Anasayfa > Genel Uygulamalar > Friendly Mobil Uygulama Tanıtımı
friendly_logo

Friendly Mobil Uygulama Tanıtımı

Özenle Hazırlanmış

Friendly dost ve favori sosyal ağlarınıza tek yerden erişim için en eksiksiz alternatiftir. Kullandığınız sosyal ağları tek bir yerden kullanmanıza yardımcı olur.

Facebook, Twitter ve Instagram sosyal medya hesaplarının hafif mobil web sitelerinin bir uzantısı olarak oluşturulmuş bir uygulama. Aynı zamanda batarya dostu olarak tanımlanıyor.

Nasıl mı?

Uygulamalara tek bir yerden erişim ve uygulama arası geçişlerin hızlı ve kolay olması sayesinde.Ayrıca verilerinizi depolamanıza ve verilerinizi korumanıza da yardımcı oluyor.

Tek Bir Uygulamada Hepsi

Başka bir uygulamayı indirmeye gerek yok. Arkadaşlarınızla samimi olarak sohbet edebilir ve mesaj gönderebilirsiniz. Kullanım ve ara yüz olarak oldukça keyifli ve bir o kadar da pratik kullanım sunuyor.

Ücretsiz sürüm ile kısıtlı olsa da birçok işlevi yapabilirsiniz. Ücretli sürümde daha fazla seçenek sunan uygulamanın ücreti de pahalı değil.

Uygulama Özellik Açısından

 • Video İndirme
 • Videolarınızı paylaşma
 • Sonra izlemek için kolayca kayıt edebilme
 • Beğendiğiniz resimleri indirme başlıca özellikleri arasında.
 • Haber Bülteninizi Özelleştirin

Android cihazlar için yeni Anahtar Kelime Filtreleme özelliği olan marka, iki şekilde çalışır:

Politik yayınları görmekten yoruldunuz ise Anahtar Kelime filtrenizi ayarlayarak reklam yayınlarını kesebilirsiniz.

Örneğin; “seçim”, “Cumhuriyetçi” veya “Demokrat” anahtar kelimelerini içeren yayınları ve makaleleri gizlemek için ayarlayın. Bu kelimeleri içeren tüm yayınlar haber akışınızda görünmeyecek.

Tersine, kediler (veya yakın bir arkadaşınızdan gönderilen yayınlar) içeren başka yayınlar görmek istiyorsanız, konuları ve kullanıcıları vurgulamak için bir Anahtar Kelime Filtresi ayarlayabilirsiniz.

Uygulamayı Neden Tercih Etmelisiniz

 • Beğendiğiniz videoları indirin
 • Haber feed’inizi Anahtar Kelime Filtreleriyle kontrol altına alın.
 • Haber akışınızı en son yayınlara göre sıralayın.
 • Reklamları engelleyin
 • Arkadaşlarınıza mesaj göndermek için başka bir mesajlaşma uygulamasına gerek kalmadan yapın
 • Hesabınızı Parmak İzi ve Şifre Kilidi ile güvence altına alabilir
 • Birden fazla sosyal medya hesabı arasında hızlıca geçiş yapabilir
 • Güzel materyal temaları ile zengin görsel sağlayabilirsiniz.

Friendly, alternatif bir uygulamadır ve Facebook, Twitter veya Instagram tarafından desteklenmez, onaylanmaz veya yönetilmez.

Bu uygulama, sosyal medya uygulamalarınca desteklenmediği için uyarı mesajları geç düşebiliyor.

17 milyondan fazla mobil indirme ile kullanıcı sayısı bir hayli fazla. Ücretli ve ücretsiz seçeneklerden uygun olanı tercih size kalmış.

Uygulamayı Akıllı Cihazlarınıza İndirmek İçin,

Google Play Download 

Özenle Hazırlanmış Friendly dost ve favori sosyal ağlarınıza tek yerden erişim için en eksiksiz alternatiftir. Kullandığınız sosyal ağları tek bir yerden kullanmanıza yardımcı olur. Facebook, Twitter ve Instagram sosyal medya hesaplarının hafif mobil web sitelerinin bir uzantısı olarak oluşturulmuş bir uygulama. Aynı zamanda batarya dostu olarak tanımlanıyor. Nasıl mı? Uygulamalara tek bir yerden erişim ve uygulama arası geçişlerin hızlı ve kolay olması sayesinde.Ayrıca verilerinizi depolamanıza ve verilerinizi korumanıza da yardımcı oluyor. Tek Bir Uygulamada Hepsi Başka bir uygulamayı indirmeye gerek yok. Arkadaşlarınızla samimi olarak sohbet edebilir ve mesaj gönderebilirsiniz. Kullanım ve ara yüz olarak oldukça keyifli…

Genel Bakış

Kullanım Kolaylığı
Tasarım
Çalışma

96

Özet : Friendly dost ve favori sosyal ağlarınıza tek yerden erişim için en eksiksiz alternatiftir. Uygulamalara tek bir yerden erişim ve uygulama arası geçişlerin hızlı ve kolay olması tercihi artırıyor.

Kullanıcı Oylaması: Siz ilk olun !

Hakkında Hasan T

Hasan T
Yıllarını bilişim sektöründe harcamış, son 15 yıldır mobil teknolojinin gelişimini yakından ve keyifle takip etmektedir. Mobil uygulamaların gelişimini incelemeler yaparak sürdürmektedir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*