Anasayfa > Genel Uygulamalar > Microsoft Excel Mobil Uygulama Tanıtımı
excel-logo

Microsoft Excel Mobil Uygulama Tanıtımı

Microsoft Office Artık Her Yerde Sizinle

Microsoft Excel Android platformu için geliştirilen şekli ile hareket halindeyken bile çalışmanıza olanak sağlar. Verilerinizi Excel ile sıralayıp çözümleyebilir ve öngörüler oluşturabilirsiniz.

Mobil Excel, Microsoft Office’in bilgisayar kullanımında olduğu gibi aynı tanıdık görünümünde. Kullanımına ve kalitesine ek olarak Android telefonlar ve tabletler için tasarlanmış sezgisel bir dokunma deneyimi sunmakta.

Etkili Bir Elektronik Tablo Oluşturmak İstediğinizde

Hareket halindeyken tabloyu görüntüleyip hızlı düzenlemeler yapmanız gerektiğinde, Excel size ihtiyacınız olan en iyi yardımı deneyimini sunmaya devam ediyor. Yaptığınız değişiklikleri otomatik olarak seçtiğiniz yere kaydetme ve diğer cihazlarınız arasında geçiş yaptığınızda biçimlendirme devam edin.

Microsoft Excel Eş zamanlı çalışarak veri kaybetmeksizin güvenle çalışma imkanı sağlıyor. İhtiyacınız olduğunda elektronik tablolarınıza buluttan kolayca erişebilirsiniz.

Microsoft Excel Çalışma ve Kayıt Etme

Elektronik tabloları istediğiniz yerden görüntüleyin, düzenleyin veya oluşturun. Tüm cihazlarınızda aynı biçimlendirmeyi korurken tanıdık kullanım ve formüller sayesinde hızla kullanmaya başlayın. Microsoft Excel mobil uygulamasıyla Office’iniz her yere sizinle birlikte gelir.

Microsoft Excel ile Android telefonlarınızda ve tabletlerinizde en iyi elektronik tablo oluşturabileceğiniz dokunmatik deneyimle geliyor. Microsoft Office’in tanıdık görünümünü, kullanımını ve kalitesini karşınızda göreceksiniz.

Şeritteki tanıdık gezinti ve menü seçenekleri, hızlıca ve tanıdık olarak kullanabileceğiniz şekli ile tasarlanmıştır.  Microsoft Excel’ in bilgisayar kullanımından alışık olduğunuz formülleri, tabloları, grafikleri ve mini grafikler gibi özellikleri

Microsoft Excel’ in mobil uygulamasında da olduğu gibi göreceksiniz.

Birkaç parmak dokunuşuyla, hareket halindeyken elektronik tablolar oluşturabilirsiniz. Tabloları görüntüleyip düzenleyebilir ve buluttaki elektronik tablolarınıza kolayca erişin sağlayabilirsiniz.

Formül, grafik, tablo sıralama, filtreleme ve daha fazla özellik desteği sayesinde verilerinizi sıralayın. Parmaklarınızla dokunarak Microsoft Excel’de formül ekleyin, sütunları yeniden sıralayın ve tabloları yeniden boyutlandırın.

Mobil Excel Sizin İçin Gerekeni Yapsın

Microsoft Excel, karmaşık çözümlemeleri sizin için yapar. Ayrıca, özet tablo seçeneklerinin ön izlemeleriyle verilerinizi özetleyerek bunları karşılaştırıp hikâyenizi en iyi anlatan seçeneği tercih etmenize yardımcı olacaktır.

Siz yazmaya başladığınız andan itibaren Excel, elektronik tablolarınızı, sizin seçtiğiniz bir konuma otomatik olarak kaydeder. OneDrive, OneDrive İş, SharePoint, Dropbox, Google Drive ve Box desteği ile her ihtiyacınız olduğunda dosyalarınıza erişim sağlayabilirsiniz.

Bulut alanlarına kayıt edebilir veya cihazınızda başka bir alana saklayabilirsiniz.

Excel ile oluşturduğunuz tüm verileri bulut üzerinden başkaları ile paylaşabilirsiniz. E-Posta ile gönderebilir ve yine gelen Excel dosyalarını kolayca açabilirsiniz.

Excel Kullanmak İçin İhtiyacınız Olan

10,1 inç veya daha küçük ekrana sahip cihazlarda elektronik tablo oluşturmak veya düzenlemek için ücretsiz bir Microsoft hesabıyla oturum açın. Eğer bir hesabınız yoksa  edin.

Eksiksiz Office deneyimi için uygun bir Office 365 aboneliği gerekir. İster aylık ister yıllık seçeneklerden abone olabilir veya ücretsiz hesaptan devam edebilirisiniz.

Uygulamayı Akıllı Cihazlarınıza İndirmek İçin

Google Play Download

Microsoft Office Artık Her Yerde Sizinle Microsoft Excel Android platformu için geliştirilen şekli ile hareket halindeyken bile çalışmanıza olanak sağlar. Verilerinizi Excel ile sıralayıp çözümleyebilir ve öngörüler oluşturabilirsiniz. Mobil Excel, Microsoft Office'in bilgisayar kullanımında olduğu gibi aynı tanıdık görünümünde. Kullanımına ve kalitesine ek olarak Android telefonlar ve tabletler için tasarlanmış sezgisel bir dokunma deneyimi sunmakta. Etkili Bir Elektronik Tablo Oluşturmak İstediğinizde Hareket halindeyken tabloyu görüntüleyip hızlı düzenlemeler yapmanız gerektiğinde, Excel size ihtiyacınız olan en iyi yardımı deneyimini sunmaya devam ediyor. Yaptığınız değişiklikleri otomatik olarak seçtiğiniz yere kaydetme ve diğer cihazlarınız arasında geçiş yaptığınızda biçimlendirme devam edin. Microsoft Excel Eş zamanlı…

Genel Bakış

Kullanım Kolaylığı
Tasarım
Çalışma

97

Özet : Microsoft Excel, bilgisayar kullanımında olduğu gibi aynı tanıdık görünümüne, kullanımına ve kalitesine ek olarak Android telefonlar ve tabletlerde

Kullanıcı Oylaması: Siz ilk olun !

Hakkında Hasan T

Hasan T
Yıllarını bilişim sektöründe harcamış, son 15 yıldır mobil teknolojinin gelişimini yakından ve keyifle takip etmektedir. Mobil uygulamaların gelişimini incelemeler yaparak sürdürmektedir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*