Anasayfa > Genel Uygulamalar > Degoo Mobil Uygulama Tanıtımı
degoo-logo

Degoo Mobil Uygulama Tanıtımı

Dosyalarınızı Kaybetmenin Birçok Yolu Vardır

Degoo desteğiyle güvende kalın ve dosyalarınızı kaybetme konusunda asla endişelenmeyin.

Degoo, önemli dosyalarınızı bir bulut sunucusuna yüklemenize ve depolamanıza olanak tanıyan, düzenli ve kullanıcı dostu bir istemcidir; böylece, verileriniz her zaman dünyanın herhangi bir yerinden yedeklenir ve geri alınabilir. Dosyalarınızın güvenliği çok ciddi şekilde sağlanmaktadır.

Çevrimiçi veya Bulut Yedekleme

Çözümleri söz konusu olduğunda, güvenlik belki de herkesin dudaklarındaki kelimedir. Degoo dosyalarınızı olabildiğince güvenli tutmak için önlemleri aldığından emin olabilirsiniz.

Degoo

CBC ve PKCS5 dolgu desteğine sahip, zaten kanıtlanmış, 128 bitlik AES şifreleme sistemi ile sağlar. Ayrıca, depolanan dosyalarınızı küçük veri bloklarına böler. Böylece dosyalarınız her zaman bir seferde birden fazla yerde güvenle saklanır.

Kolay ve hızlı bir şekilde devreye alma süreci sağlar. Degoo’nun ve arkasındaki yedek hizmetin sunduğu özelliklerden yararlanmak için, önce basit ve öngörülebilir adımlardan oluşan bir dizi girişimden geçmelisiniz.

Önce Degoo’ nun Web Sitesinden

 • Geçerli e-posta adresinizi kullanarak yeni bir kullanıcı hesabı oluşturmanız ve uygulama istemcisini
 • Mac, Windows, Android veya İOS cihazlarınıza yüklemeniz gerekecektir.
 • Bu işlem tamamlandıktan sonra, işinize geri dönebilir ve yedeklemek için ilk klasörünüzü seçerek dosyalarınızı yedeklemeye başlayabilirsiniz.
 • Daha sonra klasör ekleyebilir veya klasörleri daha sonra kaldırabilirsiniz.
 • Dosyalarınız zaman zaman otomatik olarak yedeklenir ve her zaman alınabilir.

Dosyalarınızın Güvende Olduğundan

Emin olabilirsiniz ve Degoo her yedeklediğiniz klasörlerde değişiklik yaptığınızda bunları otomatik olarak tespit edecek ve yedekleme veri tabanınızı güncelleyecektir.

Dosyalarınızı geri yüklemeniz gerekiyorsa, bunu İndir sekmesinde ki “Yeni yüklemeyi başlat” düğmesini tıklayın. Karşıdan yüklemek istediğiniz belirli dosyaların yanı sıra indirme yerinizi sabit diskinizde seçerek yapabilirsiniz.

Arkasında iyi düşünülmüş yedekleme servisiyle kullanıcı dostu ve etkili uygulama,

Dosyalarınızın bir bulut sunucusunda güvenli bir şekilde yedeklendiğini ve hemen hemen her yerden kolaylıkla ulaşabilecekseniz. Degoo bu kesin amaç için en basit çözümlerden biridir, çünkü çalışması basittir. Diğer bulut yedekleme hizmetleri gibi karışık prosedürlerle sizi korkutmaz.

Degoo

 • 100 GB ücretsiz ve güvenli bulut yedekleme ile dosyalarınızı daima ücretsiz saklayın.
 • Tüm hatıralarınızı kurtarın. Tüm fotoğraflarınızı ve belgelerinizi herhangi bir tehdide karşı koruyun. Ateş, hırsızlık, Kahve dökmek, Sabit sürücü çökmesi, Virüs, Hata gibi.
 • Neleri yedeklemek istediğinizi, örneğin fotoğraflarınızı veya belgelerinizi seçin ve Degoo’nun çevrimiçi bulut deposunda saklayın.
 • Gelişmiş kriptolama algoritmaları sayesinde, yedeklenen dosyalarınız bulutta güvenli şekilde tutulur ve daima korunur.

Degoo Backup

 • En iyi İsveç yeniliği
 • Ultra güvenli 256 128-bit AES şifreleme
 • Yedeklemenizin çoğaltılmasıyla mükemmel güvenilirlik
 • Tüm verilerinizi buluta yüklemeden önce, askeriyede kullanılan kriptolamayı kullanarak şifreliyor.
 • İhtiyaç duyduğunuzda erişebilmenizi sağlamak amacıyla, her dosyanın çok sayıda kopyasını saklıyor.
 • Yeni bir fotoğraf çektiğinizde veya dosya eklediğinizde tespit ediyor ve yedeklemenizi daima güncel tutuyor.
 • Artık yedekleme konusunda rahat olabilirsiniz!
 • Dilediğiniz zaman dosyalarınızı bulut depolama noktasından dünyadaki herhangi bir bilgisayara geri yükleyebilirsiniz.
 • 100 GB’tan daha fazla alana ihtiyaç duyarsanız, ücretsiz hesabınızı ayda 2,99 $’dan başlayan düşük maliyetlerle premium hesaba yükseltebilirsiniz.

Hâlâ Ne Bekliyorsunuz?

Geç olmadan ücretsiz bulut depolamasına sahip olun! Fotoğraflarınızı bir kopyası daima bulutta saklansın ve asla kaybolmasın!

Android Akıllı Cihazlarınıza İndirmek İçin,

Google Play Download 

Dosyalarınızı Kaybetmenin Birçok Yolu Vardır Degoo desteğiyle güvende kalın ve dosyalarınızı kaybetme konusunda asla endişelenmeyin. Degoo, önemli dosyalarınızı bir bulut sunucusuna yüklemenize ve depolamanıza olanak tanıyan, düzenli ve kullanıcı dostu bir istemcidir; böylece, verileriniz her zaman dünyanın herhangi bir yerinden yedeklenir ve geri alınabilir. Dosyalarınızın güvenliği çok ciddi şekilde sağlanmaktadır. Çevrimiçi veya Bulut Yedekleme Çözümleri söz konusu olduğunda, güvenlik belki de herkesin dudaklarındaki kelimedir. Degoo dosyalarınızı olabildiğince güvenli tutmak için önlemleri aldığından emin olabilirsiniz. Degoo CBC ve PKCS5 dolgu desteğine sahip, zaten kanıtlanmış, 128 bitlik AES şifreleme sistemi ile sağlar. Ayrıca, depolanan dosyalarınızı küçük veri bloklarına…

Genel Bakış

Kullanım Kolaylığı
Tasarım
Çalışma

95

Özet : Gelişmiş kriptolama algoritmaları sayesinde, yedeklenen dosyalarınız bulutta güvenli şekilde tutulur ve daima korunur.

Kullanıcı Oylaması: Siz ilk olun !

Hakkında Hasan T

Hasan T
Yıllarını bilişim sektöründe harcamış, son 15 yıldır mobil teknolojinin gelişimini yakından ve keyifle takip etmektedir. Mobil uygulamaların gelişimini incelemeler yaparak sürdürmektedir.

4 yorum

 1. Avatar

  peki biz telefonumuzdan uygulamayı silip geri yüklediğimizde uygulamaya giriş yaparsak eski fotogreflarimiz geri gelr mi? güvencesi var mi acaba

  • Hasan T

   Bunun garantisini uygulama anlatıcı olarak bizler veremeyiz. Fakat uygulama sahibi gizlilik ve hizmet şartlarını detaylıca okursanız size yardımcı olacaktır.

 2. Avatar

  Bu uygulamada yayin akisi bolumunde fotolar baskalarinami gozukuyor

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*