Anasayfa > Genel Uygulamalar > Microsoft Word Mobil Uygulama Tanıtımı
microsoft word

Microsoft Word Mobil Uygulama Tanıtımı

Microsoft Word Android için Özel

Hemen herkesin kullandığı Office yazılımlarından olan Microsoft Word. Android telefon ve tabletler için özel olarak tasarlanmış sürümünü kullanıcılarına sunuyor. Word belgelerinizi görüntülemenin haricinde.

Bir belge oluşturmak, mevcut belge üzerinde düzenleme yapmak, kaydetmek ve paylaşmak gibi birçok seçenek için kullanabilirsiniz. Microsoft Word uygulamasını ücretsiz bir şekilde Microsoft kullanıcısına sunuyor.

Android cihazlar için sunulan Microsoft Word ofis uygulaması, ara yüz ve sunduğu seçenekler ile masaüstü bilgisayarda kullandığımızdan hiçbir farkı yok. Word belgelerinizi düzenlerken ihtiyaç duyacağınız her şey mobil sürüme olduğu gibi aktarılmış durumda. Gezinti ve menü seçenekleri aşina olduğumuz bilgisayar ofis Word ile aynı. Biçimlendirme seçenekleri, resim ekleme, tablo stilleri, sayfa düzeni. Daha pek çok Word’ ün olmazsa olmazları dokunmatik cihazlarda rahatlıkla kullanabilecek şekilde düzenlenmiş.

Tanıdık Ofis Yine Sizinle

Microsoft Word’ ün tanıdık görünümünü ve kalitesini Android tablet ve akıllı telefonları için tasarlanmış dokunmatik dostu deneyimle harikalar yaratabilirsiniz. Ofis Word, benzersiz bir dosya uyumluluğu ve yerleşim düzeni sunuyor. Belgeleriniz Android telefonlarda ve tabletlerde istediğiniz şekilde görüntülenir. Cihazın dikey ve yatay konumuna göre kullanım kolaylığı sunuyor.

Resimler, grafikler, dip notlar, formüller ve tablolar. Tanıdık olduğumuz Microsoft Word özelliklerine sahip olan dokunmatik uygulamalar telefonunuzda veya tabletinizde size en iyi deneyimleri sunuyor. Hareket halindeyken çalışabilmeniz için tasarlanmıştır. Ofis Word, Android telefonlar ve tabletler için kullanımı kolay dokunmatik deneyimin yanı sıra Office’in tanıdık görünümüne ve kalitesine sahiptir.

Bilgisayarlar da Microsoft Windows ile inanılmaz bir ofis deneyimi sunan Microsoft Ofis’in mobil dünyada akıllı cihazlarımızda yine bizlerle beraber. Aynı ihtiyaçlarımızı sürekli elimizin altında barındırdığımız mobil seçenek ile bizlere inanılmaz kolaylıklar sunmaya devam ediyor.

İstediğiniz Yerden İstediğiniz Zaman Çalışın

  • Belgelerinize tek tıklamayla erişin.
  • OneDrive, OneDrive İş, SharePoint, Google Drive, ve Dropbox bulut desteği ile dosyalarınıza istediğiniz zaman erişin.
  • Cihazlar arasında geçiş yaptığınızda biçimlendirmeyi veya verileri kaybetmeyeceğinizi bilerek güvenle çalışın.
  • Ofis Word otomatik kayıt özelliği ile belgelerinizi çalıştığınız yere kayıt eder. Farklı kayıt et seçeneği ile desteklediği tüm bulut depolama alanlarına kayıt edebilirisiniz.
  • Buluta bağlı Word uygulamasıyla belgelerinizi kolay bir şekilde paylaşabilir aynı zamanda tüm cihazlardan son kullandığınız dosyalara erişim sağlayabilirsiniz,
  • Hızlı bir şekilde kaldığınız yerden devam edebilir, belgelerinizi e -postayla köprü veya ek olarak göndererek başkaları ile paylaşabilirsiniz.
  • E-Mail ile size gelen tüm Word dokümanlarını açabilir, üzerinde gerekli değişiklikleri yapıp kayıt edebilirsiniz.

Gereksinimler

Belge oluşturmak veya düzenlemek için ücretsiz bir Microsoft hesabıyla oturum açın. Tam Office deneyimine sahip olmak için uygun bir Office 365 aboneliği gerekir. Bir aboneliğiniz yoksa birçok ülkede ve bölgede uygulamanın içinden Office 365 Ev veya Office 365 Bireysel aboneliklerini satın alabilirsiniz. 10,1 inç boyutundan büyük bir ekrana sahip tabletler üzerinde elektronik tablolar oluşturmak veya düzenlemek için aynı zamanda Office 365 gerekir.

Ayrıca 1 GB veya daha fazla RAM olan cihazlarla uyumludur.  İşletim sistemi sürümü olarak en az Android KitKat (4.4.X) veya üzeri gerekir. Android M henüz desteklenmemektedir.

Elbette Ofis olarak şimdilerde birçok seçenek var. Fakat herkesin aşina olduğu ve kullanmayan kimsenin olmadığına inandığımız Microsoft Ofis.

Tüm özellikleri ile Mobil dünyada olması ve birçok özelliğinin ücretsiz sunulması. Ücretli seçeneklerinde alıcısına gayet indirimli şeklide sunması. Alım seçeneklerinin fazlalığı aynı zamanda öğrenci, ev kullanıcısı ve kurumsal kullanıcılara yönelik seçenekler olması kullanıcı sayısını artırıyor.

Vaz geçilmez seçeneklerden olan Ofis Word

Uygulamasını Akıllı Cihazlarınıza İndirmek İçin

Google Play Download

Microsoft Word Android için Özel Hemen herkesin kullandığı Office yazılımlarından olan Microsoft Word. Android telefon ve tabletler için özel olarak tasarlanmış sürümünü kullanıcılarına sunuyor. Word belgelerinizi görüntülemenin haricinde. Bir belge oluşturmak, mevcut belge üzerinde düzenleme yapmak, kaydetmek ve paylaşmak gibi birçok seçenek için kullanabilirsiniz. Microsoft Word uygulamasını ücretsiz bir şekilde Microsoft kullanıcısına sunuyor. Android cihazlar için sunulan Microsoft Word ofis uygulaması, ara yüz ve sunduğu seçenekler ile masaüstü bilgisayarda kullandığımızdan hiçbir farkı yok. Word belgelerinizi düzenlerken ihtiyaç duyacağınız her şey mobil sürüme olduğu gibi aktarılmış durumda. Gezinti ve menü seçenekleri aşina olduğumuz bilgisayar ofis Word ile aynı. Biçimlendirme seçenekleri, resim ekleme, tablo stilleri,…

Genel Bakış

Kullanım Kolaylığı
Tasarım
Çalışma

97

Özet : Microsoft Word tanıdık görünümünü ve kalitesini Android tablet ve akıllı telefonları için tasarlanmış dokunmatik dostu deneyimle harikalar yaratabilirsiniz.

Kullanıcı Oylaması: Siz ilk olun !

Hakkında Hasan T

Hasan T
Yıllarını bilişim sektöründe harcamış, son 15 yıldır mobil teknolojinin gelişimini yakından ve keyifle takip etmektedir. Mobil uygulamaların gelişimini incelemeler yaparak sürdürmektedir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*