Anasayfa > Genel Uygulamalar > WordPress Mobil Uyulama Tanıtımı
WordPress-logo

WordPress Mobil Uyulama Tanıtımı

WordPress uygulaması

Hem WordPress.com hesaplarını hem de WordPress 3.7 ve üzeri çalıştıran WordPress.org sitelerini destekliyor

Android ve IOS için içerik oluşturma ve tüketmeyi kolaylaştırarak yayın gücünü avucunuza taşıyor.

Sitenizde yeni yazılar yazın, düzenleyin ve yayınlayın, istatistikleri takip edin, okuyucudaki harika yazılardan ilham alın. Dahası mı?

Açık kaynak Forumları ziyaret ederek uygulama ile ilgili yardım alabilirsiniz

İlham Her Yerde, Her Zaman Çarpar

WordPress bu uygulama ile parmaklarınızın ucunda. Android için içerik oluşturma ve tüketmeyi kolaylaştırarak yayın gücünü avucunuza taşıyor.

Sitenizde yeni yazılar yazın, düzenleyin ve yayınlayın, istatistikleri takip edin, okuyucudaki harika yazılardan ilham alın. Dahası mı? Açık kaynak.

Gittiğiniz Postaları

Dünyayı, iPad’ iyle, macera için susuzluğunu araştıran seyahat yazarı Chérie King gibi bloğun herhangi bir köşesinden güncelleme yayınlayın.

Veya avucunuzun yazılarını taslak haline getirin. Yazar Dave Graham’ın Android telefonunda, Birleşik Krallık ‘taki Yorkshire kahve dükkânında yazı düzenlediğini görebilirsiniz.
Sabah gidip geldiklerinizde ziyaretçilerinize ve görüşlere göz atın. Öğlen yemeğinizin günü en popüler hikâyelerinizi takip edin.

Okuyucularınızın nereden geldiğini dünyadaki tüm ülkelerde keşfedin. Parmağınızı sitenizin nabzı üzerinde tutun.

Popüler Fotoğraf Etiketlerini Takip Eden,

Reader’daki yeni blog gönderilerine göz atan ve beğenilenler ve yorumları her

Android cihazında bırakan Toronto sokak fotoğrafçısı Shane Francescut gibi en sevdiğiniz siteleri yakalayın ve konuşmaya her an katılın

Masanızın dışındayken bile sitenizin etkinliğine ayak uydurun. Sohbetleri takipçilerinizle akıcı tutmak için bildirimlerinizi kontrol edin. Yaptığınız toplulukla etkileşime geçin – ekranınıza bir dokunuşla.

Yaşam tarzı blog yazarı Katie Hoffman gibi Jetpack tabanlı bir siteyle kendine ev sahipliği yapan bir kullanıcısıysanız, yayınlarınızı yayınlayabilir,

Tercih Ettiğiniz Cihazdan

Okuyucularla bağlantı kurabilirsiniz. Bildirimlerden paylaşım araçlarına kadar tüm WordPress topluluğunu cebinizde buldunuz demektir.

Tüm dünyada, Yeni bir web sitesi inşa etmek ve Yeni bir işyerinde geleceğe adım atmak için 57 ülkede 79 farklı dilde konuşan 584 Automattisyen ile .

Geliştiricilerin asla vaz geçemediği sistem sayesinde, milyonlarca web tasarımcısının kullandığı WordPress blog sevenlere pratik çözümler sunmaya devam ediyor.

Uygulamayı Akıllı Cihazlarınıza İndirmek İçin,

Google Play Download 

WordPress uygulaması Hem WordPress.com hesaplarını hem de WordPress 3.7 ve üzeri çalıştıran WordPress.org sitelerini destekliyor Android ve IOS için içerik oluşturma ve tüketmeyi kolaylaştırarak yayın gücünü avucunuza taşıyor. Sitenizde yeni yazılar yazın, düzenleyin ve yayınlayın, istatistikleri takip edin, okuyucudaki harika yazılardan ilham alın. Dahası mı? Açık kaynak Forumları ziyaret ederek uygulama ile ilgili yardım alabilirsiniz İlham Her Yerde, Her Zaman Çarpar WordPress bu uygulama ile parmaklarınızın ucunda. Android için içerik oluşturma ve tüketmeyi kolaylaştırarak yayın gücünü avucunuza taşıyor. Sitenizde yeni yazılar yazın, düzenleyin ve yayınlayın, istatistikleri takip edin, okuyucudaki harika yazılardan ilham alın. Dahası mı? Açık kaynak. Gittiğiniz…

Genel Bakış

Kullanım Kolaylığı
Tasarım
Çalışma

90

Özet : Masanızın dışındayken bile sitenizin etkinliğine ayak uydurun. Sohbetleri takipçilerinizle akıcı tutmak için bildirimlerinizi kontrol edin. Yaptığınız toplulukla etkileşime geçin - ekranınıza bir dokunuşla.

Kullanıcı Oylaması: Siz ilk olun !

Hakkında Hasan T

Hasan T
Yıllarını bilişim sektöründe harcamış, son 15 yıldır mobil teknolojinin gelişimini yakından ve keyifle takip etmektedir. Mobil uygulamaların gelişimini incelemeler yaparak sürdürmektedir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*