Anasayfa > Genel Uygulamalar > UpCall Mobil Uygulama Tanıtımı
upcall-logo

UpCall Mobil Uygulama Tanıtımı

Bilinmeyen & Spam Numara

UpCall ile artık tanımadığınız numara kalmayacak! Telefon rehberinizde kayıtlı olmasa da kimin aradığını daha telefonunuz çalarken görebilirsiniz.

Telefon Rehberiniz Sadece

Kayıtlı numaralardan ibaret değil. Tanımadığınız bir numarayı yazıp, kime ait olduğunu öğrenebilir ya da numarasını bilmediğiniz kişinin isim ve soy ismini yazarak arayabilirsiniz. Ek olarak, ulaşmak istediğiniz mekânın sadece ismini yazmanız yeterli, tek tıkla arayabilirsiniz.

Kimin aradığını görebilirsiniz Telefonunuzda kayıtlı olmayan bir numara sizi aradığında, daha telefonunuz çalarken kimin aradığını görebilirsiniz. Bu özellikten faydalanmak için sizi arayan kişinin isim bilgisinin paylaşılmasına izin vermiş olması gerekmektedir.

Sizi rahatsız edecek numaralardan önceden haberdar olabilirsiniz. Daha telefonunuz çalarken sizi rahatsız edebilecek numaralar ile ilgili çıkan uyarı sayesinde önceden haberdar olabilir, dilerseniz çağrıyı cevaplamayabilirsiniz.

Rahatsız edilmek istemediğinizde size ulaşılamamasını sağlayabilirsiniz. Rahatsız etme özelliğini ile telefonunuz açıkken, sizi arayanlar ulaşılamıyor anonsu duyar, sizi ise hangi numara ne zaman aramış takip edebilirsiniz.

Telefonunuzda kayıtlı olmayan numaraları da arayabilirsiniz. Bunun için UpCall arama ekranında ulaşmak istediğiniz mekânın sadece ismini yazmanız yeterli.

UpCall üzerinden Tek tıkla kolayca arayabilir, harita üzerinde yerini görüntüleyebilir, gidiş rotanızı çizebilirsiniz.

Tanımadığınız bir numarayı arama ekranına yazarsanız, eğer izin veriyorsa hat sahibi ismini görüntüleyebilir, hemen tıklayıp arayabilirsiniz.

Arama kayıtlarınızdan sadece başarılı ve cevapsız çağrıları değil, sizi kapalıyken ya da meşgulken arayanları da takip edebilirsiniz. Ulaşmak istediğiniz kişiler telefonlarını açtığında ya da konuşmalarını bitirdiğinde de arama kayıtlarınızdan bilgi sahibi olabilirsiniz.

UpCall İle Ek olarak,

Sizi kapalı, meşgulken arayanları bildiren Turkcell çağrı servislerinin bildirimlerini, uygulama bildirimleri olarak tek bir ekran üzerinden kolayca takip edebilirsiniz.

Telefonunuzun Arama Ekranından Çok Daha Fazlası

 • Aramalarınıza konu ekleyebilirsiniz, böylece ulaşmak istediğiniz kişinin eklediğiniz notu görüp, aramanızı cevaplamasını sağlayabilirsiniz.
 • Aramalarınıza resim ve kullanıcı için hazırlanmış Emocan çıkartmalarını ekleyerek eğlenceli aramalar yapabilir, sevdiklerinizi şaşırtabilirsiniz.
 • Oluşturduğunuz gruptaki kontaklarınızı tek tıkla aynı anda arayabilir ve dilediğinizce sohbet edebilirsiniz. Üstelik aradığınız kişilerde uygulama yüklü olmasına gerek yok ve diğer operatör abonesi de olabilirler.
 • Aramanıza istediğiniz konuyu ekleyerek, daha telefonu çalarken aradığınız kişiye neden aradığınızı iletebilir, aramanızı cevaplamasını sağlayabilirsiniz.
 • En çok ihtiyacınız olabilecek acil numaralara tek bir ekrandan kolayca ulaşabilir, tek tıkla kolayca arayabilirsiniz.
 • Üstelik size en yakın eczaneleri sorgulayıp yine tek tıkla kolayca arayabilir, harita üzerinde yerlerini ve gidiş rotanızı görüntüleyebilirsiniz.
 • UpCall sayesinde isimden numara, numaradan isim sorgulayabilirsiniz.

Turkcell’ lilere Özel Arama

Deneyimini farklılaştıran ücretsiz UpCall uygulamasında pek çok özellik bulunmaktadır;

 • Arayanı Göster
 • Konu ve Resimli Arama
 • Bilinmeyen Numaralar
 • Grup Arama
 • Tüm Aramalarınız Tek Bir Ekranda
 • Rahatsız Etme
 • Acil Numaralar
 • Spam Arama

Tüm Aramalarınız Tek Bir Ekranda

Telefonunuzun arama ekranından farklı olarak tüm aramalarınızı tek bir ekrandan görebilirsiniz.

Cebiniz kapalıyken, meşgulken arayanları ya da aradığınız kişilerin ne zaman ulaşılabilir olduğunu arama kayıtlarınızdan öğrenebilirsiniz. Aramalarınıza dair servis bildirimlerini (Kim Aramış/Ekstra, Cep Açık/Ekstra, Şimdi Ara, Kim Arıyor servisleri için) SMS yerine uygulama içinden alırsınız.

Spam Arama

Cevaplamak istemediğiniz bir arama geldiğinde, telefonunuzu açmadan çıkan uyarı sayesinde haberdar olabilirsiniz.

Acil Numaralar

Acil numaralara kolayca ulaşabilir, size en yakın eczaneleri tek tıkla bulup arayabilirsiniz.

Rahatsız Etme

Telefonunuz açıkken arayanlar “aradığınız kişiye ulaşılamıyor” anonsu duyar, siz ise kimin aradığını gelen bilgilendirmeler ile takip edebilirsiniz.

Bu uygulamayı Turkcell aboneleri kullanabilir.

Uygulamayı Akıllı Cihazlarınıza İndirmek İçin

Google Play Download 

Bilinmeyen & Spam Numara UpCall ile artık tanımadığınız numara kalmayacak! Telefon rehberinizde kayıtlı olmasa da kimin aradığını daha telefonunuz çalarken görebilirsiniz. Telefon Rehberiniz Sadece Kayıtlı numaralardan ibaret değil. Tanımadığınız bir numarayı yazıp, kime ait olduğunu öğrenebilir ya da numarasını bilmediğiniz kişinin isim ve soy ismini yazarak arayabilirsiniz. Ek olarak, ulaşmak istediğiniz mekânın sadece ismini yazmanız yeterli, tek tıkla arayabilirsiniz. Kimin aradığını görebilirsiniz Telefonunuzda kayıtlı olmayan bir numara sizi aradığında, daha telefonunuz çalarken kimin aradığını görebilirsiniz. Bu özellikten faydalanmak için sizi arayan kişinin isim bilgisinin paylaşılmasına izin vermiş olması gerekmektedir. Sizi rahatsız edecek numaralardan önceden haberdar olabilirsiniz.…

Genel Bakış

Kullanım Kolaylığı
Tasarım
Çalışma

98

Özet : UpCall üzerinden Tek tıkla kolayca arayabilir, harita üzerinde yerini görüntüleyebilir, gidiş rotanızı çizebilirsiniz.

Kullanıcı Oylaması: Siz ilk olun !

Hakkında Hasan T

Hasan T
Yıllarını bilişim sektöründe harcamış, son 15 yıldır mobil teknolojinin gelişimini yakından ve keyifle takip etmektedir. Mobil uygulamaların gelişimini incelemeler yaparak sürdürmektedir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*