Anasayfa > Genel Uygulamalar > 8 Pool Bilardo Mobil Uygulama Tanıtımı
8 pool bilardo

8 Pool Bilardo Mobil Uygulama Tanıtımı

Bilgisayar veya Akıllı cihazlarda

Keyifle oynayabileceğiniz 8 Pool Bilardo oyunu. Bilardo denince eskilerde meşhur olan bir oflu hoca seslendirmesi aklıma geldi. Aşağıda ki gibi;

Önce Gülerek Başlayalım,

‘’Bakınız muhterem cemaat, birde şunu hatırlatayım, camimize geliyorsunuz, su para konusunu çok iyi ele almamız lazım camimizin çok eksiği vardır.

Yanında biraz daha değişik şeyler yaptıracağız. Avizelerimiz mavizelerimiz her şeyimiz eksik. Paranızı esirgemeyin.

Bey namaz çocuklarınıza veriyorsunuz gidiyler langırt oyniyler.

Langırt oyniylar efendim bilmem ne diyler, efendim değişik oyunlar kumar oyniyler içki içiyler rus karisina gidiyler, pilardo, pilardo oyniyler’’

Dünyanın 1 Numaralı Bilardo Oyunu,

Olan 8 Pool Bilardo Arkadaşlarınızla canlı olarak oynayın! Oyun içinde arkadaş olun, onlarla oynayın.

Oyun içinde efsane olmuş oyuncularla oynayın. En çok oynanan Miniclip 8 pool Bilardo oyununu mobil cihazında hareket halinde oyna ve en iyisi olun.

Bire bir veya 8 Oyunculu Turnuvalarda Yarışın. Çalışma alanında becerilerini daha da geliştir, dünyaya bire bir karşılaşmalarla meydan okuyun veya turnuvalara katılarak kupa ve özel istekalar kazanın.

Madeni Paraları Ve Özel Objeler İçin Oynayın

Bilardo masanı ve istekanı özelleştirebilirsiniz. Oynadığınız her bire bir maç için ortada bilardo madeni paralar olacak. Maçı kazandığınızda madeni paralar kazanırsınız. Bu madeni paraları kullanarak ortada daha fazla para dönen üst seviye maçlara katılabilir veya Bilardo Mağazasından yeni objeler alabilirsiniz.

8 Pool Bilardo Oyunun da

Arkadaşlarınıza Meydan Okuyun. Arkadaşlarınızla oyun oynamak kolay. Miniclip veya Facebook hesabınızla giriş yapıp ve oyun içinde doğrudan arkadaşlarınıza meydan okuyabilirsiniz.

Misafir oyuncu olabilir veya üye olarak hesap oluşturup oyunlara katılabilirsiniz. Hesap oluşturmak için ilgili bölümleri doldurmanız yeterli.

Arkadaşlarınıza her yerde, her zaman meydan okuyabilir onlara becerilerinizi gösterebilirsiniz.

Daima Bir Seviye Yukarı

8 Top Bilardonun seviye sistemi her zaman bir meydan okuma ile karşı karşıya kalabileceğiniz anlamını taşımaktadır. Maç yaparak sıralamadaki yerinizi yukarı çıkartarak sadece en iyi bilardo oyuncularının bulunduğu daha özel yerlere erişim sağlamanız mümkün.

Oyun İçinde

Bir Kulübe katılabilir ya da kendiniz bir kulüp oluşturabilirsiniz. Arkadaşlarınızı Kulübünüze davet edebilirsiniz.
Kulübünüzün kazançlarını arttırmak için oynayın ve kazanın.
Oynayın ve her hafta Kulüp Liglerinde yukarıya tırmanın. 8 Ball Pool nihai Kulüp olmak için Elmas Ligine ulaşmalısınız.

Madeni Para Mı Lazım?

Kulüp sohbetinde bağış yaparak ücretsiz hediye kutuları isteyebilirsiniz,

Kulübünüze kayıtlı olan herhangi birine meydan okuyabilir ve kimin en iyi olduğunu öğrenebilirsiniz.

Miniclip tarafından sunulan Bilardo oyununu ŞİMDİ indir! Pilardo pilardo oynamanın tadını çıkarın.

Oynadıkça ustalaşacaksınız.

Önemli bir hatırlatma, 8 Pool Bilardo oyunu İnternet bağlantısı gerektirir.

Uygulamayı Akıllı Cihazlarınıza İndirmek İçin

Google Play Download 

Bilgisayar veya Akıllı cihazlarda Keyifle oynayabileceğiniz 8 Pool Bilardo oyunu. Bilardo denince eskilerde meşhur olan bir oflu hoca seslendirmesi aklıma geldi. Aşağıda ki gibi; Önce Gülerek Başlayalım, ‘’Bakınız muhterem cemaat, birde şunu hatırlatayım, camimize geliyorsunuz, su para konusunu çok iyi ele almamız lazım camimizin çok eksiği vardır. Yanında biraz daha değişik şeyler yaptıracağız. Avizelerimiz mavizelerimiz her şeyimiz eksik. Paranızı esirgemeyin. Bey namaz çocuklarınıza veriyorsunuz gidiyler langırt oyniyler. Langırt oyniylar efendim bilmem ne diyler, efendim değişik oyunlar kumar oyniyler içki içiyler rus karisina gidiyler, pilardo, pilardo oyniyler’’ Dünyanın 1 Numaralı Bilardo Oyunu, Olan 8 Pool Bilardo Arkadaşlarınızla…

Genel Bakış

Kullanım Kolaylığı
Tasarım
Çalışma

98

Özet : Bire bir veya turnuvalarda yarışa bileceğiniz görseli güzel canlı olarak hareket halinde oynanabilecek zevkli bir spor oyunu olarak ön planda.

Kullanıcı Oylaması: Siz ilk olun !

Hakkında Hasan T

Hasan T
Yıllarını bilişim sektöründe harcamış, son 15 yıldır mobil teknolojinin gelişimini yakından ve keyifle takip etmektedir. Mobil uygulamaların gelişimini incelemeler yaparak sürdürmektedir.

2 yorum

  1. Avatar

    Yeni oyunumu indirerek destek olur musunuz?

    Merhaba, kendimi geliştirmek adına oyunlar geliştirmeye başladım. İndirip destek olursanız sevinirim. Yorumlarınızı bekliyorum.

    Basit tek dokunuşlu bir oyun olması için uğraştım. Oyun sadece 12 mb indirip yorumlarsanız çok sevinirim. Desteklerinizi bekliyorum.
    https://play.google.com/store/apps/details?id=com.Mutiny.Arrows

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*