Anasayfa > Genel Uygulamalar > Microsoft Apps Mobil Uygulama Tanıtımı
Microsoft-Apps-logo

Microsoft Apps Mobil Uygulama Tanıtımı

Microsoft Corporation Firması Kendi

Geliştirdiği tüm yazılımları tek bir uygulamada birleştirerek Microsoft Apps içerisinde indirmeye sundu. Microsoft Apps içerisinden Microsoft’un yeni çıkan uygulamalarını ve popüler olan uygulamaları takip edebilirsiniz.

Microsoft kendi Windows platformunda kullanıcılara sunduğu birçok yazılım ve uygulaması bulunmakta. Bunları gerek bilgisayar dünyasında ve gerek Microsoft Mobil cihazlarında kendi kullanıcısına sunmakta.

Microsoft Mobil Cihazlarını Kullanmayan

 • Diğer kullanıcılar için bu uygulamalarını Android platforma taşıma kararından sonra Microsoft kullanıcı sayısını bir hayli artırmayı başardı.
 • Microsoft’un Android platformu için yayınladığı tüm uygulamaları bir yerde liste halinde sunuyor.
 • İçerisinden popülerliğe göre Microsoft uygulamalarının sıralandığı, yeni uygulamalardan kolayca haberdar olabileceğiniz bir uygulama.
 • Verimlilik, Eğitim, Eğlence, İletişim ve Haber gibi kategoriler arasında Microsoft’un Android platforma sunduğu tüm tekliflere göz atabilirsiniz.
 • Daha önceden kullandıklarımızı uygulama içi oturum açtığınızda tablet veya telefonlarımıza indirmek için kolaylık sağlayan bir uygulama.
 • AppsManager içerisinde indirme sayısına göre yapılan sıralamaya göre uygulamaların gösterimini sağlıyor.
 • Android platformda tablet ve akıllı telefonlar için Microsoft ürünlerini sevenler ve kullanmak isteyenler için güzel bir seçenek.

Microsoft Mail Adres Uzantılarınız

 • Olan Outlook, Hotmail, Liva ile eşleştirip daha önce indirdiklerinizi tekrar görmenizi sağlıyor.
 • Android Play Store içinde Microsoft Apps uygulamasını Windows mağaza olarak değerlendirmek daha doğru olacaktır.
 • İçerisinde beğendiğiniz uygulamayı açtığınızda sizi Play Store linkine otomatik yönlendirip indirmenize yardımcı oluyor.
 • Play Store de tek tek aramak yerine tüm ürün yelpazesini bir yere toplayarak kullanıcının kolay ulaşmasına yönelik düşünülmüş.
 • Basit, güzel bir tasarım olarak ve aynı zamanda başarılı bir uygulama olarak karşımıza çıkıyor.
 • İçerisinde barındırdığı uygulamalar isterseniz kategorilere ayrılmış şekli ile ihtiyacınıza göre sıralama yapabilirsiniz. Seçimi buna göre yapıp indirme kolaylığı sağlayabilirsiniz.

Microsoft Apps

 • Google Play mağazasında, Verimlilik, Eğitim, Eğlence, İletişim ve Haber
 • Gibi kategoriler arasında Microsoft’un Android tekliflerine göz atmak için kolay bir yol sağlar.
 • Ayrıca, Microsoft ailesine bildiğiniz uygulamaların yanı sıra yepyeni eklemeler keşfedebilirsiniz.
 • Uygulamanın dil seçeneklerinde Türkçe bulunmamakta.

Microsoft Apps Uygulama Olarak

Basit bir deneyim sunar. Android Microsoft’tan tüm uygulamaları göz atmanıza olanak tanır.

Kullandığınız yüklü uygulamaları görebilirsiniz. Yeni ve popüler siteleri bulabilirsiniz.

Kategoriye göre ayrılmış seçeneklerden seçim yapabilirsiniz.

Uygulamayı Akıllı Cihazlarınıza İndirmek İçin

Google Play Download

Microsoft Corporation Firması Kendi Geliştirdiği tüm yazılımları tek bir uygulamada birleştirerek Microsoft Apps içerisinde indirmeye sundu. Microsoft Apps içerisinden Microsoft'un yeni çıkan uygulamalarını ve popüler olan uygulamaları takip edebilirsiniz. Microsoft kendi Windows platformunda kullanıcılara sunduğu birçok yazılım ve uygulaması bulunmakta. Bunları gerek bilgisayar dünyasında ve gerek Microsoft Mobil cihazlarında kendi kullanıcısına sunmakta. Microsoft Mobil Cihazlarını Kullanmayan Diğer kullanıcılar için bu uygulamalarını Android platforma taşıma kararından sonra Microsoft kullanıcı sayısını bir hayli artırmayı başardı. Microsoft'un Android platformu için yayınladığı tüm uygulamaları bir yerde liste halinde sunuyor. İçerisinden popülerliğe göre Microsoft uygulamalarının sıralandığı, yeni uygulamalardan kolayca haberdar olabileceğiniz bir uygulama. Verimlilik, Eğitim, Eğlence, İletişim…

Genel Bakış

Kullanım Kolaylığı
Tasarım
Çalışma

87

Özet : Microsoft Apps içerisinden Microsoft’un yeni çıkan uygulamalarını ve popüler olan uygulamaları takip edebilirsiniz.

Kullanıcı Oylaması: Siz ilk olun !

Hakkında Hasan T

Hasan T
Yıllarını bilişim sektöründe harcamış, son 15 yıldır mobil teknolojinin gelişimini yakından ve keyifle takip etmektedir. Mobil uygulamaların gelişimini incelemeler yaparak sürdürmektedir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*