Anasayfa > Genel Uygulamalar > Shell Motorist Mobil Uygulama Tanıtımı
shell-motorist-mogben_logo

Shell Motorist Mobil Uygulama Tanıtımı

Shell Information Technology International B.V.

Uluslararası firmanın Shell Motorist resmi Android uygulamasıdır. Dijital pazarlama sektöründe mobil uygulamaların önemi giderek artıyor.  Müşterilerine daha yakın olma fırsatı veriyor. Ayrıca kendisini bir adım öteye taşıyan Shell bu uygulaması ile dikkat çekiyor.

Shell Motorist Mobil Reklamların Pazarlama

 • Medya ve teknoloji kategorilerindeki yaratıcılarını ödüllendiren Mobile Marketing Association (MMA)  İstanbul’da gerçekleşti.
 • Dünyanın önde gelen mobil uygulama tasarımcılarından MOBGEN tarafından tasarlanan Shell Motorist, EMEA Bölgesinde Bronz ödülün sahibi oldu.
 • Shell’in Dünya çapında kullanıcılarının hizmetine sunduğu uygulaması, küresel bilgi birikiminin yerel pazarlara aktarılmasının güzel bir örneğini.
 • Uygulama ile ürün yelpazesi ve hizmetleri hakkında müşterilerini bilgilendiriyor ve güncel kampanyalardan faydalanmalarını kolaylaştırıyor.
 • Türkiye’deki kullanıcılar için yerel içerik ve bilgiler sunan uygulama kullanıcılara birçok konuda yardımcı oluyor.
 • Android akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip kullanabilirsiniz.
 • Daha önceden bir Shell istasyonundan edindiğiniz ClubSmart kart veya geçerli bir mail adresi ile üye olabilirsiniz.
 • Shell Motorist sayesinde kullanıcılar birçok yararlı bilgiye mobil cihazlarını kullanarak kolayca ulaşabiliyorlar.

 Shell Motorist Basit Bir Uygulama

Olmaktan çok öte, eğer araç sahibiyseniz oldukça işinize yarayacaktır. Shell Motorist akıllı bir hatırlatıcı olarak size yardımcı olacaktır. Uygulamayı kullanarak aracınızın vergi, servis, sigorta ve muayene zamanları hakkında bildirimler yapmasını sağlayabilirsiniz.

Uygulama özellikleri içerisinde yolculuk masraflarınızı hesaplayabileceğiniz ve en kısa yolculuk rotasını belirleyebileceğiniz seçeneklerden yaralanın.

Uygulama üzerinden Shell tarafından size özel sunulan tekliflere ulaşabilirsiniz. Shell ClubSmart kartınızın bilgilerini takip edebilir ve puanlarınızı nasıl harcayabileceğinizi görebilirsiniz.

Shell Motorist uygulaması size en yakın Shell akaryakıt istasyonunu bulmanıza da yardımcı olacaktır. Özellikle benzininiz az olduğu durumlarda işinize yarayacak olan bu özellik uygulamanın en kullanışlı özellikleri arasında yer alıyor.

Shell ürünleri hakkında detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz. Uygulama sayesinde ihtiyacınız olduğunda, yakıt tüketiminizi azaltacak ipuçları öğrenebilir, harika hizmetlerini her yolculuğunuzda yanınızda taşıyabilirsiniz.

Shell ClubSmart hesabınızla Giriş

 • Yaptıktan sonra bulunduğunuz yere yakın Shell istasyonunu kolayca bulun,
 • Aradığınız hizmetin bulunduğu Shell istasyonlarına yol tarifi alın, puan bakiyenizi kontrol edin ve son işlemlerinizi inceleyin,
 • Size özel teklifler cebinize gelsin, daha fazla puan kazanmanın keyfini çıkarın,
 • Seyahatlerinizdeki Yol Arkadaşınız Shell Motorist ile aracınızdan inmeden Shell Select marketlerden sipariş verebilirsiniz.
 • Aracınıza sipariş verme özelliği sınırlı sayıda Shell istasyonunda geçerlidir.

Uygulama Dâhilinde Olan

 • Shell Drive seçeneği ile yolculuklarınızı kaydedin ve interaktif haritayı kullanarak değerlendirme yapabilirsiniz.
 • Her bir yolculuğunuz için verimlilik skoru alabilir, sürüş önerileri ve daha fazla yakıt ekonomisi yapmak için yolculuklarınızı analiz edebilirsiniz.
 • Liderlik sıralamasındaki yerinizi alıp, performansınızı arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.
 • Shell’in kampanyalarından ve sizin için özel tekliflerinden haberdar olabilirsiniz.
 • Shell ClubSmart hesabınızdan daha fazla faydalanabilir, puan bakiyenizi ve işlemlerinizi kontrol edebilirsiniz.
 • Arabalarım bölümünde aracınıza en uygun Shell madeni yağını öğrenebilir, aracınızla ilgili, su, yağ değişimi, sigorta gibi hatırlatmalarınızı ayarlayabilirsiniz.
 • Uygulamayı aktif olarak kullandıkça birbirinden farklı rozetler kazanacaksınız
 • Uygulama üzerinden QR kod okutarak Market tekliflerine katılabileceksiniz.

Shell Motorist uygulamasının mobil sürümünü kullanırken belirli bir veri programınızın olması gerektiğini unutmayın. Aksi durumda operatör ücretinizde farklılar oluşacaktır. Shell Motorist uygulamasına cihazınızda GPS kullanmak için izin vermeniz durumunda özelliklerinden daha verimli yararlanırsınız. GPS açık durumda bataryanızın fazla tükeneceğini dikkate alın.

Uygulamayı Akıllı Cihazlarınıza İndirmek İçin

Google Play Download

Shell Information Technology International B.V. Uluslararası firmanın Shell Motorist resmi Android uygulamasıdır. Dijital pazarlama sektöründe mobil uygulamaların önemi giderek artıyor.  Müşterilerine daha yakın olma fırsatı veriyor. Ayrıca kendisini bir adım öteye taşıyan Shell bu uygulaması ile dikkat çekiyor. Shell Motorist Mobil Reklamların Pazarlama Medya ve teknoloji kategorilerindeki yaratıcılarını ödüllendiren Mobile Marketing Association (MMA)  İstanbul'da gerçekleşti. Dünyanın önde gelen mobil uygulama tasarımcılarından MOBGEN tarafından tasarlanan Shell Motorist, EMEA Bölgesinde Bronz ödülün sahibi oldu. Shell'in Dünya çapında kullanıcılarının hizmetine sunduğu uygulaması, küresel bilgi birikiminin yerel pazarlara aktarılmasının güzel bir örneğini. Uygulama ile ürün yelpazesi ve hizmetleri hakkında müşterilerini bilgilendiriyor ve güncel kampanyalardan…

Genel Bakış

Kullanım Kolaylığı
Tasarım
Çalışma

92

Özet : Size özel teklifler cebinize gelsin, daha fazla puan kazanmanın keyfini çıkarın,

Kullanıcı Oylaması: Siz ilk olun !

Hakkında Hasan T

Hasan T
Yıllarını bilişim sektöründe harcamış, son 15 yıldır mobil teknolojinin gelişimini yakından ve keyifle takip etmektedir. Mobil uygulamaların gelişimini incelemeler yaparak sürdürmektedir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*