Anasayfa > Genel Uygulamalar > Yurtiçi Kargo Mobil Uygulama Tanıtımı
Yurtiçi Kargo-logo

Yurtiçi Kargo Mobil Uygulama Tanıtımı

Türkiye’de Sektöründe Pek Çok Yeniliğin

Sahibi Yurtiçi Kargo Servisi A.Ş.’ den yine bir ilk. Günlük hayatınızı kolaylaştıracak bu uygulama ile ihtiyacınız olan tüm Yurtiçi Kargo hizmetleri,

Mobil kullanıcılara özel fırsat ve indirimler parmaklarınızın ucunda.

Müşteri Mobil Uygulaması

  • Sayesinde kampanyaları görebilir, sizin için hazırlanmış olan Sanal Kampanya Kartı ile indirimlerden yaralanabilirsiniz.
  • Ayrıca ev veya ofisinize Kurye çağırabilir, Gönderinizin Takibini gelişmiş ve yenileşmiş ara yüz ile
  • Adım-adım takip edebilir,
  • Gönderiye dair Fiyat Hesaplama yapabilir,
  • Size en yakın Şube Sorgulama ile şube bulabilir iletişim kurabilirsiniz.
  • Üstelik bu işlemlerin tamamını güvenli bir şekilde yapabilmek için Müşteri Mobil Uygulamasına Üye olabilir ve sonrasında güvenli olarak Giriş yapabilirsiniz.

Üye Ol – Giriş Yap

Bu ekrana kişisel bilgilerinizi güvenli bir şekilde kayıt yaparak sisteme giriş yapabilirsiniz. Bu sayede Profiliniz tanımlanmış olur.

Tanımlanan profiliniz sayesinde işlem tekrarlarını her defasında yeniden yapmanıza gerek kalmaz, çünkü uygulamamız artık sizi tanıyor.

Güncel bilgilerinizi düzenler, size özel kampanya ve duyurulara ise bu alandan ulaşabilirsiniz.

Kampanyalar

Yurtiçi Kargo Servisi A.Ş. Müşteri Mobil Uygulamasından kampanyaları görebilir, size özel hazırlanmış olan Sanal Kampanya Kartı ile indirimlerden yararlanabilirsiniz. Detaylarını web sitesinden inceleyebilirsiniz.

Bu işlemi gerçekleştirme için Üye olmanız ve uygulamaya Giriş yapmanız yeterli olacaktır.

Yurtiçi Kargo

Uygulaması üzerinden kurye çağırma hizmetinden yararlanabilirsiniz.

Kurye bir tıkla kapınızda, ister evinizden ister ofisinizden ya da dilerseniz bulunduğunuz adresten gönderi yapmak için Kurye çağırabilirsiniz.

Belirleyeceğiniz tarihte tanımladığınız adresinizden veya harita üzerinden konum bilgilerinize ulaşarak Kargonuzu almak üzere Kurye kapınıza gelecektir. Bu sayede sizi yormadan gönderi yapmanıza olanak sağlıyor.

Yurtiçi ve Yurtdışı gönderinizin

  • Durumunu takip etmek artık çok kolay, Yurtiçi gönderileriniz için Gönderi Kodunu, Yurtdışı gönderileriniz için AWB kodunu girmeniz yeterli olacaktır.
  • Böylece gönderinizin hangi aşamada olduğunu, Teslim, İade veya Devir işlemlerine ilişkin detaylarını, işlemlerin tarih ve saat bilgilerini görebilir, Takip Metre ile de anlık gönderi bilgilerine ulaşabilirsiniz.
  • Fiyat Hesapla özelliği sayesinde gönderinizin nereden, nereye gideceğini seçebilir, hacim (en x boy x yükseklik) ve ağırlık bilgilerini girerek gönderi fiyatını hesaplayabilirsiniz.
  • Dilerseniz katma değerli servislerimizi kullanabilir, ayrıca tamamlayıcı veya ek hizmetlerden yararlanabilirsiniz. Bütün bunlara Fiyat Hesaplama menüsünden erişebilirsiniz.

Şube Sorgulama Sayesinde

En yakın birimlerimizi haritan üzerinden görebilir, dilerseniz

İl, İlçe seçimi yaparak arama gerçekleştirebilirsiniz. Bu sayede şubelerin adres ve iletişim bilgilerine erişebilir,

Birim kapsamında verilen hizmetlere dair detayları görebilirsiniz. Kullanmayı isteyenler;

Uygulamayı Akıllı Cihazlarınıza İndirmek İçin

Google Play Download 

Türkiye'de Sektöründe Pek Çok Yeniliğin Sahibi Yurtiçi Kargo Servisi A.Ş.' den yine bir ilk. Günlük hayatınızı kolaylaştıracak bu uygulama ile ihtiyacınız olan tüm Yurtiçi Kargo hizmetleri, Mobil kullanıcılara özel fırsat ve indirimler parmaklarınızın ucunda. Müşteri Mobil Uygulaması Sayesinde kampanyaları görebilir, sizin için hazırlanmış olan Sanal Kampanya Kartı ile indirimlerden yaralanabilirsiniz. Ayrıca ev veya ofisinize Kurye çağırabilir, Gönderinizin Takibini gelişmiş ve yenileşmiş ara yüz ile Adım-adım takip edebilir, Gönderiye dair Fiyat Hesaplama yapabilir, Size en yakın Şube Sorgulama ile şube bulabilir iletişim kurabilirsiniz. Üstelik bu işlemlerin tamamını güvenli bir şekilde yapabilmek için Müşteri Mobil Uygulamasına Üye olabilir…

Genel Bakış

Kullanım Kolaylığı
Tasarım
Çalışma

91

Özet : Müşteri Mobil Uygulaması Sayesinde kampanyaları görebilir, sizin için hazırlanmış olan Sanal Kampanya Kartı ile indirimlerden yaralanabilirsiniz.

Kullanıcı Oylaması: Siz ilk olun !

Hakkında Hasan T

Hasan T
Yıllarını bilişim sektöründe harcamış, son 15 yıldır mobil teknolojinin gelişimini yakından ve keyifle takip etmektedir. Mobil uygulamaların gelişimini incelemeler yaparak sürdürmektedir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*