Anasayfa > Genel Uygulamalar > Rensta Mobil Uygulama Tanıtımı
Rensta Logo

Rensta Mobil Uygulama Tanıtımı

Instagram Repost (Paylaş) App

Olarak kullanışlı bir işlem yapan Rensta küçük ve inanılmaz kolay bir uygulama olarak karşımıza çıkıyor.

Instagram üzerinde beğendiğiniz bir paylaşımı diğer sosyal medya hesaplarında olduğu gibi paylaş seçeneği malesf yok.

Bu durumda ne yapıyoruz. Beğendiğimiz iletinin ekran görüntüsü alıp (Screenshot) düzenlemeleri yaptıktan sonra paylaşırız. İşte şimdi Rensta size tam da bu noktada yardım ediyor.

Önce Rensta uygulamasını akıllı cihazımıza indirip gerekli olan izinleri verdikten sonra bakalım neler yapıyor.

Rensta Üzerinden Instagram

Hesabınıza giriş yapıp fotoğraf veya vidoları repost edebilirsiniz, isterseniz sadece cihazınıza indirebilir veya herhangi bir yerde paylaşabilirsiniz.

Uygulama üzerinden Instagram ana sayfanızı (feed), beğendiğiniz gönderileri, o an popüler olanları veya coğrafi olarak yakınlarınızda paylaşılanları görebilirsiniz.

Instagram’ın Kendi Uygulaması İçinde

Gezinirken de paylaşım yapmak çok kolay. Tek yapmanız gereken gönderinin sağ altındaki üç noktaya basarak ‘Paylaş’ seçeneğini seçmeniz ve paylaşma ekranında Repost demeniz yeterli. (Eski Instagram sürümlerde ‘Paylaşılabilir URL kopyala’ya tıklayarak)

Rensta’da Bir gönderiyi veya kullanıcıyı görüntülerken menüden ‘View on Instagram’ diyerek Instagram’a geçiş yapabilirsiniz.

Herhangi bir hashtag’i veya kullanıcıyı Rensta üzerinde aratabilirsiniz.

Repost yaptığınızda Instagram’a yönlendirileceksiniz. Caption (yani gönderinin altındaki yazı, yorum) clipboarda yani panoda kopyalanmış olacak. Instagram’da yayınlarken isterseniz doğrudan yapıştırarak devam edebilirsiniz.

Malesef, caption otomatik olarak Instagram’a aktarılamıyor. Instagram yakın zamanda aldığı bir kararla üçüncü parti uygulamaların bunu yapmasına artık izin vermiyor. Yapmanız gereken yek şey yapıştır demek.

Instagram Yeniden yayınla uygulaması Basit, Faydalı, Keyifli…

Slayt gelen Repost

Instagram üzerinde Repost fotoğraflar ve videolar

kolayca fotoğraf ve video kaydetme

Instagram uygulamasını kullanıyorsanız beğendiklerinizi paylaşarak keyifli

Nasıl Repost Yapılır

  • Instagram Açın
  • Bir mesaja git sağ üst köşesinde üç noktayı tıklayın
  • Seç ‘Kopya URL’
  • Sizi otomatik olarak Instagram ana sayfaya yönlendirir
  • Altta en sağda bulunan repost işaretine tıklayın
  • Ardından resmi veya videoyu panoya sığdırın
  • Kopyalanan metni kullanmak için ileti kısmına yapıştırın.
  • Hepsi bu kadar. Kullanımı oldukça kolay ve basit bir uygulama
  • Bu uygulama bir Instagram ürün değildir.

Uygulamayı Akıllı Cihazlarınıza İndirmek İçin

Google Play Download 

Instagram Repost (Paylaş) App Olarak kullanışlı bir işlem yapan Rensta küçük ve inanılmaz kolay bir uygulama olarak karşımıza çıkıyor. Instagram üzerinde beğendiğiniz bir paylaşımı diğer sosyal medya hesaplarında olduğu gibi paylaş seçeneği malesf yok. Bu durumda ne yapıyoruz. Beğendiğimiz iletinin ekran görüntüsü alıp (Screenshot) düzenlemeleri yaptıktan sonra paylaşırız. İşte şimdi Rensta size tam da bu noktada yardım ediyor. Önce Rensta uygulamasını akıllı cihazımıza indirip gerekli olan izinleri verdikten sonra bakalım neler yapıyor. Rensta Üzerinden Instagram Hesabınıza giriş yapıp fotoğraf veya vidoları repost edebilirsiniz, isterseniz sadece cihazınıza indirebilir veya herhangi bir yerde paylaşabilirsiniz. Uygulama üzerinden Instagram ana sayfanızı…

Genel Bakış

Kullanım Kolaylığı
Tasarım
Çalışma

96

Özet : Gezinirken de paylaşım yapmak çok kolay. Tek yapmanız gereken gönderinin sağ altındaki üç noktaya basarak ‘Paylaş’ seçeneğini seçmeniz ve paylaşma ekranında Repost demeniz yeterli

Kullanıcı Oylaması: Siz ilk olun !

Hakkında Hasan T

Hasan T
Yıllarını bilişim sektöründe harcamış, son 15 yıldır mobil teknolojinin gelişimini yakından ve keyifle takip etmektedir. Mobil uygulamaların gelişimini incelemeler yaparak sürdürmektedir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*