Anasayfa > Genel Uygulamalar > TikTok Mobil Uygulama Anlatımı
TikTok

TikTok Mobil Uygulama Anlatımı

Ne Var Ne Yok

TikTok kısa biçimdeki mobil videolar için bir küresel video topluluğudur. Dünyanın yaratıcılığını, bilgisini ve değerli hayat anlarını doğrudan cep telefonundan yakalamak ve sunmak isteyenlere,

TikTok, herkesin bir içerik oluşturucu olmasını sağlar ve kullanıcıları tutkularını ve yaratıcı ifadelerini videolarıyla paylaşmaya teşvik eder.

TikTok, harika kısa videoları rahatlıkla izlemeniz aynı zamanda eğlenceli ve unutulmaz anları yakalayarak kendi videolarınızı oluşturmanızı ve dünyayla paylaşabilmenizi sağlayan olay bir uygulama.

Videolarınıza, kendi özel efekt filtreleri ile, eğlenceli etiketler, çıkartmalar ve daha bir sürü özellikler katarak renk katabilirsiniz.

Hayat çok hızlı ilerliyor bundan dolayı her saniyeyi göz önünde tutmalıyız.

TikTok Sizin için özel

  • Olarak seçilmiş milyonlarca videoyu izleyebilirsiniz. Bu sayede özellikle sizin izlediğiniz, beğendiğiniz ve paylaştığınız içeriklere dayanan bir deneyim sunar.
  • TikTok, izlemekten asla vazgeçmeyeceğiniz en alakalı, ilginç, eğlenceli, hızlı, baş döndürücü videoları zevkinize uygun olarak sizlere sunacaktır.
  • Küresel fikir üreticilerinden oluşan bir topluluk tarafından kabul görmüş ve ilham almış milyonlarca üretici, inanılmaz yeteneklerini, değerli anlarını ve bilgilerini TikTok’ da sergiliyorlar.

En Sevdiğiniz

Müzikleri veya sesleri videolarınıza ücretsiz olarak ekleyebilirsiniz.

Milyonlarca ücretsiz müzik klipleri ve sesleri videolarınıza kolayca ekleyin ve düzenleyin.

Pop, rock, rap, elektronik, R & B, geleneksel ve daha birçok tarzdaki türleri kapsayan en popüler parçaları, öne çıkmış müzik listelerinden dinleyebilirsiniz.

Emoji Etiketleri ve Yüz Filtrelerini Kullanın

Yüzlerce ücretsiz emoji çıkartmaları ile videolarınızı bir üst seviyeye çıkartın. Videolarınızdaki eğlenceli yüz filtrelerinin ve güzellik efektlerinin kilidini açın.

Düzenleme araçları; video klipleri kolayca kırpmanızı, kesmenizi, birleştirmenizi ve kopyalamanızı sağlar.

Video filtreleri sürekli olarak yeni ve yaratıcı tasarımlarla güncellenir.

Dans, Komedi, Vlog, Spor, DIY ve hayvansal videolar hepsi kullanılmaya hazır bir şekilde sizleri bekliyor.

Bir Yaratıcı Olmak

  • Birlikte bir TikTok video oluşturmak için arkadaşınızla aynı yerde olmanıza gerek yok, TikTok düet işlevini kullanabilirsiniz!
  • Videonuza bir yüz filtresi eklemek için Video çekimi sayfasında Yüz Filtresi’ne dokunu Kullanmak istediğiniz yüz filtresini seçin,
  • Kayıt sırasında el fenerini kullanmak için El fenerini video düzenleme bölümünün sağ tarafındaki simgesine dokunun
  • Videonuza efekt eklemek için Video önizleme sayfasının sol alt köşesine dokunun ve ardından;
  • “Filtre” veya “Zaman” efektlerini seçip ekrandaki yönergeleri takip edin

Videonuzda Renk Filtresi Ekleyebilirsiniz

Bunları yapabilmek için uygulama içinden üye olmanız yeterli. Üyelik için ilgili alanları doldurup, sonrasında profil düzenleme ve kendinize göre gizlilik ayarlarını yapmayı unutmayın.

Instagram ve youtube bağlantısı ekleyebilirsiniz.

Uygulamayı Akıllı Cihazlarınıza İndirmek İçin

Google Play Download 

Ne Var Ne Yok TikTok kısa biçimdeki mobil videolar için bir küresel video topluluğudur. Dünyanın yaratıcılığını, bilgisini ve değerli hayat anlarını doğrudan cep telefonundan yakalamak ve sunmak isteyenlere, TikTok, herkesin bir içerik oluşturucu olmasını sağlar ve kullanıcıları tutkularını ve yaratıcı ifadelerini videolarıyla paylaşmaya teşvik eder. TikTok, harika kısa videoları rahatlıkla izlemeniz aynı zamanda eğlenceli ve unutulmaz anları yakalayarak kendi videolarınızı oluşturmanızı ve dünyayla paylaşabilmenizi sağlayan olay bir uygulama. Videolarınıza, kendi özel efekt filtreleri ile, eğlenceli etiketler, çıkartmalar ve daha bir sürü özellikler katarak renk katabilirsiniz. Hayat çok hızlı ilerliyor bundan dolayı her saniyeyi göz önünde tutmalıyız. …

Genel Bakış

Kullanım Kolaylığı
Tasarım
Çalışma

94

Özet : TikTok, harika kısa videoları rahatlıkla izlemeniz aynı zamanda eğlenceli ve unutulmaz anları yakalayarak kendi videolarınızı oluşturmanızı ve dünyayla paylaşabilmenizi sağlayan olay bir uygulama.

Kullanıcı Oylaması: Siz ilk olun !

Hakkında Hasan T

Hasan T
Yıllarını bilişim sektöründe harcamış, son 15 yıldır mobil teknolojinin gelişimini yakından ve keyifle takip etmektedir. Mobil uygulamaların gelişimini incelemeler yaparak sürdürmektedir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*