Anasayfa > Genel Uygulamalar > Microsoft PowerPoint Mobil Uygulama Tanıtımı
power-point-mobil-uygulama-tanitimi

Microsoft PowerPoint Mobil Uygulama Tanıtımı

PowerPoint Mobil İle Çalışmaya Başlayın

Sunu hazırlama, slayt yapma ve düzenleme uygulaması olarak bilgisayarlarımızda kullandığımız şekliyle akıllı cihazlarımızda sunulmaktadır. Android telefonlar ve tabletler için gerçek Microsoft PowerPoint uygulaması.

Rapor hazırlamalarında, teklif hazırlamalarında, fotoğraf sunumlarında, çizimler ve tablo sunumları gibi sayısız işlemde kullanabilirsiniz.

PowerPoint kullanımında animasyon özelliği, ses etiketleri ile tanıtımlarınızı daha güçlü ve anlaşılır şekilde hazırlayıp sunabilirsiniz. Yazılım bilgisayarlar için Microsoft Office paketleri içinde dağıtılmaktadır. Mobil cihazlarda ise ayrı ayrı kurulum ile kullanma olanağı sağlamaktadır.

Gerçek Microsoft PowerPoint Deneyimi

 • Android için Microsoft PowerPoint, hareket halindeyken çalışabilmeniz için tasarlanmıştır.
 • PowerPoint, Android telefonlar ve tabletler için tasarlanmış kullanımı kolay dokunmatik deneyimin yanı sıra Office’in tanıdık görünümüne ve kalitesine sahiptir.
 • Büyük bir toplantı öncesinde Microsoft PowerPoint sununuzu gözden geçirebilirsiniz.
 • Gördüğünüz küçük bir yazım hatasını Microsoft PowerPoint Mobile kullanarak bunu doğrudan telefonunuzda yapabilirsiniz.
 • Ya da doğrudan cihazınızda kurulu olan Microsoft PowerPoint kullanarak sanki bilgisayarda gibi muhteşem sunumlar hazırlayabilirsiniz.
 • Daha önceden hazırlanmış bir sunuyu kayıt ettiğiniz her hangi bir bulut sürücüden açmanıza olanak sağlar.
 • E-posta ile gelen sunuları açabilirsiniz. Düzenleme yapıp yeniden kayıt edebilir paylaşabilirsiniz.

PowerPoint size istediğiniz en iyi verimlilik deneyimini sunar

 • Sununuzun Office’te en iyi şekilde görüntüleneceğini, cihazlar arasında geçiş yaptığınızda biçimlendirmeyi veya verileri kaybetmeyeceğinizi bilerek güvenle çalışma sağlar.
 • Otomatik kayıt özelliği sunularınızı güvencede tutmak için size yardımcı olacaktır.
 • Farklı kayıt etme seçeneği ile istediğiniz yere kayıt edebilirsiniz.
 • Bulutta depolanan sunularınıza dilediğiniz zaman kolayca erişebilirsiniz.
 • PowerPoint, benzersiz bir dosya uyumluluğu ve yerleşim düzeni sunar.
 • Sunular Android telefonlarda ve tabletlerde tam olarak istediğiniz şekilde görüntülenir.
 • Eksik grafik veya resim olmaz.
 • Bilgisayardan aşina olduğumuz şekli ile şeritteki tanıdık gezinme ve menü seçenekleri, kolay bir şekilde kullanmaya başlamanıza yardımcı olacaktır.

Her Zaman ve Her Yerde Çalışma Kolaylığı

Resimler, grafikler, animasyonlar ve geçişler gibi aşina olduğumuz PowerPoint özelliklerine sahip. Dokunmatik deneyim, telefonunuzda veya tabletinizde size en iyi verimlilik deneyimini sunmaya devam edecektir. Zengin biçimlendirme, grafik, animasyon, geçiş ve konuşmacı notları seçenekleriyle dikey veya yatay sunu oluşturmanın kolaylığını yaşayın.

Tüm cihazlardan son kullandığınız dosyalara erişim sağlayarak hızlı bir şekilde kaldığınız yerden devam edebilir; OneDrive, OneDrive İş, SharePoint, Google Drive, Box ve Dropbox gibi bulut depolama desteğiyle dosyalarınıza istediğiniz zaman erişin. Buluta bağlı PowerPoint uygulamasıyla sunularınızı kolay bir şekilde paylaşmanın kolaylığını yaşayın.

Office 365 aboneliği sayesinde Android tablet, telefon, üzerinde eksiksiz Word, Excel ve PowerPoint deneyimine sahip olabilirsiniz. Ayrıca Word, Excel PowerPoint, Outlook ve OneNote uygulamalarını bilgisayar ve akıllı cihazlarınızda eş zamanlı olarak kullanabilirsiniz

 Gereksinimler

Ücretsiz PowerPoint uygulaması ile 10,1 inç veya daha küçük boyuttaki bir ekrana sahip cihazlarda kullanabilirsiniz. Belgeleri görüntüleme, oluşturma ve düzenleme gibi temel eylemleri kolayca yapabilirsiniz. Bir Office 365 aboneliğini ister aylık isterseniz yıllık satın alarak tam PowerPoint deneyimine sahip olabilirsiniz. Bir aboneliğiniz yoksa uygulamanın içinden Office 365 Ev veya Office 365 Bireysel aboneliklerini satın alabilirsiniz.

Uygulamayı Akıllı Cihazlarınıza İndirmek İçin

Google Play Download

PowerPoint Mobil İle Çalışmaya Başlayın Sunu hazırlama, slayt yapma ve düzenleme uygulaması olarak bilgisayarlarımızda kullandığımız şekliyle akıllı cihazlarımızda sunulmaktadır. Android telefonlar ve tabletler için gerçek Microsoft PowerPoint uygulaması. Rapor hazırlamalarında, teklif hazırlamalarında, fotoğraf sunumlarında, çizimler ve tablo sunumları gibi sayısız işlemde kullanabilirsiniz. PowerPoint kullanımında animasyon özelliği, ses etiketleri ile tanıtımlarınızı daha güçlü ve anlaşılır şekilde hazırlayıp sunabilirsiniz. Yazılım bilgisayarlar için Microsoft Office paketleri içinde dağıtılmaktadır. Mobil cihazlarda ise ayrı ayrı kurulum ile kullanma olanağı sağlamaktadır. Gerçek Microsoft PowerPoint Deneyimi Android için Microsoft PowerPoint, hareket halindeyken çalışabilmeniz için tasarlanmıştır. PowerPoint, Android telefonlar ve tabletler için tasarlanmış kullanımı kolay dokunmatik…

Genel Bakış

Kullanım Kolaylığı
Tasarım
Çalışma

Özet : Microsoft PowerPoint, sunu hazırlama,slayt yapma, düzenleme uygulaması olarak bilgisayarlarımızda kullandığımız şekliyle akıllı cihazlarımızda sunulmaktadır

Kullanıcı Oylaması: Siz ilk olun !

Hakkında Hasan T

Hasan T
Yıllarını bilişim sektöründe harcamış, son 15 yıldır mobil teknolojinin gelişimini yakından ve keyifle takip etmektedir. Mobil uygulamaların gelişimini incelemeler yaparak sürdürmektedir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*