Anasayfa > Genel Uygulamalar > Medisafe Mobil Uygulama Tanıtımı

Medisafe Mobil Uygulama Tanıtımı

İlaç alınmadığı zaman işe yaramaz

Medisafe milyonlarca kullanıcıya rahatlık sağlayan ve 300 milyar dolarlık ilaç uyumsuzluk sorununu çözmeye yardımcı olan eksiksiz bir bakım sürekliliği çözümüdür.

Kısaca şu demek; ilaçlarınızı ve tedavinizi unutmaya son. Bu sayede kullanılmak üzere alınan ilaçlar israf olmayacak.

Dolapta kullanılmayan ilaçların bulunması, unutkan hastadan eczaneye, reçete yazan hekime, onu geliştiren ilaç şirketine geri dönmez.

Herkesin yeni bir davranış sürdürmek için cesaretlendirmesi gerekiyor. Medisafe, insanlara ilaçları ve durumları hakkında eğiterek başladıktan sonra ilerlemeyi paylaşarak, yararlı ipuçları sunar.

Hastam nasıl?

Hekimler hastalarını Medisafe ve bağlılık bilgileri ile bağlantı kurmaya davet edebilir ve diğer sağlık bilgileri otomatik olarak panoya alınır.

Medisafe, insanlara sağlıklarını

Kontrol altına almalarını sağlar ve zaman, hayal kırıklığı ve para tasarrufu sağlayan kişiselleştirilmiş, interaktif bir deneyim ile gönül rahatlığı sağlar.

Hastalık durumu, demografisi ve daha fazlası hakkında ayrıntılı bilgiler sağlayan, bağlılık ile ilgili milyarlarca veri noktasını günlüğe kaydetmiştir.

İş ortaklarının hasta bağlılık kalıpları üzerinde gerçek zamanlı verilerle riski yönetmesine ve sonuçları iyileştirmelerine yardımcı olur.

En Çok Oy Alan ilaç hatırlatma;

İlaçlarınızı takip etmek istiyorsanız, bu uygulama tam size göre!

Harika görsel ve kullanımı kolay bir ilaç hatırlatma ve ilaç alma yönetimi uygulamasıdır. İlacınızı zamanında ve güvenli bir şekilde almanıza yardımcı olur. Aile fertlerinizin ilaçları konusunda da onlara yardımcı olmanızı sağlar.

İster bir isterse daha fazla ilaç kullanın, her birini doğru zamanda almayı hatırlamanın ne kadar zor olduğunu bilirsiniz.

Ebeveyn, çocuk veya hasta bakıyorsanız sevdiklerinizin ilaçlarını zamanında aldığından emin olmamanın ne kadar stresli olduğunu bilirsiniz.

MediSafe’de bunun çözümü var. Ücretsiz ve basit bir şekilde.

Size, ilacınızı ne zaman alacağınızı hatırlatır.

Uygulamayı manüel olarak da güncelleyebilirsiniz.

Siz giriş yapmadıysanız, gerektiğinde size hatırlatabilmeleri için Med-Friend’inize (aile ferdi veya bakıcı) bildirim gönderilir.

MediSafe indirin ve artık hiçbir ilaç dozunu unutmayın!

Medisafe Ücretsiz sürüm özellikleri:

 • Görsel ve kullanımı süper kolay.
 • Cihazınız uykuda bile olsa zamanında hatırlatır.
 • MediSafe’i gününüze rahat bir ilave haline getirmek için hatırlatıcınızın sesini açmayı unutmayın.
 • HD Ekranlarda harika görünen kaliteli grafikler.
 • “Bugün alınacak” ilaçların bir listesini görün ve ilerledikçe onları işaretleyin.
 • Rx yeniden doldurma, eksikleri tamamlamanız gerektiğinde hatırlatır.
 • PRN (isteğe bağlı) ilaçları listeler.
 • İlerleme raporunu görün ve Excel dosyası olarak doktora gönderin.

Kaydolduktan sonra ücretsiz ekstra özellikler:

 • Otomatik güvenli yedekleme ve Medisafe bulut sunucusuna (HIPAA uyumlu sunucular) geri getirme.
 • MediSafe kullanmaya başlayın ve artık ailenizin ilaç dozları hakkında endişelerinize son verin.
 • Medi Safe, Diyabet, kalp hastalıkları ve kanser tedavileri gibi çoğu karmaşık sağlık durumlarında ilaç hatırlatması ve yönetimi için ayarlanmış olup aynı zamanda doğum kontrol hapları alımı için de güvenli bir hatırlatıcıdır!
 • Uygulama sizden bir takım izinleri vermenizi isteyecektir.
 • MediSafe bir aile ilaç hatırlatıcısıdır. Aile fertlerinizden biri ilacını unuttuğu takdirde, size anında bildirim gönderir ve müdahale etmenizi sağlar.
 • Anında bildirim sisteminin düzgün şekilde çalışabilmesi için “Hesapları bul” izni gereklidir.
 • Metin mesajı (SMS), çağrı veya e-posta göndermenizi sağlarız. Bu yüzden, çağrı veya metin iznine ihtiyaç duyar.
 • Bir med-friend eklediğinizde (genellikle bir aile ferdi) kişi listenizden onun bağlantısını seçmenizi ister, bu yüzden kişi listesi iznine ihtiyaç duyar.

Her şey ücretsizse nasıl uygulama yapanlar nasıl kazanıyor,

İlaç şirketlerine, eczanelere, hastanelere ve sağlayıcılara satılan sürümler karşılığında bu firmaların yaptığı ödeme sayesinde ücretsiz kullanım sunuyor.

Uygulamayı Akıllı Cihazlarınıza İndirmek İçin,

Google Play Download 

 

İlaç alınmadığı zaman işe yaramaz Medisafe milyonlarca kullanıcıya rahatlık sağlayan ve 300 milyar dolarlık ilaç uyumsuzluk sorununu çözmeye yardımcı olan eksiksiz bir bakım sürekliliği çözümüdür. Kısaca şu demek; ilaçlarınızı ve tedavinizi unutmaya son. Bu sayede kullanılmak üzere alınan ilaçlar israf olmayacak. Dolapta kullanılmayan ilaçların bulunması, unutkan hastadan eczaneye, reçete yazan hekime, onu geliştiren ilaç şirketine geri dönmez. Herkesin yeni bir davranış sürdürmek için cesaretlendirmesi gerekiyor. Medisafe, insanlara ilaçları ve durumları hakkında eğiterek başladıktan sonra ilerlemeyi paylaşarak, yararlı ipuçları sunar. Hastam nasıl? Hekimler hastalarını Medisafe ve bağlılık bilgileri ile bağlantı kurmaya davet edebilir ve diğer sağlık bilgileri…

Genel Bakış

Kullanım Kolaylığı
Tasarım
Çalışma

98

Özet : Medisafe, milyonlarca kullanıcıya rahatlık sağlayan ve 300 milyar dolarlık ilaç uyumsuzluk sorununu çözmeye yardımcı olan eksiksiz bir bakım sürekliliği çözümüdür.

Kullanıcı Oylaması: Siz ilk olun !

Hakkında Hasan T

Hasan T
Yıllarını bilişim sektöründe harcamış, son 15 yıldır mobil teknolojinin gelişimini yakından ve keyifle takip etmektedir. Mobil uygulamaların gelişimini incelemeler yaparak sürdürmektedir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*