Anasayfa > Genel Uygulamalar > Turkcell İşaret Dilim Mobil Uygulama Tanıtımı
Turkcell İşaret Dilim

Turkcell İşaret Dilim Mobil Uygulama Tanıtımı

Turkcell İşaret Dilim

Dünya Engelliler farkındalık gününde yeni bir uygulama olarak Turkcell İşaret Dilim uygulamasını işitme engellilerin hizmetine sundu.

İşaret Dilim uygulaması ile işitme engellilerin iletişimi kolaylaşıyor.

Turkcell İşaret Dilim, işitme engelli bireyler ve İşaret Dili bilmeyenler arasındaki iletişimi sağlayan, işitme engelli bireylerin kişisel gelişimlerine destek olan bir mobil uygulamadır.

İşaret Dilim

Uygulaması sayesinde işitme engelliler ile işaret dili bilmeyen milyonlarca kişi arasında köprü kuruluyor. İşaret Dilim, dünyanın en büyük işitme engelli platformu olma özelliği taşıyor. Tamamen ücretsiz, tüm operatör müşterileri tarafından kullanılabilen uygulama, Türkiye’nin ilk teknolojik işaret dili tercümanına sahip.

Ayrıca, işitme engelli çocuğu olan ebeveynlerin tavsiyelerine ulaşılabiliyor. Uygulama, işaret dili öğrenmek isteyen herkes için de işaret dili sözlüğü ve işaret dili eğitimleri sunuyor.

Türkiye’deki 1 milyon işitme engellinin iletişimlerine destek olmayı hedeflediği Turkcell İşaret Dilim uygulaması sayesinde işitme engelliler ile İşaret Dili bilmeyen milyonlarca kişi arasında köprü kuracak.

Turkcell İşaret Dilim Uygulamasının

Çeviri özelliği hızı ayarlayabiliyor, hareketin uygulanma şeklini görebiliyorsunuz bu sayede yazdığınız bir metni veya söylediğinizi anında işaret diline çevirebiliyor

Türkiye’nin en kapsamlı İşaret Dili Sözlüğünden arama fonksiyonu mevcut. Binlerce Türkçe kelimenin işaret dili karşılığını hızlıca öğrenebiliyor, Gündem bölümünden işaret dilinde haberleri takip edebiliyor,

Eğitim bölümünden işaret dilinde kişisel gelişim, çocuk gelişimi ve eğitimleri hakkında bilgi edinebiliyorsunuz.

Turkcell İşaret Dilim, işitme engelli bireyler ve İşaret Dili bilmeyenler arasındaki iletişimi sağlayan; işitme engelli bireylerin kişisel gelişimlerine destek olan bir mobil uygulamadır.

Uygulama kapsamındaki hizmetler:

Yazılanı ve söyleneni anlık olarak İşaret Dili’ne çevirebilen tercüman

Türkiye’nin en kapsamlı dijital İşaret Dili sözlüğü

Türkiye ve dünya gündemine dair işaret dilinde en güncel haberler

İşaret Dili’nde kişisel gelişim, çocuk gelişimi ve İşaret Dili eğitimleri

Türkiye’nin ilk teknolojik İşaret Dili tercümanına sahipken, işitme engelliler gündemi kendi dillerinde takip edebilsinler diye her gün onlarca güncel haber İşaret Dili’nde sunulmaya başlandı.

Uygulama, İşaret Dili öğrenmek isteyen herkes için İşaret Dili sözlüğü ve İşaret Dili eğitimleri sunuyor.

Bu kapsamda uygulama içerik olarak;

İşaret dili çeviri

İşaret dili sözlük

İşaret dili eğitimleri

Kullanıcısına sunuyor. Yapmanız gereken işaret dili öğrenmek istiyorsanız aşağıda ki linklere tıklamanız.

Uygulamayı Akıllı Cihazlarınıza İndirmek İçin

Google Play Download

 

Turkcell İşaret Dilim Dünya Engelliler farkındalık gününde yeni bir uygulama olarak Turkcell İşaret Dilim uygulamasını işitme engellilerin hizmetine sundu. İşaret Dilim uygulaması ile işitme engellilerin iletişimi kolaylaşıyor. Turkcell İşaret Dilim, işitme engelli bireyler ve İşaret Dili bilmeyenler arasındaki iletişimi sağlayan, işitme engelli bireylerin kişisel gelişimlerine destek olan bir mobil uygulamadır. İşaret Dilim Uygulaması sayesinde işitme engelliler ile işaret dili bilmeyen milyonlarca kişi arasında köprü kuruluyor. İşaret Dilim, dünyanın en büyük işitme engelli platformu olma özelliği taşıyor. Tamamen ücretsiz, tüm operatör müşterileri tarafından kullanılabilen uygulama, Türkiye’nin ilk teknolojik işaret dili tercümanına sahip. Ayrıca, işitme engelli çocuğu olan ebeveynlerin…

Genel Bakış

Kullanım Kolaylığı
Tasarım
Çalışma

93

Özet : Türkiye'nin ilk teknolojik İşaret Dili tercümanına sahipken, işitme engelliler gündemi kendi dillerinde takip edebilsinler diye her gün onlarca güncel haber İşaret Dili'nde sunulmaya başlandı.

Kullanıcı Oylaması: Siz ilk olun !

Hakkında Hasan T

Hasan T
Yıllarını bilişim sektöründe harcamış, son 15 yıldır mobil teknolojinin gelişimini yakından ve keyifle takip etmektedir. Mobil uygulamaların gelişimini incelemeler yaparak sürdürmektedir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*