Anasayfa > Genel Uygulamalar > Google E-Tablolar Mobil Uygulama Tanıtımı
Google-E-Tablolar-logo

Google E-Tablolar Mobil Uygulama Tanıtımı

Google E-Tablolar Uygulaması

Size e-tablo oluşturup biçimlendirmenize, diğer kullanıcılarla çalışmanıza olanak tanıyan Google E-Tablolar, çevrimiçi ve çevrimdışı kullanılabilen bir e-tablo uygulamadır.

Öncelikle aşağıdaki işlemleri gerçekleştirebilmeniz için Google hesabınızın olması gerekiyor. Google.

Siz kullanmaya hazır olduğunuzda Google Dokümanlar da kullanılmaya hazırdır. Tarayıcınız yoluyla bir doküman oluşturmanız veya mobil cihazınıza ilişkin uygulamayı indirmeniz yeterli.

Bırakın Google E-Tablolar

Hesaplasın; verilerinizi renkli grafiklerle çarpıcı bir şekilde sunmaya yardımcı olur. Yerleşik formüller, pivot tablolar ve koşullu biçimlendirme seçenekleri size zaman kazandırır ve sık gerçekleştirilen e-tablo görevlerini kolaylaştırır.

Çalışmalarınız üzerinde yaptığınız tüm değişiklikleriniz yazdığınız anda otomatik olarak kaydedilir. Aynı e-tablonun eski sürümlerini tarihe ve değişiklik yapan kişiye göre sıralanmış halde düzeltme geçmişini de görebilirsiniz. Asla kaydet düğmesine basmanız gerekmez.

Microsoft Excel dosyalarını Google E-Tablolar dosyalarına dönüştürebilir veya Google E-Tablolar dosyalarını Microsoft Excel dosyalarına dönüştürebilirsiniz.

Chrome uzantısı veya uygulamasıyla Microsoft Excel dosyalarını açabilir, düzenleyebilir ve kaydedebilirsiniz. Bir daha dosya biçimleriyle ilgili endişeniz olmaz.

Analizler Anında Elinizin

Altında, bilgilendirici özetlerden aralarından seçim yapabileceğiniz bir dizi önceden doldurulmuş grafiğe kadar. Verilerinizle ilgili genel bilgi edinmek için keşfedin panelini kullanabilir, yeni fikirler edinebilirsiniz.

Eklentilerle Daha Fazlasını

Gerçekleştirerek E-Tablolar deneyiminizi daha ileri bir seviyeye taşıyın. Bir sonraki e-tablonuza biraz renk katmak için deneyin.

Siz kullanmaya hazır olduğunuzda E-Tablolar da kullanılmaya hazırdır. Tarayıcınız yoluyla bir e-tablo oluşturmanız veya mobil cihazınıza ilişkin uygulamayı indirmeniz yeterlidir.

Gelişmiş Hızlı Çevrimiçi Olarak

Tarayıcınızdan e-tablolar oluşturun bunun için kurulu bir ofis uygulamasına gerek kalmadan. Basit görev listelerinden grafik, filtre ve özet tablolar içeren veri analizlerine kadar her şeyi işleyin.

Ücretsiz Google E-Tablolar uygulamasıyla Android telefonunuzdan veya tabletinizden e-tablo oluşturun, düzenleyin ve diğer kullanıcılarla bu e-tablolar üzerinde ortak çalışma yapın.

Veriler üzerinde yoğun hesaplama yapma sizin rahat kullanımınız için basitleştirildi. Bu sayede E-tablolarda güçlü işlevler ve formüllerle hesaplamalar gerçekleştirin. Ayrıca, gelişmiş grafikler ekleyebilir, özet tablo raporları oluşturabilir, filtreler ekleyebilir ve daha fazlasını yapabilirsiniz.

Tüm Popüler Dosya Türleri ile Çalışan

Google E-Tablolar uygulaması, Microsoft Excel dosyaları da dâhil olmak üzere, mevcut e-tabloları anında düzenlenebilir hale getirmek için içe aktarın. Düzenleyin sonrasında isteğinize bağlı olarak E-tabloları xlsx, csv, html, ods, pdf veya txt biçiminde dışa aktarın.

Nerede olursanız olun, telefonunuzdan veya tabletinizden e-tablolar oluşturun, düzenleyin ve paylaşın. Çevrimdışı olsanız bile E-tablolarla çalışın.

Bireylere veya gruplara e-tabloları düzenleme, görüntüleme veya e-tablolara yorum ekleme izinleri verebilirsiniz. Bu sayede aynı anda çalışabilir hatta kişilerin yaptıkları değişiklikleri daha onlar yazarken görebilirsiniz.

E-Tablolarla Bütünleşmiş

 • Kullanımı kolay formlar sayesinde bir anket oluşturun web sitenize yerleştirin veya işyerinde soru formu dağıtın. Formunuzun sonuçları inceleme ve analiz için doğrudan Google E-Tablolar’ a gider.
 • Eklentilerle E-Tabloları daha da güçlü hale getirin. Daha zengin biçimlendirme, iş akışı kuralları ve daha fazlasını eklemek için üçüncü taraf geliştiriciler tarafından oluşturulan araçlar bulun. Kendi alan adınız için kendi özel eklentilerinizi de oluşturabilirsiniz.
 • Google E-Tablolar çoğu masaüstü, e-tablo paketlerinde mevcut olan hücre formüllerini destekler. Bu formüller verileri işleyen ve dizelerle sayıları hesaplayan işlevler oluşturmak için kullanılabilir.
 • Google E-Tablolar için birden çok klavye kısa yolu vardır ve bunlar her zaman açıktır. Bunlar, çoğunlukla daha önce kullandığınız kısa yollara benzer.
 • Birçok farklı dosya biçimini Google E-Tablolar biçimine dönüştürebilirsiniz. Orijinal dosya bozulmadan kalır. .

Google E-Tablolar Sayesinde Özet Olarak

 • Yeni e-tablo oluşturabilir tarayıcıdan ya da başka bir cihazda oluşturulmuş e-tabloları düzenleyebilirsiniz.
 • E-tablo çalışmalarınızı paylaşabilir ve diğer kullanıcılarla aynı anda aynı e-tablo üzerinde birlikte çalışabilirsiniz.
 • Microsoft Excel dosyalarını açabilir, düzenleyebilir ve kaydedebilirsiniz.
 • İnternet bağlantınız olmadığında dahi işlerinizi her zaman yapabilirsiniz.
 • Hücreleri biçimlendirebilir, veri girebilir, verileri sıralayabilir, grafikleri görüntüleyebilirsiniz.
 • Formül ekleyebilir, bul/değiştir işlevini kullanabilir ve daha pek çok işlem yapabilirsiniz.
 • Asla çalışmanızı kaybetme endişesi taşımazsınız; her şey daha siz yazarken otomatik olarak kaydedilir.

Uygulamayı Akıllı Cihazlarınıza İndirmek İçin

Google Play Download

Google E-Tablolar Uygulaması Size e-tablo oluşturup biçimlendirmenize, diğer kullanıcılarla çalışmanıza olanak tanıyan Google E-Tablolar, çevrimiçi ve çevrimdışı kullanılabilen bir e-tablo uygulamadır. Öncelikle aşağıdaki işlemleri gerçekleştirebilmeniz için Google hesabınızın olması gerekiyor. Google. Siz kullanmaya hazır olduğunuzda Google Dokümanlar da kullanılmaya hazırdır. Tarayıcınız yoluyla bir doküman oluşturmanız veya mobil cihazınıza ilişkin uygulamayı indirmeniz yeterli. Bırakın Google E-Tablolar Hesaplasın; verilerinizi renkli grafiklerle çarpıcı bir şekilde sunmaya yardımcı olur. Yerleşik formüller, pivot tablolar ve koşullu biçimlendirme seçenekleri size zaman kazandırır ve sık gerçekleştirilen e-tablo görevlerini kolaylaştırır. Çalışmalarınız üzerinde yaptığınız tüm değişiklikleriniz yazdığınız anda otomatik olarak kaydedilir. Aynı e-tablonun eski sürümlerini…

Genel Bakış

Kullanım Kolaylığı
Tasarım
Çalışma

95

Özet : Siz kullanmaya hazır olduğunuzda Google E-Tablolar da kullanılmaya hazırdır

Kullanıcı Oylaması: Siz ilk olun !

Hakkında Hasan T

Hasan T
Yıllarını bilişim sektöründe harcamış, son 15 yıldır mobil teknolojinin gelişimini yakından ve keyifle takip etmektedir. Mobil uygulamaların gelişimini incelemeler yaparak sürdürmektedir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*