bir cihaza, alıcıya e-posta göndererek dosya listesinden doğrudan dosyalarınızı paylaşabilirsiniz.

Dosya yöneticisi olarak

File Commander yerel dosyalar, uzaktan depolanan dosyaları veya aynı tip dosyalara hızlı erişim sağlayan birçok yararlı kısa yollar içerir

  •  Dosyalar Internet Browser veya Google Play ile indirilen dosyaları için bir kısa yol.
  •  Resimleri Herhangi bir görüntü formatı dosyalarını açar
  •  Müzik dosyalarını açmak.
  •  Videolar formatındaki dosyalar.
  •  Yerel dosya ve bellek kartlarındaki tüm yerel dosyaları göz atabilirsiniz.
  •  Bulut desteği ile Google Docs, Dropbox, Box.net veya SugarSync hesabınıza erişim.

Güvenli Mod Özelliği Sayesinde

Dosya sisteminize ve SD kart dâhil ulaşım için bir şifre belirleyebilirsiniz. Bu şifrenin unutulması durumunda erişimin tamamen kapanacağını bilmenizde fayda var. Çünkü size hatırlatma adına her hangi bir kayıt tutmayacağını belirtiyor. Buda sizin kişisel verilerinizi tamamen sizin güvenlik ve kontrolünüzde olduğunun kanıtı olarak sunuluyor.

Bu özellik aynı zamanda dosyalarınızı gizleme seçeneğini de beraberinde sunuyor.

Genel Özellikleri

File Commander içerisinde barındırdığı File Converter desteği ile 100 den fazla dosya dönüştürme desteği sunuyor.

Kolayca aynı ağdaki diğer cihazlar ile ekran paylaşımı yapabilirsiniz yada ağınızda ki bilgisayar ile dosya transferi yapabilirsiniz.

Bir FTP/FTPS dosya transfer sistemine bağlanarak uzaktan erişim izni ile dosya paylaşımı yapabilirsiniz.

Kesme, kopyalama, yapıştırma ile dosyalarınızı yönetin yeniden adlandırıp ve dosyalarınızı sıkıştırabilirsiniz.

Sildiğiniz dosya veya klasörlerinize Çöp kutusu sayesinde sonradan geri alabilirsiniz

File Commander Sony Akıllı cihazlarda yüklü olarak geliyor. Tabi ki bu durum Sony cihazların daha özellikli seçeneklerini kullanma hakkı veriyor. Bunların başında FTP/FTPS işlemlerinde dosyalara uzaktan erişim hakkı da veriyor.

Uygulamayı Akıllı Cihazlarınıza İndirmek İçin

Mobil Cihazların Yönetimini File Commander ile siz alın. Android akıllı telefon ve tabletlerinizde dosya yöneticisi olarak kullanabileceğiniz uygulama. Cihazınızın kendi hafızasındaki dosyalara ve SD kartlardaki dosyalara doğrudan erişin. Bulut depolama sistemlerinde yer alan dosyalarınıza aynı anda erişim imkân tanıyor. Bütün bu işler için farklı uygulamalar kullanmanıza gerek kalmadan tek yerden yönetebileceğiniz editör seçimi bir uygulama. File Commander İle Sadece cihazınızın dizinlerini göstermek üzere tasarlanmış değil. Dizinlerde bulunan dosyaları açma yeteneğine de sahip. File Commander kullanırken birçok ek uygulama kurmaya gerek kalmadan tüm yardımcı uygulamaların yapacağı işi tek başına yapıyor. Bu şekilde size alan kazandırıyor. Belgelerinizi, resimlerinizi, müziklerinizi, videolarınızı, internet kısa…

Genel Bakış

Kullanım Kolaylığı
Tasarım
Çalışma

98

Kullanıcı Oylaması: 2.57 ( 3 oy)

Hakkında Hasan T

Yıllarını bilişim sektöründe harcamış, son 15 yıldır mobil teknolojinin gelişimini yakından ve keyifle takip etmektedir. Mobil uygulamaların gelişimini incelemeler yaparak sürdürmektedir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

Maximum-logo

Maximum Mobil Uygulama Tanıtımı

Türkiye İş Bankası Uygulaması olan Maximum Mobil ile  bir kredi kartı olan Maximum kartın, Android ...